تولید New 3DS در تمام دنیا متوقف شد
۵۶۶۷۷۱
۲۵ تير ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۳
۱۹۱۶۸ 
شرکت نینتندو رسما تولید کنسول New Nintendo 3DS را متوقف کرده است. این خبر هفته‌ی پیش در رسانه‌های ژاپن منتشر شد و دیروز، نینتندو گفت که تولید New Nintendo 3DS در تمام مناطق دنیا، چه ژاپن، چه اروپا و چه امریکا، متوقف شده است.
مجله دیجی کالا - امیرحسین میرزایی: شرکت نینتندو رسما تولید کنسول New Nintendo 3DS را متوقف کرده است. این خبر هفته‌ی پیش در رسانه‌های ژاپن منتشر شد و دیروز، نینتندو گفت که تولید New Nintendo 3DS در تمام مناطق دنیا، چه ژاپن، چه اروپا و چه امریکا، متوقف شده است.

 تولید New 3DS در تمام دنیا متوقف شد

البته باید به این موضوع اشاره کنیم که مدل بزرگ‌تر کنسول New 3DS یعنی مدل New 3DS XL، نه تنها در مدل‌های جدید و مختلفی هنوز تولید می‌شود، بلکه فروشی شگفت‌انگیز دارد و یکی از منابع اصلی درآمد شرکت نینتندو است.

کنسول New 3DS در کنار سخت‌افزار قوی‌تر و کلیدهای اضافه، هم‌چنین قاب‌های قابل تعویض داشت. آن سخت‌افزار قوی‌تر و پیشرفت‌های سخت‌افزاری، در New 3DS XL و New 2DS XL وجود دارند، اما هیچ مدل دیگری از این کنسول دستی وجود ندارد که بتوان قاب‌های آن را تعویض کرد.
 
 تولید New 3DS در تمام دنیا متوقف شد

با کنار رفتن این مدل از کنسول دستی نینتندو، در حال حاضر اگر بخواهید ۳DS بخرید، باید به همان دو مدل New 3DS XL و New 2DS XL فکر کنید که هر دو صفحه‌های بزرگی دارند. ظاهرا صفحه‌ی کوچک کنسول دستی نینتندو، مخاطب زیادی نداشته است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج