قیمت طلا افزایش یافت
۵۵۶۵۲۶
۰۶ تير ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۱
۶۰۵۴
با کاهش ارزش دلار و با توجه به اینکه سرمایه گذاران در انتظار سخنرانی جانت یلن، رئیس فدرال رزرو هستند تا سرنخ هایی در مورد چشم انداز سیاست پولی آمریکا به دست بیاورند، قیمت طلا در معاملات امروز به 1250.59 دلار رسید.
خبرگزاری فارس: با کاهش ارزش دلار و با توجه به اینکه سرمایه گذاران در انتظار سخنرانی جانت یلن، رئیس فدرال رزرو هستند تا سرنخ هایی در مورد چشم انداز سیاست پولی آمریکا به دست بیاورند، قیمت طلا در معاملات امروز افزایش یافت.

یلن قرار است تا در گفتگویی در مورد موضوعات اقتصادی جهان در آکادمی رویال لندن شرکت کند.

بارناباس گان، تحلیلگر اُسی بی سی گفت وی احتمالا دیدگاه مثبت بانک مرکزی آمریکا در مورد یک افزایش دیگر نرخ بهره در سال جاری را تکرار خواهد کرد.

هر اونس طلا با 5.87 دلار افزایش 1250.59 دلار فروخته شد. طلا روز گذشته به 1236.46 دلار،کمترین قیمت 6 هفته گذشته رسیده بود.

قیمت طلا روز دوشنبه با افزایش سفارشات، به کمترین میزان در نزدیک به 6 هفته گذشته رسید هرچند خسارت ها به علت بی ثباتی های سیاسی در اطراف جهان محدود بود.        

گان ادامه داد: «ما هنوز حواسمان به تنش های ژئوپلتیکی هست، طلا در بی ثباتی رونق می گیرد و افزایش بی ثباتی در کوتاه مدت حقیقتا قیمت طلا را بالا می برد.»

اتهام روابط با روسیه، سایه ای بر سر حضور 5 ماهه ترامپ در کاخ سفید به عنوان رئیس جمهور انداخته و این درحالی است که مذاکرات برگزیت لندن نیز نگرانی در مورد ثبات جهانی را تشدید کرده است.

در عین حال، دیوان عالی آمریکا روز دوشنبه بخش هایی از دستور مهاجرتی ترامپ را احیا کرد و این اقدام تنش ها را شدت بخشیده است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج