گیلان در توزیع برق با مشکل مواجه است
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۵۷۵۰۸۸
۱۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۵
۸۵۱۹
استاندار گیلان با تأکید بر اینکه خوشبختانه گیلان بیش از 2 برابر مصرف متوسط خود برق تولید می کند، اذعان کرد: تنها در توزیع با مشکل مواجه هستیم که اقدامات خوبی در جهت بازسازی تمامی انشعابات 35 سال گذشته در حال شکل گیری است.
خبرگزاری ایسنا: استاندار گیلان با تأکید بر اینکه خوشبختانه گیلان بیش از 2 برابر مصرف متوسط خود برق تولید می کند، اذعان کرد: تنها در توزیع با مشکل مواجه هستیم که اقدامات خوبی در جهت بازسازی تمامی انشعابات 35 سال گذشته در حال شکل گیری است.

دکتر محمدعلی نجفی در جریان سفر خود به شهرستان مرزی بندر آستارا و زیارت آستان مقدس امامزادگان ابراهیم (ع) و قاسم (ع) و بازدید از چگونگی روند بازسازی ایین بقعه متبرکه، افزود: این مکان مقدس از جمله مکان هایی می باشد که هر ساله زائران خارجی و داخلی بسیاری به خصوص زائران بی شمار اربعین برای زیارت در آن حضور می یابند. حضور بی شمار زائران داخلی و خارجی دلیلی بر اتمام سریع بازسازی امامزاگان ابراهیم (ع) و قاسم (ع) شهرستان مرزی بندر آستارا است. باید زیرساخت های فرهنگی، سرویس های خدماتی و امکانات رفاهی مناسبی در آن ایجاد شود و به پایان نرسیدن عملیات بازسازی آن نیز زیبنده نیست.

وی با تأکید بر اینکه استانداری گیلاناز طریق معاون هماهنگی امور عمرانی برای خاتمه دادن به بهسازی ساختمان این بقاع متبرکه وارد خواهد شد، گفت: انتظار می رود اداراتی که در شهرستان ها استقرار و اشراف کامل به مناطق تحت نظر خود دارند، نگاه ویژه ای به آن مناطق داشته باشند. هیأت امنای امامزادگان باید با جدیت برای اتمام هر چه سریعتر این پروژه وارد شود. انشاء الله در سفر بعدی شاهد اتمام بخش هایی اصلی این پروژه باشیم.

استاندار گیلان به اهمیت منطقه ویژه اقتصادی بندر آستارا اشاره کرد و یادآور شد: تصویب این منطقه به زحمت به دست آمده و باید همانند منطقه آزاد انزلی، مردم خوب آستارا، محاسن، مزایا و پیشرفت آن را مشاهده کنند و از آن بهره مند شوند.

نجفی همچنین در بدو ورود به آستارا در روستای خانه های آسیاب حضور یافت و در آیین کلنگ زنی احداث بزرگترین سد لاستیکی در این شهرستان گفت: هرگز از مدیریت منابع آبی استان غافل نشده ایم و با اقدامات خوب صورت گرفته در طی 4 سال گذشته شاهد پیشرفت سد پلرود از 19 درصد به حدود 60 درصد هستیم. تعدیل هایی در احداث سد شفارود جهت کاهش آسیب به جنگل انجام شد و هم اکنون این سد از پیشرفت 37 تا 38 درصدی برخوردار است.

وی با بیان اینکه امروز سد سفیدرود جوابگوی نیاز آبی 238 هزار هکتار زمین زراعی گیلان نیست، افزود: از جمله مباحث‌ها در تأمین منابع آبی استان احداث سدهای لاستیکی است.

عالی ترین مقام دولت در استان گیلان با اشاره به اینکه در سفر نخست رئیس جمهور به گیلان جلسات مشترکی برگزار و جمع‌بندی شد تا به فوریت تأمین اعتبار 11 سد لاستیکی در استان صورت گیرد، تأکید کرد: زیبنده نیست در آستارا با رودخانه‌های جاری و دریای آن با مشکل تأمین آب مواجه باشیم و بهره برداری از این پروژه ها نیز به منظور تأمین مطمئن منابع آبی شهرستان است.

وی با بیان اینکه خوشبختانه در گیلان با بحران آب مواجه نیستیم، بیان کرد: باید با جدیت در جهت حل مشکلات مربوط به بخش شبکه توزیع آب تلاش کنیم.

استاندار گیلان با اشاره به مشکلات مردم شهرستان مرزی بندر آستارا با کشور جمهوری آذربایجان در بحث گذرنامه، یادآور شد: تعهدات دو طرفه است و برخی کارها به ویژه در امور خارجی زمان بر است.

وی در پایان از پیگیری جدی احداث راه آهن رشت - آستارا سخن گفت و افزود: این پروژه از تعهدات دولت تدبیر و امید است که باید راه‌اندازی شود.

به گزارش ایسنا، استاندار گیلان و هیأت همراه نیز، پس از زیارت امامزادگان ابراهیم(ع) و قاسم(ع)، شهرستان مرزی بندر آستارا را به سمت مرکز استان ترک کردند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
بهمن پور_داخلی4
استخدام_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
دکتر عارفی - فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر