بازسازی اولین ربات انسان‌نمای انگلستان
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۵۵۵۵۵۳
۰۴ تير ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۷
۵۳۰۱
موزه علوم لندن در خلال یک ماموریت قصد بازسازی اولین ربات انسان نمای انگلستان را دارد. “اریک” (که نام این ربات انسان نما است)، توسط ویلیام ریچاردز و آلبرت هربرت رِفِل، دو نفر از جانبازان جنگ جهانی اول، در سال ۱۹۲۸ اختراع شد.
وبسایت تکرا - رضا اصغرزاده: موزه علوم لندن در خلال یک ماموریت قصد بازسازی اولین ربات انسان نمای انگلستان را دارد. "اریک” (که نام این ربات انسان نما است)، توسط ویلیام ریچاردز و آلبرت هربرت رِفِل، دو نفر از جانبازان جنگ جهانی اول، در سال ۱۹۲۸ اختراع شد.
 
 بازسازی اولین ربات انسان‌نمای انگلستان
اولین ربات انسان نمای انگلستان 

اریک یک ربات بزرگ، با بدنه ای ضمخت و تماماً از جنس آلومینیوم بود که توانایی ایستادن، تکان دادن بازوان و حرکت سر را داشت. حرکات اریک می توانست از طریق یک ارتباط بی سیم از راه دور و یا مستقیماً توسط فرمان های صوتی که جنبه تفریحی بیشتری برای عموم داشت، کنترل شود. او در ابتدا به منظور افتتاحیه نمایشگاه انجمن مهندسین مدل (Society of Model Engineers) در لندن ساخته شد، اما بعداً سرتاسر دنیا را پیمود و از سیاست مداران و چهره های معروف و مشهور دیدن کرد.

اریک یک ربات بزرگ، با بدنه ای ضمخت و تماماً از جنس آلومینیوم بود که توانایی ایستادن، تکان دادن بازوان و حرکت سر را داشت. حرکات اریک می توانست از طریق یک ارتباط بی سیم از راه دور و یا مستقیماً توسط فرمان های صوتی که جنبه تفریحی بیشتری برای عموم داشت، کنترل شود.
 
بازسازی اولین ربات انسان‌نمای انگلستان

اما ناگهان اریک به طور مرموزی ناپدید شد. هیچ کس دقیقاً نمی داند که چه بلایی بر سر اریک، اولین ربات انسان نمای انگلستان آمد؛ ممکن است ناپدید شده ، خراب شده و یا حتی به خاطر قطعاتش اوراق شده باشد. حال با گذشت این همه سال، اریک هنوز فراموش نشده و به همین دلیل موزه علوم لندن می خواهد اریک را از روی تصاویر و اطلاعات آرشیو شده آن که توسط سازندگان و اطرافیانشان تهیه شده است، بسازد. تخمین زده می شود که اریکِ جدید می تواند تنها در عرض چند ماه ساخته شود.

اگر آن ها بتوانند طبق برنامه پیش روند، گفته می شود که نسخه بازسازی شده این ربات انسان نما می تواند در ماه اکتبر و در موزه لندن به صورت رایگان به نمایش گذاشته شود. سپس یک ماه ناپدید خواهد شد و در نهایت با ظاهری بزرگ تر به نمایش درمی آید و درست مانند پدرِ خود (اریکِ اولیه)، سراسر دنیا را خواهد پیمود.

اما در اینجا یک نکته مطرح می شود و آن اینکه موزه علوم لندن برای ساخت این ربات به مقداری سرمایه نیازمند است. این موزه برای جذب سرمایه ۳۵ هزار پوندی (حدوداً ۱۷۵ میلیون تومانی) در کیک استارتر درخواست حامی مالی کرده و طبق معمول، برای حامیان نیز مزایایی در نظر گرفته شده است که از جمله آن ها می توان به قسمت های ویدیویی کوتاه از پشت صحنه ساخت این ربات، یک تی-شرت با تصویر اریک بر روی آن و … اشاره کرد. اما تمامی این موارد در درجه دوم اهمیت قرار دارند، بازسازی مجدد این ربات و حفظ میراث مهمی از تاریخ است. قطعاً این نمی تواند همان اریکِ واقعی باشد اما این نسخه بازسازی شده و جدید می تواند ریشه های دانش رباتیک را به همگان نشان دهد و این می تواند مهم ترین هدیه ای باشد که به حامیان این طرح و همچنین تمامی مردم جهان عرضه می شود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
شفا_فوترموبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
فرش تارنگ_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
استیل رگال_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
چوب و هنر _فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
تدبیرکالا_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
استیل رگال_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
چوب و هنر _فوتر
کالابرد_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
موسسه خیریه زهرا_فوتر