اپل تصاویری از اموجی های جدید iOS را منتشر کرد
۵۶۷۵۹۸
۲۷ تير ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۷
۷۱۲۳
امروز اپل تصاویر مربوط به تعدادی از اموجی های جدید که قرار است در نسخه بعدی iOS در اختیار کاربران قرار گیرند را منتشر کرد. طبق انتظارات این اموجی ها بر اساس استاندارد یونیکد 10 طراحی شده اند و گفته می شود تعداد آنها 56 عدد خواهد بود.
مجله سخت افزار: شاید اموجی ها بخش مهمی از تکنولوژی دنیای امروز را تشکیل ندهند اما استفاده از آنها به حدی فراگیر شده که کمتر کاربری را می توان یافت که تا به حال از این شکل های کوچک و متنوع در مکالمات خود استفاده نکرده باشد. در واقع اموجی ها را می توان راهکاری برای انتقال احساسات از طریق نوشتار دانست که در سطح خود عملکرد مناسبی نیز دارند و شاید به همین دلیل است که تا این حد محبوب شده اند.
 
 اپل تصاویری از اموجی های جدید iOS را منتشر کرد
 
امروز اپل تصاویر مربوط به تعدادی از اموجی های جدید که قرار است در نسخه بعدی iOS در اختیار کاربران قرار گیرند را منتشر کرد. طبق انتظارات این اموجی ها بر اساس استاندارد یونیکد 10 طراحی شده اند و گفته می شود تعداد آنها 56 عدد خواهد بود. از جمله این اموجی های جدید می توان به برخی شکلک های فانتزی، زامبی ها، الف ها و یک غول چراغ جادو اشاره کرد.
 اپل تصاویری از اموجی های جدید iOS را منتشر کرد
اوایل امسال بود که یونیکد 10 رسما معرفی شد و پس از آن نوبت به توسعه دهندگان است تا طراحی های اختصاصی خود را برای هر اموجی شکل داده و آنها را به تدریج در اختیار کاربران قرار دهند. پیشتر گوگل در پیش نمایش های اندروید O اموجی های جدیدی را به کاربران اندرویدی عرضه کرد و حالا نیز نوبت به اپل رسیده است تا این شکلک های جدید را برای بروزرسانی پاییز iOS آماده کند.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج