آیفون 8، دوربین دوال عمودی دارد
۵۷۷۳۲۷
۱۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۲
۵۴۵۸
افرادی که تمایل دارند پیشرفته ترین آیفونی که تا کنون ساخته شده را خریداری کنند باید کمی بیشتر منتظر بمانند. روز گذشته تصویری منتسب به آیفون 8 فاش شد که بر اساس آن می توان گفت که این اسمارت فون همانند آیفون 7 پلاس از یک دوربین دوال برخوردار است.
وب سایت تک شات: گفته می شود که آیفون 8 گران قیمت ترین آیفونی است ک امسال اپل معرفی خواهد کرد و تحلیلگران برچسب قیمت حداقل 1000 دلاری را برای آن پیش بینی کرده اند. همچنین، بر اساس شایعات این کمپانی کوپرتینویی احتمالا قادر نخواهد بود که این محصول را تا اواخر ماه اکتبر راهی بازار کند. البته دو مدل آیفون 7 اس و 7 اس پلاس از اواسط سپتامبر در دسترس مشتریان خواهند بود.
 
 تصویر لو رفته از آیفون 8 وجود دوربین دوال عمودی را تایید می کند

در هر حال افرادی که تمایل دارند پیشرفته ترین آیفونی که تا کنون ساخته شده را خریداری کنند باید کمی بیشتر منتظر بمانند. روز گذشته تصویری منتسب به آیفون 8 فاش شد که بر اساس آن می توان گفت که این اسمارت فون همانند آیفون 7 پلاس از یک دوربین دوال برخوردار است.
 
 تصویر لو رفته از آیفون 8 وجود دوربین دوال عمودی را تایید می کند

اما در این تصویر دوربین دوال از آرایش عمودی برخوردار است، در حالیکه دوربین دوال در آیفون 7 پلاس بصورت افقی قرار گرفته است. اما جالب اینجاست که تصویر دیگری هم امروز منتشر شده که بخش های داخلی آیفون 8 را نشان می دهد. در این تصویر محل قرارگیری دوربین کاملا متفاوت است و با هیچیک از دو مورد فوق همخوانی ندارد.

در این تصویر دیده می شود که آیفون 8 دارای دوربین دوال عمودی است که در گوشه فوقانی سمت راست قرار دارد. جزییات دیگری همراه با این تصویر منتشر نشده است، بنابراین باید امیدوار باشیم که در هفته های آتی به اطلاعات بیشتری دست یابیم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج