بی‌خیال حسگر اثر انگشت Note 8 شوید
۵۶۹۴۱۲
۳۱ تير ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۳
۴۷۴۹
دیروز رندرهای جدیدی از پرچم‌دار بعدی سامسونگ به بیرون درز کردند. می‌توانیم در این تصاویر، مدلی از Galaxy Note 8 را ببینیم که گفته می‌شود، مدل نهایی این گوشی است. این تصاویر از سوی شرکت ساخت قاب و لوازم جانبی «گوستک» (Ghostek) به بیرون درز کرده‌اند.
مجله دیجی کالا - امیرحسین میرزایی: دیروز رندرهای جدیدی از پرچم‌دار بعدی سامسونگ به بیرون درز کردند. می‌توانیم در این تصاویر، مدلی از Galaxy Note 8 را ببینیم که گفته می‌شود، مدل نهایی این گوشی است. این تصاویر از سوی شرکت ساخت قاب و لوازم جانبی «گوستک» (Ghostek) به بیرون درز کرده‌اند.
 
 بی‌خیال حسگر اثر انگشت Galaxy Note 8 شوید

قبل از هر چیز نگاهی به این تصاویر که منتشر شده‌اند، بیاندازید:
 
 بی‌خیال حسگر اثر انگشت Galaxy Note 8 شوید

همانطور که می‌توانید ببینید، این گوشی هم مثل Galaxy S8 یک صفحه نمایش بدون حاشیه دارد؛ صفحه نمایشی که سامسونگ اسم Infinity Display را روی آن گذاشته است. هر قدر خود گوشی زیبا است و صفحه نمایش آن خودنمایی می‌کند، مشکلی در این طراحی می‌بینیم که بسیار توی ذوق‌مان زده است: سامسونگ جای حسگر اثر انگشت را حتی از Galaxy S8 هم بدتر کرده است.

با Galaxy S8 کار کرده‌ایم و می‌دانیم که با یکی از بهترین گوشی‌های ساخته شده طرف هستیم، ولی از سامسونگ ناراضی هستیم که نه تنها جای حسگر اثر انگشت را عوض نکرده، بلکه دسترسی به آن را حتی سخت‌تر کرده است. گوشی Galaxy Note 8 در دسته‌ی فبلت‌ها جای می‌گیرد و همین حالا می‌توانید مطمئن باشید که پس از یکی دو بار استفاده از حسگر اثر انگشت گوشی، پدر انگشت خود را در آورده‌اید.
 
برای لحظه‌ای تصور کنید چپ-دست هستید و می‌خواهید انگشت خودتان را به زور به سمت چپ گوشی بیاورید. اگر می‌خواهید بدانید جای حسگر اثر انگشت این گوشی چقدر بد است، یک S8 Plus پیدا کنید و یکی دو بار سعی کنید حسگر اثر انگشت آن را فشار دهید. قضیه‌ی روی Galaxy Note 8 مطمئنا بسیار بدتر است. کاری به این موضوع هم نداریم که شیشه‌ی لنز دوربین را مدام چرب و کثیف می‌کنید.

گوشی Galaxy Note 8 قرار است رسما در روز اول شهریور طی یک مراسم رونمایی شود. امیدواریم در این یک ماه آیند، سامسونگ بلایی سر حسگر اثر انگشت این گوشی بیاورد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج