بازگشت ستاره سریال «فرندز» به تلویزیون
۵۷۲۹۹۸
۰۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۲
۷۸۸۱ 
جنیفر آنیستون پس از گذشت بیش از یک دهه از پایان سریال «فرندز/ دوستان» با سریالی تازه به عرصه آثار تلویزیونی باز می‌گردد.
خبرآنلاین: جنیفر آنیستون پس از گذشت بیش از یک دهه از پایان سریال «فرندز/ دوستان» با سریالی تازه به عرصه آثار تلویزیونی باز می‌گردد.

جنیفر آنیستون در سریال تازه شبکه اچ‌بی‌او کنار ریس ویترسپون بازی خواهد کرد. پروژه تازه تلویزیونی جنیفر آنیستون هنوز عنوانی ندارد و در مراحل آغازین تولید است.
 
بازگشت ستاره سریال «فرندز» به تلویزیون

. این بازیگر پس از پایان سریال «فرندز» در سال ۲۰۰۴ دیگر در هیچ اثر تلویزیونی بازی نکرده بود و تنها گاهی به عنوان چهره مهمان در برخی برنامه‌ها حاضر شده بود. ریس ویترسپون نیز پیشینه حضور در سریال «فرندز»‌ را در کارنامه دارد. او در آن سریال نقش خواهر جنیفر آنیستون را بازی می‌کرد.

آنیستون در سال‌های پس از به شهرت رسیدن بیشتر در آثار سینمایی ظاهر شد که از میان آن‌ها می‌توان به «روسای وحشتناک»، «مارلی و من» و «روز مادر» اشاره کرد.

موضوع سریال تازه شبکه اچ‌بی‌او پیرامون برنامه‌ای صبحگاهی روی می‌دهد. برنامه‌های تلویزیون پیش از این دستمایه ساخت آثاری چون «شکوه صبح»‌ با بازی هریسون فورد و دایان کیتون، و «اتاق خبر» شده بود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج