پدیده داماش به لیگ هلند پیوست +عکس
۵۵۳۳۱
۲۵ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۸
۷۰۱۶
مراسم معارفه "علیرضا جهانبخش" بازیکن پیشین تیم فوتبال داماش گیلان روز جمعه در باشگاه نایمیخن هلند برگزار شد.
خبرگزاری مهر: مراسم معارفه "علیرضا جهانبخش" بازیکن پیشین تیم فوتبال داماش گیلان روز جمعه در باشگاه نایمیخن هلند برگزار شد.

پیش از این باشگاه داماش گیلان و نایمیخن هلند در خصوص جهانبخش به توافق رسیده بودند اما مشکلات اداری مانع از حضور این مهاجم ایرانی در هلند شده بود اما سرانجام با برطرف شدن مشکلات، جهانبخش روز گذشته به طور رسمی به عضویت باشگاه نایمیخن درآمد.

پدیده داماش به لیگ هلند پیوست +عکس

این بازیکن 19 ساله که اکنون پروانه کار دریافت کرده، در خصوص حضور در نیمگن در نشست خبری گفت: انتقال از ایران به هلند اتفاق بزرگی است. وقتی ابتدا شنیدم که نیمگن علاقمند به جذب من شده بسیار خوشحال شدم. لیگ هلند محل مناسبی برای آموختن فوتبال است و نیز جایی که بازیکنان جوان می‌توانند پیشرفت کنند. به همین خاطر است که من نایمیخن را انتخاب کردم با وجود اینکه از دیگر باشگاه‌ها پیشنهاد داشتم. فکر می‎کنم جای مناسبی قدم گذاشته‌ام.

 "کارلوس آلبرس"، مدیر فنی باشگاه نایمیخن، گفت که دو بازیکن ایرانی در جریان رقابتهای زیر 19 سال آسیا وی را تحت تاثیر قرار داده‌اند. وی البته نامی از بازیکن دیگر به میان نیاورده اما احتمالا او به سردار آزمون اشاره داشته است. آزمون در حال حاضر در عضویت تیم رابین کازان روسیه است.

آلبرس گفت: همیشه به دنبال استعدادها هستیم و این موقعیتی بود تا برای یکی از این بازیکنان پیشقدم شویم. جهانبخش از آن دست بازیکنانی است که می‌تواند رشد کند. ما 95 درصد مشکلات را پشت سر گذاشته‌ایم وامیدوارم ظرف دو هفته آینده کار تمام شود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج