همه پاکند و فقط تتلو مشکل دارد؟
۵۶۷۱۳۰
۲۶ تير ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۷
۸۵۰۱
تتلو چند ماهی است که موضوع روز و محور بحث های اصولگرایان درباره دلایل شکست انتخابات ریاست جمهوری است.
خبرگزاری فارس: احسان تقدسی، طی یادداشتی در کانال تلگرامی اش نوشت: تتلو چند ماهی است که موضوع روز و محور بحث های اصولگرایان درباره دلایل شکست انتخابات ریاست جمهوری است. کم نیستند کسانی که به شوخی یا جدی حضور امیرتتلو در اردوگاه کاندیدای اصلی جریان اصولگرایی را دلیل شکست حجت الاسلام رئیسی در انتخابات می پندارند. برخی اینگونه می پندارند که اگر حضور چند دقیقه ای تتلو کنار رئیسی نبود، وی قطعا پیروز انتخابات می شد.
 
آنها معتقدند نامزد اصولگرایان نباید با تتلو دیدار می کرد و محترمانه یا غیرمحترمانه باید از دیدار با وی سر باز می زد. این افراد به این سوال پاسخ نمی دهند که چگونه فردی که قرار بوده رئیس جمهور «همه» مردم ایران شود می تواند یا باید از فردی که خود را - با همه تهمت هایی که به وی می زنند- علاقمند به این جبهه نشان می دهد، فرار کند. بیایید ابتدا با خود کمی منصف باشیم. امیر تتلو چه نیازی به این همراهی دارد؟ مجوز کنسرت می خواهد؟ به دنبال جذب هوادار است؟ پول زیادی از این همراهی نصیبش می شود یا برعکس؟ آنهایی که رای به طرد تتلوها از جبهه انقلاب می دهند معیار و خدایشان کیست؟ خط کش انقلاب و انقلابی گری شان را با چه کسی تطبیق می دهند؟

می شود ادعای ولایت پذیری و انقلابی گری داشت و بعد در خط مقابل آن رفتار کرد؟ رفتار این گروه چه تفاوتی با رفتار آنهایی دارد که تتلو را به خاطر حضور در جبهه انقلاب شماتت و بعد تمسخر می کنند؟ تتلو می گوید از گذشته خود و اشتباهاتی که در زندگی اش بوده توبه کرده و پشیمان است. چه اصراری هست این را نپذیریم؟ اصلا مگر ما مبنای پذیرش توبه کسی هستیم؟ بماند که اگر قرار بر گشوده شدن پرونده ها باشد شاید بسیاری از مدعیان دیگر مجال زندگی در شهر خود را از خجالت و آبروریزی پیدا نمی کنند. همه پاکند و انقلابی و فقط تتلو مشکل دارد؟ ما موظف به کار فرهنگی و جذب مخالفان و منتقدان جبهه انقلاب هستیم چه رسد به کسی که با پای خود و اصرار خود به این جبهه آمده است. در روزگاری که حرف انقلابی و رفتار انقلابی شاید به مذاق بسیاری خوش نیاید، «تتلو» خیلی مرد است که از راه انتخاب کرده خود کوتاه نمی آید.

چرا برخی اصرار دارند بگویند درهای جبهه انقلاب بسته است مگر آنکه شبیه ما باشید؟ یکی از دلایل «نه» گفتن مردم به گفتمان اصولگرایی در سال های گذشته همین حرفهایی بوده که از سر احساس و عدم تطابق با گفتمان «انقلاب» گفته شده است. چه کسی گفته ما نباید برای جذب افرادی که سنخیتی با «ظاهر» ما ندارند تلاش کنیم؟ تاکید می کنم بر روی واژه «ظاهر» چون فقط خدا از باطن ما آگاه است و به فرموده معصوم(ع) اگر مردم از باطن همدیگر آگاه شوند جنازه ها روی زمین می ماند.

هدف از نوشتن این چند خط یک جمله بود و یک حرف: « خدا را صد هزار بار شکر معیار انقلابی گری و انقلابی ماندن ما نیستیم. اگر معیار انقلابی گری برخی بودند و قدرتش را داشتند حالا صدای منتقدی هم در کشور شنیده نمی شد.»

خط کش یک انقلابی رهبرش است. راه امام و منش رهبرانقلاب در تعامل با «متفاوت ها» مشخص است. کسی حق ندارد منویات درونی و قلبی دل خود را به نام «انقلابی گری» سند بزند
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 13
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
16:15 - 1396/04/26
ولی هر چی بود تتلو زرنگ بود و قدر لحظه ها رو دونست و خیلی خودش رو معروف کرد
Iran, Islamic Republic of
16:16 - 1396/04/26
و حجت الاسلام.رئیسی هر کاری غیر از این انجام میداد اشتباه بود و امیرمقصودلو هم باید در عین هنرش دیده بشه میتونه خارج از ایران هر سخصی باشه و اما مونده ...
Iran, Islamic Republic of
16:31 - 1396/04/26
صحبت تتلو نیست بلکه سواستفاده از ایشان برای مقاصد خاص است. چون اگر منظور هدایت انسانهاست که...
Iran, Islamic Republic of
16:51 - 1396/04/26
این تتل فقط یک عروسک خیمه شب بازیه
زیاد طول نمیکشه که به سطل زباله انداخته میشه
Germany
17:05 - 1396/04/26
حال این تتلو چه هست که انقد راجع بهش مینویسید
Iran, Islamic Republic of
18:02 - 1396/04/26
من شخصا از تتلو خوشم نمی آید ولی از لحاظ قانونی و اساس آزادی اندیشه نامبرده مجاز است از فکر و عقیده طرفداری کرده و اظهار نظر کند و ما هم حداکثر اجازه نقد داریم نه توهین و تخریب . باید این فقر فرهنگی بخصوص تخریب و قضاوت در خصوص دیگران از جامعه زدوده شود
Iran, Islamic Republic of
22:46 - 1396/04/26
چرا هر روز باید مطلبی درباره تتلو نوشته شود زیادی بزرگش مکنید واقعا ا رزششو داره
Iran, Islamic Republic of
22:53 - 1396/04/26
اگه مطلب اینقدر افتضاح نبود شماها هم اینهمه پیگیر نمیشدین ای دوستان اصولگرا
Iran, Islamic Republic of
23:34 - 1396/04/26
اگر تتل نبود ریسی ۱۰۰هزارری هم نیاورده بود این جوانابودن که به ریسی ری دادن همه طرف داربرادربزرگوارامیرحسین تتلوبودن
Iran, Islamic Republic of
03:18 - 1396/04/27
انصافا این تتلو حرف نداره حداقل یه دو حرف میزنه دل مردمو شاد میکنه سوژه خوبیه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج