مردی که هرروز تا محل کارش شنا می‌کند
۵۷۵۳۱۸
۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۸
۵۷۶۸
برای بنجامین دیوید ۴۰ ساله، رفت و آمد واقعا یک تجربه راحت است. او هرروز در رودخانه ایزار شیرجه می‌زند و دو کیلومتر تا محل کارش شنا می‌کند.
برترین ها: بیشتر مسافران مونیخ هرروز صبح ساعت‌ها در ترافیک گیر می‌کنند یا سعی می‌کنند با فشار سوار یکی از قطارهای شلوغ مترو شوند. اما برای بنجامین دیوید ۴۰ ساله، رفت و آمد واقعا یک تجربه راحت است. او هرروز در رودخانه ایزار شیرجه می‌زند و دو کیلومتر تا محل کارش شنا می‌کند.

او یکی از هزاران مونیخی بود که سعی می‌کرد راه خودش را در میان جاده‌های شلوغ و مسیرهای دوچرخه برای رسیدن به محل کارش پیدا کند، اما دو سال پیش او تصمیم گرفت یک راه ساده‌تر پیدا کند و به نظر رسید رود ایزار گزینه خوبی است. این رودخانه درست از کنار آپارتمان او می‌گذرد و زمانی یکی از محبوب‌ترین مسیر‌ها بین رم و وین بود که با قایق در آن سفر می‌کردند.

بنجامین که بنیانگذار و سخنگوی کمیسیون تحقیقاتی فرهنگ و تجارت در مکان‌های عمومی است، دو سال است هرروز صبح آپارتمانش را ترک می‌کند از خیابان عبور می‌کند و در رودخانه ایزار می‌پرد و نیم ساعت شنا می‌کند. سپس خودش را خشک می‌کند، تیشرتش را می‌پوشد و با نوشیدن یک کاپوچینو منتظر همکارانش می‌شود که از ترافیک سنگین برسند. او برای خشک نگه داشتن وسایلش از یک کیف مخصوص استفاده می‌کند که نه تن‌ها ضد آب است بلکه با هوا پر می‌شود و مثل یک شناور عمل می‌کند. این کیف لپتاپ، کاغذ‌ها و لباس‌های بنجامین را خشک نگه می‌دارد و کمک می‌کند دست هایش هنگام شنا خسته نشوند.

بااین حال شنا در رودخانه می‌تواند خطرناک باشد و او که مرد خانواده است نمی‌خواهد زندگی خودش را برای صرفه جویی در زمان به خطر بیندازد، بنابراین هرصبح، دما و شدت آب را بررسی می‌کند و اگر شرایط مناسب نباشد راه دیگری را انتخاب می‌کند. او در حال حاضر تن‌ها کسی است که از این روش استفاده می‌کند، اما با وجود ۳۰ هزار نفری که هر سال به این شهر آلمانی مهاجرت می‌کنند ترافیک هرروز بدتر می‌شود و او انتظار دارد افراد بیشتری برای سفرهای روزانه خود از این روش استفاده کنند.
 
مردی که هرروز تا محل کارش شنا می‌کند که به ترافیک نخورد 
 
مردی که هرروز تا محل کارش شنا می‌کند که به ترافیک نخورد 
 
مردی که هرروز تا محل کارش شنا می‌کند که به ترافیک نخورد 
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:53 - 1396/05/11
اگر روزی دو کیلومتر شنا میکنه چرا اینقدر شکم داره .
من یه ماه هفته دوبار شنا میرفتم شکمم کلا آب شد ......
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج