مستند بزم رزم در موزه هنرهای معاصر تهران
۵۶۹۷۵۸
۰۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۴
۱۸۵۶
نمایش فیلم مستند بزم رزم به کارگردانی سید وحید حسینی روز یکشنبه اول مردادماه ساعت ۱۷ در سالن سینما تک موزه هنرهای معاصر تهران به نمایش درمی‌آید.
خبرگزاری تسنیم: نمایش فیلم مستند بزم رزم به کارگردانی سید وحید حسینی روز یکشنبه اول مردادماه ساعت ۱۷ در سالن سینما تک موزه هنرهای معاصر تهران به نمایش درمی‌آید.

 در ادامه برنامه نمایش فیلم در دوره چهل و هشتم (تابستان 96) سینماتک و در بخش منتخبی از سینمای مستند ایران در سال 1395، روز یکشنبه اول مرداد ماه ساعت 17 فیلم «بزم رزم» به کارگردانی سید وحید حسینی، محصول سال 2016 به مدت 122 دقیقه در سالن سینما تک موزه هنرهای معاصر تهران به نمایش در‌می‌آید.
 
مستند بزم رزم در موزه هنرهای معاصر تهران

این مستند با نگاهی به کارنامه موسیقی در روزگار جنگ به کارگردانی و تهیه‌کنندگی سید وحید حسینی و مهدی همایونفر و گویندگی صابر ابر ساخته شده است.

علاقه‌مندان برای استفاده از برنامه های نمایش بخش منتخبی از سینمای مستند ایران در سال  1395سینما تک می‌توانند به صورت رایگان و آزاد در روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته به موزه هنرهای معاصر تهران مراجعه و یا جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 88951965 تماس حاصل کنند.

نمایش فیلم زمستان در چهارراه و سخنرانی بیژن فرهنگ دره شوری

همزمان با برگزاری نمایشگاه «پرویز تناولی و شیرهای ایران»، سخنرانی بیژن فرهنگ دره‌شوری، کارشناس، پژوهشگر، عکاس و مؤلف، با موضوع «دشت ارژن، شیر ایرانی و ایل قشقایی» با همکاری مؤسسه حیات‌وحش میراث پارسیان، همراه با نمایش فیلم «زمستان در چهارراه»، روز دوشنبه 2 مردادماه ساعت5 بعد از ظهر در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار می‌شود.

همچنین فیلم مستند «زمستان در چهارراه» با زبان اصلی به‌مدت 25 دقیقه نمایش داده خواهدشد. زمستان در چهارراه مستندی است که در سال 1978 میلادی توسط کالین ویلاک کارگردان انگلیسی درباره حیات‌وحش ایران و زمستان گذرانی گونه‌ها مختلف ساخته شده است.

نمایشگاه «پرویز تناولی و شیرهای ایران» از روز 11 تیر ماه در موزه افتتاح و تا 7 شهریور ماه ادامه دارد. بازدید از این نمایشگاه ،روزهای یکشنبه تا پنجشنبه هر هفته از ساعت 10 صبح تا 7 عصر، جمعه ها از ساعت 3 تا7 عصر است.

علاقه‌مندان می توانند جهت استفاده از برنامه سخنرانی‌ها (به صورت آزاد و رایگان) به موزه هنرهای معاصر تهران مراجعه و یا جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 88951965 تماس حاصل کنند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج