رويانيان: ناراحتي پروين هم لذت‌بخش است
۵۷۲۳۰
۰۹ تير ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۹
۱۸۳۲
مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت:‌متاسفانه از برخي از کارها و پيگيري‌هايمان عقب افتاده‌ايم.
خبرگزاری فارس: مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت:‌ متاسفانه از برخي از کارها و پيگيري‌هايمان عقب افتاده‌ايم.

محمد رويانيان اظهار داشت: بسيار خوشحال هستم که در کنار افرادي مثل علي پروين کارم را ادامه مي‌دهم و مطمئن باشيد با کمک همه افراد با قدرت رو به جلو خواهيم رفت.

وي افزود: اکنون براي پرسپوليس فقط آرامش مهم است که بايد آن را به تيم تزريق کنيم. اتفاقات گذشته را بايد فراموش و به فکر آينده باشيم.

رويانيان ادامه داد: متاسفانه اتفاقاتي که در چند روز قبل افتاد کمي ما را از برنامه‌ها و کارهايي که در فصل نقل و انتقالات داشتيم، عقب انداخت اما مطمئن باشيد که باز هم به شرايط ايده‌آل برمي‌گرديم.

وي در پاسخ به اين سؤال که آيا پروين در هيئت مديره مي‌ماند يا خير، گفت: ايشان بايد بماند بزرگ پرسپوليس و موسفيد ماست درست است پروين بعضي اوقات عصباني مي‌شود اما ما يک علي پروين بيشتر در فوتبال ايران نداريم مثل يک علي دايي. پروين عصبانيتش هم زيبا و قشنگ است و مطمئن باشيد او بايد روي دست هواداران هميشه باشد و بايد قدرش را بدانيم مانند تمام پيشکسوتان که همه چشم و چراغ باشگاه پرسپوليس هستند.

رويانيان در پايان تاکيد کرد: خوشبختانه آرامش لازم را در تيم مي‌بينم و ما الان به اين موضوع احتياج داريم. همه چيز تمام شده و ديگر نبايد به گذشته برگرديم تا ببينيم خدا در آينده چه مي‌خواهد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج