محبت شوهرتان چند برابر می شود اگر...
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی 1
سفیر بار ساقدوش_1
زمردی_داخلی1
ریزخور_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
کلاسینو_1
زمردی_داخلی3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
کلاسینو_3
ریزخور_3
دکتر نداف کرمانی 3
سفیر بار ساقدوش_3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر نداف کرمانی 4
ریزخور_4
کلاسینو_4
سفیر بار ساقدوش_4
زمردی_داخلی4
لاله زار مال_4
سفیر بار ساقدوش_2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی 2
زمردی_داخلی2
ریزخور_2
کلاسینو_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۵۷۲۲۶
۱۴ شهريور ۱۳۹۲ - ۱۳:۱۱
۲۹۰۷۹
اگر اين روزها احساس مي‌كنيد شوهرتان مثل هميشه سرحال نيست و آنطور كه بايد و شايد از كلمات محبت‌آميز در صحبت‌هاي روزمره‌اش استفاده نمي‌كند دست به كار شويد و برايش معجون گياهي محبت تهيه كنيد.
برترین مجله اینترنتی ایران

مجله زندگی ایده آل:

مي‌خواهيد محبت شوهرتان گلوله شود

اين معجون را به او بدهيد

اگر اين روزها احساس مي‌كنيد شوهرتان مثل هميشه سرحال نيست و آنطور كه بايد و شايد از كلمات محبت‌آميز در صحبت‌هاي روزمره‌اش استفاده نمي‌كند دست به كار شويد و برايش معجون گياهي محبت تهيه كنيد. براي تهيه اين معجون گياهي كافي است يك قاشق چاي‌خوري پودر زنجبيل را در يك ليوان شير حل كنيد و آن را خنك برايش ببريد. به گفته درمانگران طب سنتي استفاده از زنجبيل در برنامه غذايي براي افراد سردمزاج به آنها كمك مي‌كند تا به مرور سردمزاجي‌شان را درمان كنند اما اين درمانگران تذكر مي‌دهند كه مصرف زنجبيل براي افراد گرم مزاج بايد با احتياط زيادي انجام شود چرا كه مصرف بيش از اندازه از گياهان و عرقيات دارويي با طبع گرم براي افرادي كه مزاج‌شان گرم است عوارضي به همراه دارد. پس اگر از طبع و مزاج‌ همسرتان مطمئن هستيد براي افزايش محبت و عاطفه‌اش يك ليوان معجون شيرزنجبيل تهيه كنيد و او را دعوت به نوشيدن اين معجون محبت كنيد.احساس مي‌كنيد شوهرتان سردمزاج شده

اين ادويه را به برنامه غذايي‌اش اضافه كنيد

سردمزاجي از آن حالت‌هايي است كه ممكن است افراد مختلفي آن را تجربه كنند اگر شما هم به تازگي احساس كرديد كه همسرتان دچار سردمزاجي شده بيشتر از دارچين در برنامه‌غذايي‌تان استفاده كنيد. دارچين ازجمله گياهان دارويي است كه خواص درماني زيادي دارد و يكي از كاربردهاي آن بهبود و درمان سردمزاجي در مردان است. تنها بايد مراقب باشيد كه بيش از حد مجاز از دارچين استفاده نكنيد. دارچين هم ازجمله گياهان دارويي با طبع گرم است و به توصيه درمانگران طب سنتي نبايد در طول روز بيشتر از 4 گرم از آن مصرف كرد. بنابراين اگر مي‌خواهيد سردمزاجي همسرتان را كنترل و آن را برطرف كنيد، كافي است عصرها كه براي او چاي سرو مي‌كنيد يك عدد چوب دارچين درون چاي او بيندازيد يا برايش دمنوش دارچين تهيه كنيد.

مي‌خواهيد توجه او به شما بيشتر باشد

اين شربت را برايش خنك سرو كنيد

يكي از گياهان دارويي كه به طور همزمان مي‌تواند موجب نشاط و شادابي  و بهبود سردمزاجي در مردان شود شربت زعفران است. براي تهيه اين شربت كافي است چند چوب زعفران را درون نصف ليوان عرق بهارنارنج بريزيد و نصف ليوان آب سرد به آن اضافه كنيد. به گفته درمانگران طب سنتي نوشيدن اين شربت در ميان‌وعده‌هاي عصرگاهي افرادي كه داراي مزاج سوداوي هستند توصيه شده است. علاوه بر اين تهيه چلوگوشت با زعفران فراوان نيز يكي از غذاهايي است كه مي‌تواند به تقويت انرژي مردان، افزايش نشاط و گرم‌مزاجي آنها كمك كند.

احساس مي‌كنيد خيلي زود خسته مي‌شود

اين خوراكي‌ها را به رژيم غذايي‌ او اضافه كنيد

يكي از رايج‌ترين شكايت‌هايي كه اغلب خانم‌ها از همسران‌شان دارند خستگي‌هاي تمام‌نشدني آنها در طول هفته است. اگر شما هم احساس مي‌كنيد كه همسرتان مثل گذشته پرانرژي نيست و آنطور كه بايد و شايد وقتش را با شما نمي‌گذراند اين شيوه را تجربه كنيد. پيش از آنكه خستگي بر او غلبه كند رژيم‌غذايي او را تغيير دهيد و مصرف خوراكي‌هايي مثل گردو، نارگيل، كاكائو، خرما، كنجد و گوشت شتر را به برنامه‌ غذايي او اضافه كنيد و از مصرف غذاهايي كه طبع سرد دارند مثل ماهي، توت‌فرنگي، خيار، گوشت گاو و هندوانه تا مي‌توانيد پرهيز كنيد.دوست‌ داريد شوهرتان رمانتيك‌تر باشد


رايحه‌درماني را دست‌كم نگيريد

در ميان شيوه‌هاي طبيعي درمان روشي وجود دارد كه از آن با عنوان رايحه‌درماني ياد مي‌شود. درمانگران اين شيوه درماني براي افزايش گرم‌مزاجي مردان از اسانس يا عصاره گل سرخ استفاده مي‌كنند. آنها بر اين باورند كه بوييدن عصاره گل سرخ و حمام كردن با آبي كه عصاره يا اسانس گل سرخ در آن وجود دارد موجب افزايش حس دوست‌داشتن، محبت و گرم‌مزاجي مردان و زنان مي‌شود. بنابراين اگر مدتي است احساس مي‌كنيد كه همسرتان دست از رمانتيك‌ بازي‌هاي سال‌هاي اول ازدواج برداشته، مي‌توانيد اين نسخه را امتحان كنيد. كافي است 3 تا 4 قطره از عصاره گل سرخ را روي يك دستمال نخي و تميز بچكانيد و آن را درون بوفه يا يك ظرف دكوري در هال قرار دهيد. به اين ترتيب همسرتان با استشمام بوي گل سرخ احساس بهتري خواهد كرد. علاوه بر اين مي‌توانید 10 تا 15 قطره از روغن گل سرخ را درون واني كه آب نيم‌ولرم در آن وجود دارد بريزيد و از همسرتان بخواهيد به مدت 20 تا 30 دقيقه در آن دراز بكشد.

مي‌خواهيد شوهرتان در مهماني تنها به شما فكر كند

اين عصاره را به يقه پيراهنش بماليد

اگر  تصميم داريد براي آخر هفته به مهماني خانوادگي برويد و در اين مهماني قرار است اعضاي خانواده شوهر، خاله‌ها، عمه‌ها و دوستان او را ملاقات كنيد و نگران اين موضوع هستيد كه اين ملاقات‌ها حواس او را به كل از شما دور كند، مي‌توانيد از نسخه درمانگران عطردرماني در هندوستان استفاده كنيد. آنها در ميان شيوه‌ها و تدابير زندگي سالم روش‌هايي دارند كه از آن براي تمركز حواس زوجين به هم استفاده مي‌كنند. براي اين منظور كافي است يك تا 2 قطره از اسانس نارنج يا ليمو يا دارچين را به يقه لباس او بماليد. به گفته درمانگران عطردرماني در هندوستان اين شيوه كمك مي‌كند تا وي در طول مدت مهماني با استشمام رايحه خوش اين عصاره‌هاي گياهي تمركز بيشتري بر شما داشته باشد. نكته اساسي اين است كه براي اثرپذيري بيشتر اين تركيب‌هاي گياهي كافي است در طول هفته نيز از رايحه اين عصاره‌هاي گياهي در فضاي منزل استفاده كنيد.فكر مي‌كنيد همسرتان كمتر هيجان‌زده مي‌شود

اين نسخه را تجربه كنيد

خستگي ناشي از كار و تنش‌هاي روزانه يكي از مهم‌ترين عواملي است كه موجب كاهش توان و انرژي مردان مي‌شود به طوري كه نمي‌توانند بعد از يك روز گرم كاري آنطور كه بايد و شايد براي اهل منزل وقت بگذارند و با هيجان و پرانرژي ساعت‌هايي را كنار همسر خود بگذرانند. براي پيشگيري از اين وضعيت و افزايش هيجان همسرتان مي‌توانيد از اين نسخه طلايي استفاده كنيد. تنها كافي است قطره رازيانه، قطره صندل سفيد و قطره گشنيز را با هم تركيب كنيد و 5 تا 10 قطره آن را درون تشت آب نيمه‌ولرم متمايل به سرد بريزيد و از همسرتان بخواهيد  كه پس از بازگشت از سر كار پاهايش را درون اين آب پاشويه كند و آنها را ماساژ دهد. اين كار به او كمك مي‌كند تا  انرژي و هيجان از دست رفته‌اش را احيا كند.
انتشار یافته: 24
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
13:29 - 1392/06/14
بابا بیخیال . به نظرتون دیگه ما باید برای مردااااا چیکار کنیم که خسته نشن، بی حوصله نشن، بی خواب نشن، کم غذا نشن. خلاصه کارایی که مامانشون تو بچگی باید براشون می کردن و نکردن بعداز 30 سالگی گذاشتن به عهده ی ما زناشون. خدایا به ما کمک کن که از مردااای گنده مون محافظت کنیم. دیگه ازاین مقاله چاپ نکنیدا ...... دهههههههه.
پاسخ ها
ice
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۹ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۴
نمیدونم چرا بهت منفی دادن، ولی بیخیال، هر کی ندونه ما خانوما میدونیم با چه مردایی سر و کار داریم، حقیقتم واسه آقایون تلخخخخخخه!!! پس دمت گرم با نظر باحالی که گذاشتی :)
نیلا
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۳ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۴
قوربون دهنت
کاربر
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۵ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۴
خوب اومدی!دمت گرم
محمد حسین
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۵۹ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۵
شما به اضافه کارای بالایی که میکنی یه مقدار هم "فکر" کن مطمئنا نتیجه میگیری!!
نوشته شیر و زنجبیل به خورد طرف بدید تا محبتش زیاد بشه.این کارو مادر ما باید تو بچگی میکرده؟
این که مثلا الان شوهره خسته میشه تقصیر مادرشه؟مادرش باید تو بچگی چیکار میکرده که الان خسته نشه؟
کسی که حتی حاضر نباشه یه چای و دارچین یا یه شربت زعفرون برای شوهرش درست کنه حقش نیس زندگی راحت و خوشی با شوهرش داشته باشه.پس مرده هم بگه تموم خرجایی که پدر زنم براش نکرده را من الان باید برم جون بکنم براش خرج کنم؟
اینقدر بی منطقین بعضیاتون تازه قیافه حق به جانب هم میگیرن.اگه افزایش محبت شوهره با یه لیوان شیر و زنجبیل حل بشه بی فکر بعضی خانوما به قیمت جون طرف مقابل یا نابود شدن زندگی تموم میشه.
من
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۶
محمد حسین خان کارد بخوره به شکم اون مردی که با شیر و زنجبیل بخواد محبتش زیاد شه!میخوام صد سال سیاه نشه.دیگه همینم مونده!!!!1
Iran, Islamic Republic of
19:19 - 1392/06/14
این پرت و پلا ها چیه چاپ میکنی مجله جان!!! عصبونیم نکن ! سانسورت میکنم ها !!!!!!!
-
02:07 - 1392/06/15
من دقیقا از کجا گوشت شتر بگیرم؟
چجوری شوهرمو بفرستم تو وان پر از اسناس گل رز؟؟
آخه کی به لباس نارج میزنه که من بزنم به لباس شوهرم؟ خداییش خودتون این کار رو انجام میدین؟ اگه ما زنها یک درصد بی حوصله و سرد بشیم شماها ما رو به غلط کردن میندازین....
Iran, Islamic Republic of
06:27 - 1392/06/15
باشه هر وقت شوهر گرفتیم، لحاظ میشود
میدونیم چه بلایی سرش بیاریم
حیف شوهر نداریم
Iran, Islamic Republic of
18:19 - 1392/06/15
مجله جان دمت گرم.بازم ازین مطالب حقیقی واسه ما آقایون بزار.شاید این خانوما متوجه بشن همه چیز که بشورو بپز نیست.والااااااااااااا.چی میکشیم ما آقایون از دست این خانوما.
پاسخ ها
مريم
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۰ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۷
واقعا شما به اين مطالب حقيقي نياز داريد؟ از فرداست كه همه مردا يقه لباسشون بوي ابليمو بده چون طبق اين مطلب فكرشون منحرف نميشه.....خانمها چي ميكشن از دست شماها بخدا!!
Iran, Islamic Republic of
21:45 - 1392/06/15
آقای محمد حسین آخه اگه قضیه با یک شیر و زنجبیل حل بشه که مشکلی نیست . مشکل اینه که مردااااااا توقعاتشون تمومی نداره الان شاید نیمی بیشتر از جمعیت زنها در بیرون از خانه پا به پای شوهرانشون مشغول کارهستن. کار بیرون کار منزل رسیدگی به بچه ها. فکر دخل و خرج منزل و دهها مشکل دیگه که همه اش هم باید توسط سوپرمنی به نام زن حل و فصل بشه. اوتوقت آقایون باید شیرو زنجبیل بخورن و توی اسانس گل نمی دونم چی چی بخوابن و این حرفا. حالا کی بی انصاف و بی منطقه... خرجی هم که پدرمون برای ما نکرده شما ها می کنید اما بعدا چند برابرشو ازمون در می یارین.......
پاسخ ها
محمد حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۷ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۶
خدا شاهده الان سراغ دارم بعد 21 ساله زنه داره به شوهرش میگه چرا نذاشتی 21 سال پیش برم کار کنم؟ اون وقت شما میگید ما مجبوریم کار کنیم.
اخرش باید چیکار کرد؟بذارن کار کنید اینجوری نذارن یه جور دیگه؟
اگه زن شاغل باشه بله واقعا نباید شوهرش توقع داشته باشه چون خانم بیش از وظایفش داره تلاش میکنه اما اگه خانه دار باشه باید این کار رو هم بکنه چون نتیجه افزایش محبت همسر به خود خانم برمیگرده.به هر حال به نظر من زن و شوهر نباید این حرفا را با هم داشته باشن هر کی هر کاری بر طرف مقابل میکنه باید حس کنه برا خودش کرده.چه مرد چه زن
Iran, Islamic Republic of
13:04 - 1392/06/16
میخوام بدونم این همه که ما خانما باید لی لی به لالای اقایون بذاریم اونا واسه خانماشون میذارن؟
اخرش همه چی به نفع مامان و خواهراشون تموم میشه !
محبتی که حق زنشونه رو نثار مادر و خواهرشون میکنن! این شده زندگی زجر اور ما باشما اقایون!
اقایون کمی انصاف و مروت هم خوب چیزیه به خدا....
Iran, Islamic Republic of
16:30 - 1392/06/16
به نظر من بايد يك تعادل منطقي تو زندگي رعايت بشه كه هردو(زن و شوهر)احساس شادي و محبت داشته باشن.اينكه يه زن خودشو به اب و اتيش بزنه كه شوهرش به اون توجه كنه خيلي ناخوشاينده.ادم ياد نسخه فالگيرا ميوفته!! يكمي روش درست زندگي كردن و ياد بديد.محبت دوطرفه است.كار كردن زن خوبه.اما تو اين جامعه ناامني كه داريم واقعا براي خانمها سخته.چرافقط به اقايون بها ميدين كه يه وقت كج نرن؟؟؟....انصاف داشته باشين.
Australia
10:00 - 1392/06/19
اینکه دعوا نداره هر کی دوست داشت بکنه هر کی دوست نداشت نکنه شما علی الاحتیاط یاد بگیر. خدا به همه زنان ومردان بامحبت عزت دهد.
Iran, Islamic Republic of
12:08 - 1392/06/19
اگه وان نداشتیم میتوانیم توی قابلمه بخوابونیمشون؟
پاسخ ها
دینا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۰
عاشقتم نیلوفر.!!!
saba
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۰
چی بشه انوقت!!!
ا-ع
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۸ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۰
قربونت برم چرا توی قابلمه ، بذارش زیر قابلمه
Iran, Islamic Republic of
13:54 - 1392/06/19
حقيقت اينه كه آقايون هيچ وقت شادابي وسلامتي خودشون رو مديون خانمشون نمي‌دونن برعكس از اون بعنوان يك برتري نسبت به همسرشون استفاده ميكنن و زودتر به فكر خيانت كردن به خانمشون مي‌افتن مخصوصاً اگه خانم بيچاره مشكلاتي مثل بارداري يا بچه داري گرفتارش كنه ونتونه نقش يك عروسك رو براي شوهرش بازي كنه پش فقط يك شوهر مريض و بيحال يك شوهر خوب و وفادار است
Iran, Islamic Republic of
16:34 - 1392/06/20
با دارچین وزنجفیل موافقم جواب میده..امتحان کنید.......خانومهایی عزیز سخت نگیرید ارامش همسراتون متقابل ارامش شماست.حال بماند که بی وفایی اقایون به مراتب بیشتر از خانومهاست...
Iran, Islamic Republic of
19:52 - 1392/06/21
سلام به خدا اگه من زن خوب گیرم بیاد همه اینکارارو واسش میکنم حتی حاضرم برم از جزایر سانماندوراند براش اکسیر جوانی پیدا کنم و از اونجا سین خیز برگردم تقدیم کنم البته اگه تمساحا منو نخورن

شوخی کردم ولی چه فرقی داره در حد امکان هم اقا اینکارو کنه هم خانم هیچ چیز لذت بخش تر از این نیست که ادم همسرشو تو ارامش ببینه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_1
عارفی_1
سوییچ ایران_1
خرید باکس 1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
دکتر نائبی_3
عارفی_3
شیرآلات زمانی_3
خرید باکس 3
سوییچ ایران_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
سوییچ ایران_4
عارفی_4
دکتر نائبی_4
خرید باکس 4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
شیرآلات زمانی_4
سوییچ ایران_2
دکتر نائبی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
شیرآلات زمانی_2
عارفی_2
خرید باکس 2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شفا_فوترموبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر
کلینیک النا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_تزریق چربی