ابطحی خطاب به بقایی: چقدر بی جنبه اید
۵۷۲۴۳۰
۰۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۳:۰۶
۱۱۶۰۸
ابطحی گفت: بقایی طوری می‌گوید بروید زندان‌ها را ببینید انگار کهریزک در عهد دقیانوس بوده و مرتضوی هم رفیق بطلمیوس !
خبرگزاری ایلنا: محمدعلی ابطحی در واکنش شدید به سخنان شب گذشته حمید بقایی گفت: این دوستان چقدر بی‌جنبه‌اند. آقای بقایی چند روز رفته زندان که این حرفا را می‌زند و می‌گوید بروید زندان‌ها را ببینید؟

او افزود: بقایی جوری حرف می‌زند انگار کهریزک در عهد دقیانوس بوده و مرتضوی هم رفیق بطلمیوس ! که نشده در آن دوران به زندان‌ها سر بزنند.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
03:44 - 1396/05/06
وای به روزی که بگند نمک
هر چه بلا و مصیبت به ما وارد می شود بعلت جهل و نادانی ماست . تا زمانی که فقر فرهنگی دلریم وضعیت مان همین است. ملتی که با کتاب قهر است اوضاعی بهتر از این ندارد
Iran, Islamic Republic of
07:36 - 1396/05/06
آقایان که نشستید ون بالا بالاها این کارگران شهرداری چه گناهی کردن که سه ماه یک بار حقوق میگیرن ... ون کسی را که پیمان کاری درست کرد فقط بلدن بد زدن از حقوق کارگر کم کنن
Germany
12:14 - 1396/05/06
شما هم حتما از عهد دیرینه سنگی پرت شدید به عهد متمدن ۲۰۱۷
Iran, Islamic Republic of
12:51 - 1396/05/06
این بقایی با این برخورد و مدل حرف زدن روزگاری هوس و حال و هوای رئیس جمهور ایران شدن زده بود به سرش و مردم ایران در 29 اردیبهشت 96 خطاب به این آقا و رفیقان دور و برش گفتند :اگه هوس بود یه بار بس بود، و با 24 میلیون رای به مخالفان دولت روحانی و مردم، درس بزرگی به آنها دادند. جناب اقای بقایی باید یه تجدید نظری در نحوه سخن راندن خود در مقابل خبرنگاران بکند و گرنه بیشتر در باتلاق نداشتن وجه مردمی و انزجار قرار میگیرد. مردم با دقت به کسانی که بقایی از آنها حمایت میکنند مانند مرتضوی و مشایی و احمدی نژاد بخاطر دارند و تکرار آن را نمیخواهند و نمیگذارند که توسط عده ای معلوم الحال شکل بگیرد.
Iran, Islamic Republic of
20:57 - 1396/05/06
دندونهاش را خورد کردی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج