تقدیم به سلفی‌بازهای خانه ملت
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
کتاب لند_1
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
استخدام_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_4
دکتر استرکی_4
کتاب لند_4
کتاب لند_2
استخدام_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۵۷۷۴۵۰
۱۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۱
۶۸۳۲
توجه خاص سعودی‌ها به ایوانکا ترامپ، دختر رییس‌ جمهور آمریکا را یادتان می‌آید؟ همان رفتارهای سوال‌برانگیز برخی مقامات سعودی در قبال دختر ترامپ که در حاشیه سفر رئیس جمهور ایالات متحده به این کشور رخ داد و در شبکه‌های اجتماعی سوژه عام و خاص شد. حتی ما ایرانی‌ها هم در آن روزها رفتار سعودی‌ها را به سخره گرفتیم ...
سهیلا صدیقی در خبرگزاری ایسنا نوشت: توجه خاص سعودی‌ها به ایوانکا ترامپ، دختر رییس‌ جمهور آمریکا را یادتان می‌آید؟ همان رفتارهای سوال‌برانگیز برخی مقامات سعودی در قبال دختر ترامپ که در حاشیه سفر رئیس جمهور ایالات متحده به این کشور رخ داد و در شبکه‌های اجتماعی سوژه عام و خاص شد. حتی ما ایرانی‌ها هم در آن روزها رفتار سعودی‌ها را به سخره گرفتیم ...

مراسم تحلیف حسن روحانی، رییس جمهور ایران روز گذشته در مجلس شورای اسلامی و با حضور مقامات کشورهای مختلف برگزار شد؛ مراسمی کاملا جدی که رییس‌جمهور باید در آن سوگند یاد کند که همه استعداد و صلاحیت خویش را در راه ایفای مسئولیت‌هایی که برعهده گرفته است، به کار گیرد.

حالا تنها چند ساعت پس از برگزاری این مراسم به جای اینکه شاهد عکس‌ها و اخبار رسمی از این رویداد مهم باشیم،‌ شاهد انتشار عکس‌هایی از تعدادی از نمایندگان در خانه ملت هستیم که در حال تقلا کردن برای ثبت یک عکس با فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا هستند.
 
اینکه چنین رفتاری در شأن نمایندگان ملت هست یا خیر بماند برای وقتی دیگر اما پرسش اصلی این است که آیا چنین رفتاری در شأن مراسم سوگند رییس‌جمهور کشور است؟ آن‌ هم مراسمی که نمایندگان و مقامات سایر کشورها در مراسم حضور دارند؟ دنیا با دیدن این تصاویر چه قضاوتی از ما خواهد کرد؟

مراسم تحلیف دومین دوره ریاست جمهوری دکتر حسن روحانی با حضور ۸ رئیس جمهور، ۱۹ رئیس مجلس، ۹ معاون رئیس جمهور و نخست وزیر، ۷ نایب رئیس مجلس، ۱۱ وزیر امورخارجه و ۳۵ فرستاده ویژه، ۱۲ معاون وزیر امور خارجه، ۶ رئیس گروه دوستی - پارلمانی و دو رئیس کمیسیون سیاست خارجی پارلمان‌ها و همچنین دبیر کنفرانس تجارت و توسعه سازمان ملل متحد همراه بود اما این موضوع اصلا برای برخی نمایندگان اهمیتی نداشت؛ آنچه اهمیت داشت سلفی با خانم موگرینی بود.

 یکی از عجیب‌ترین عکس‌ها مربوط به فرج‌الله رجبی نماینده مردم شیراز بود که به سختی روی میز نشسته و تلاش دارد خودش را با اتکا به مانیتور روی میز کنترل کند و خود را با موگرینی در قاب دوربین جای دهد. البته رجبی این شجاعت را داشت که رفتار اشتباه خود را بپذیرد و بلافاصله از مردم عذرخواهی کند.
 
او نوشت: «توضیح و اعتذار: ابوعلی سینا می‌گوید: اگر برای یک کار غلط هزار دلیل بیاوری می‌شود هزار و یک غلط. پس از انتشار عکس اینجانب که البته در جوی غیر رسمی و پس از پایان مراسم تحلیف در فضای عمومی منتشر شد، اگرچه نمایندگان حاضر در محل از سر مطایبه مشغول گرفتن عکس بودند ولی به هرحال اینجانب وظیفه خود می‌دانم از آنچه که خاطر مردم عزیز را مکدر می‌سازد و ناقض شان نمایندگی مردم می‌باشد عمیقا ابراز تاسف و عذرخواهی نمایم. امیدوارم مردم عزیز و بخصوص همشهریان گرانقدرم اعتذار اینجانب از این غفلت را بپذیرند و عفو نمایند.»

اما پرسش اصلی این است که در دنیای مینیمال امروزی که توجه همه مردم به مسائل کلی و  سطحی شده، چند درصد از افرادی که این عکس را می‌بینند، معذرت‌خواهی رجبی را هم می‌خوانند؟ عذرخواهی رجبی به چند زبان ترجمه خواهد شد تا هرکس در دنیا عکس او را دید، عذرخواهی‌اش را هم بخواند؟

حسام‌الدین آشنا مشاور فرهنگی رییس‌جمهور در واکنش به این رفتار، توییت کرد: مشکل سیاسی نیست، فرهنگی است. ای کاش با تک‌تک نمایندگان محترم حاضر در آن تصویر سلفی، مصاحبه عمیق گرفته شود.

سلفی گرفتن در مجلس به همین دیروز ختم نمی‌شود بلکه برخی نماینگان ید طولایی در این زمینه دارند. دو ماه پیش نیز درست زمانی که مجلس درگیر حمله تروریستی و تیراندازی شد و تعدادی از هموطنان ما در این حادثه به شهادت رسیدند، ما باز هم شاهد سلفی‌های عجیب بودیم. سلفی‌های خندان؛ آن هم وقتی که مردم شوکه بودند.

وکیلی، تاجگردون، زارع و جعفرزاده ایمن‌آبادی همان‌هایی بودند  به انتشار عکس سلفی خود در فضای مجازی پرداختند با این توضیح که اوضاع صحن آرام است اما آیا واقعا آرام بودن صحن را با هیچ عکس دیگری نمی‌شد نشان داد؟

در نهایت پرسش را از افرادی طرح می‌کنیم که همیشه از دیپلماسی دکتر محمد جواد ظریف (وزیر امور خارجه ایران) انتقاد می‌کردند که چرا همیشه لبخند می‌زند و چرا با "دیپلماسی‌خنده" به تقابل با دنیای جدی می‌پردازد؟ آیا شما قصد ندارید که از رفتار این نمایندگان انتقاد کنید؟
برچسب ها:
انتشار یافته: 13
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:01 - 1396/05/15
کارشون واقعاً آبروریزی بود
Iran, Islamic Republic of
16:07 - 1396/05/15
آبروبرامون نذاشتن
Iran, Islamic Republic of
16:13 - 1396/05/15
ندیدها ما ملت دلمون به کیا خوشه
Iran, Islamic Republic of
16:13 - 1396/05/15
واقعا که کیا دارن برای یه ملت تصمیم گیری می کنن.

بعد از اون طرفم غلو میایم که ما تمدن چند هزار ساله داریم
Iran, Islamic Republic of
16:25 - 1396/05/15
باسلام.
من جای ریاست مجلس بودم . یک جریمه مالی سنگین می کردم نماینده گانی که آبروریزی کردند.
Iran, Islamic Republic of
16:51 - 1396/05/15
نماینده شهر ما زشت ترین اعمال رامرتکب که تنهادرشان یک نماینده بود بقدری این صحنه مشمئزه کننده بود که من بعنوان یک بانوی ایرانی شرمنده شدم مسئله آدامس خوردن جناب وزیر بود که تصویربردارتلویزیون چندثانیه دروبین را زوم کرده بود سوم اینکه من بعنوان یک بانوی ایرانی ازداشتن چنین نمایندکانی چندش آور شرمم شد فقط باخود فکر کردم اگر خانم موگرینی بدون حجاب بود .... شرم باد برترینها مدیونی اگر عین مطلب را چاپ نکنی
Iran, Islamic Republic of
16:59 - 1396/05/15
ازجناب اقای لاریجانی رییس محترم مجلس استدعادارم موضوع سلفی را بصورت جدی درصحن مجلس محترم پیگیری بفرمایند وباطلاع مردم بزرگ ایران برسانند
Iran, Islamic Republic of
17:19 - 1396/05/15
نتیجه لیستی رای دادن
Iran, Islamic Republic of
19:22 - 1396/05/15
بهم ریختم،حالم خراب شد ،دوست ندارم نمایندهامون در کشوری که مهد تمدن ،مهد شیعیه است و حضرت مهدی س نور چممون الگوی مردمش است ومعلمانی همچون ما که خود را فدای رشد وشکوفایی آنها کرده ایم حالا ببینیم خدای نکرده احساس خود کم بینی کرده ودست به این حرکت بزنند،قلب ما پر از اندوه می شود زمانی که می بینیم سلفی گرفتن برای کسانی که خود ارزش هستند حرکت ارزشی به حساب میاد،مراقب باشید در چه جایگاهی واز چه کرسیی وچه حرکتی انجام میدهید ،ما بسیار نگران شدیم وقتی دیدیم نمایند های عزیز کشورمون که درد مردم را،دست وپنجه نرم کردن با قول فقر و تحریم را ،که فقط به امید شکوفایی کشور تحمل می کنند دست پایین گرفته ودر پهنه اشک آنها حرکات شنگولانه می کنند
Iran, Islamic Republic of
19:32 - 1396/05/15
یکسری بدبخت خودشان را گم کرده نمی دانند چه کنند مگر جنس مخالف ندیده اند واقعا جای تاسف است
Iran, Islamic Republic of
20:55 - 1396/05/15
هیچ وقت ایران به فرهنگ کامل نخواهد رسید
Iran, Islamic Republic of
22:41 - 1396/05/15
سلام مثل خیلی جاها ومردم عادی نماینده هم گوشی هوشمند نبره داخل صحن خانه ملت !!!!
Iran, Islamic Republic of
07:06 - 1396/05/17
بعله گل و پروانه و بلبل همه جمعند
وقتی یه نماینده عزیز با یه مدرک پولکی و دادن چلو کباب و تراول ۵۰ تومنی و وعده های عجیب و غریب رای میاره و میره تو مجلس انتظار بیش ازین نداشته باشین ازش اون رفته سلفی بگیره و ...
من به عنوان یه فرد عادی هیچ وقت خودم رو کوچیک نمیکنم با گردن کج در کنار یه زن که عکسای بدون پوشش بدنیش تو فضای مجازی به وفور پیدا میشه واستم و عکس بگیرم
این نماینده های چطور اینجور با شرف ایران و ایرانی بازی میکنن
استیضاح رو برای همین روزا گذاشتن
ولی متاسفانه در دولتهایی که روابط به ضوابط می چربه استیضاح هم لاممکن و نشدنیه
یا حق
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
تاپ لپتاپ_1
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
تاپ لپتاپ_3
بهمن پور_داخلی4
تاپ لپتاپ_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
تاپ لپتاپ_2
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آف دکور _فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
کیان برنا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_تزریق چربی موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آف دکور _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
کیان برنا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
تدبیرکالا_فوتر