ارائه گزارش آسیب های اجتماعی به رهبری هر 6 ماه
۵۵۵۴۲۴
۰۳ تير ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۵
۱۹۷۱
قائم مقام وزیر کشور تاکید کرد: در دولت یازدهم وزارت کشور در زمینه آسیب‌های اجتماعی مطالعات دقیقی در سطح دانشگاه انجام داد. رهبری دستورات اکیدی دادند که هر شش ماه یکبار گزارشات خدمت ایشان ارائه می‌شود.
خبرگزاری ایلنا: محمدحسین مقیمی در ضیافت افطاری مسئولان وزارت کشور با اصحاب رسانه با اشاره به عملکرد این وزارتخانه عنوان کرد:وزارت کشور نقش بسیار مهمی در اداره کشور دارد، شما در جریان مسائل به عنوان رسانه سهیم بودید و خواهید بود. وزارت کشور، استانداری و فرمانداری‌ها نقش بسیار مهمی در مسائل مختلف به ویژه در تامین امنیت ملی کشور دارند.

او با تاکید بر این بدون شک تصمیمات اتخاذ شده در وزارت کشور در جهت اعتلالی کشور است، گفت: در زمینه سیاست داخلی عمده تصمیمات در وزرات کشور گرفته می‌شود. استانداران توسط وزارت کشور انتخاب می‌شوند که نقش تعیین کننده‌ای در سرنوشت کشور دارند.

قائم مقام وزیر کشور با اشاره به اینکه امروز چالش‌های بسیار جدی در مسائل اجتماعی داریم که وزارت کشور در رسیدگی به آنها نقش مهمی دارد، گفت: در دولت یازدهم وزارت کشور در زمینه آسیب‌های اجتماعی مطالعات دقیقی در سطح دانشگاه انجام داد. رهبری دستورات اکیدی دادند که هر شش ماه یکبار گزارشات خدمت ایشان ارائه می‌شود.

او خاطرنشان کرد: اگر امروز با افتخار از انتخابات صحبت می‌کنیم به دلیل این است که رسانه‌ها نقش تعیین‌کننده‌ای در این رخداد ملی داشتند.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
23:31 - 1396/04/03
خوب تا حالا چه اقداماتی صورت گرفته این مهم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج