بدهی شهرداری بیش از 45 هزار میلیارد است
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
ادیب_1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
لاله زار مال_4
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۵۷۸۹۱۲
۱۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۹
۸۵۸۲
نایب رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی در مورد گزارش معاون مالی شهرداری تهران توضیحاتی ارائه داد.
خبرگزاری ایسنا: نایب رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی در مورد گزارش معاون مالی شهرداری تهران توضیحاتی ارائه داد.

محمدمهدی تندگویان در جلسه علنی شواری شهر تهران پس از استماع گزارش معاون مالی شهرداری تهران درخصوص میزان بدهی شهرداری با بیان اینکه از خداوند می‌خواهیم که این اعداد و ارقام اعلام شده واقعی باشد، گفت: ما قصد و مرضی نداریم اما باید در مورد پرداخت بدهی‌ها واقع‌بین باشیم.

وی با بیان اینکه موضوع درآمدهای پایدار که در این گزارش ارائه شد برای من حل نشده، چرا که در 12 سال اخیر تنها در شهر توانستیم که سه درصد درآمد پایدار ایجاد کنیم که این فاجعه است گفت: شما در این مدت تنها پیگیر حقوق قانونی شهر و نه ایجاد درآمدهای پایدار بوده‌اید. بنابراین باید اعلام کنم که در 12 سال اخیر شهرداری تنها سه درصد درآمد پایدار ایجاد کرده است.

وی با بیان اینکه شهرداری تهران باید تکلیف تهاترهای شناور را مشخص کند گفت: در حال حاضر ما با معضل تهاترهای شناور مواجه هستیم. چرا که شهرداری در تسویه حساب با پیمانکاران مناطق تحت شرکت‌های کارگزاری همچون جهان و ... تهاتر شناور و یا هلوگرام می‌دهد و باید شهرداری مشخص کند که چه میزان هلوگرام در اختیار پیمانکاران است چرا که بعدا جزء دیون و مطالبات شهرداری می‌شود.

نایب رئیس کمیسیون شهرسازی با بیان اینکه چطور در عرض سه روز بر اساس مذاکره 3000 میلیارد تومان زمین را به بانک شهر داده‌اید؟! و این قطعا در حالیست که این زمین‌ها را با بارگذاری شناور در اختیار بانک شهر قرار داده‌اید. و این در حالیست که ما شکایات مختلفی از مناطق در مورد تهاتر شناور داریم چرا که رقم تهاترها مشخص نیست.

وی با بیان اینکه هنوز موضوع فروش شهر آفتاب و شهروند برای ما جا نیفتاده، چرا که چطور شهروند و شهر آفتاب را 3000 میلیارد تومان قیمت گذاری کردیم در حالیکه من مدعی هستم برند شهروند 10 هزار میلیارد تومان می‌ارزد و 650 هزار متر مربع فضای تجاری نیز در اختیار شهروند است و شما چرا سرمایه شهر را می‌فروشید و این در حالیست که در ماه‌های گذشته معاون شهردار اعلام کرد که شهرداری چهار هزار میلیارد تومان از شهر آفتاب درآمد دارد اما حالا شهروند و شهر آفتاب را بر روی هم 3000 میلیارد تومان ارزش گذاری کردید؟! چرا مکان‌هایی را که برایتان درآمد پایدار دارند می‌فروشید.

وی با بیان‌آنکه متاسفانه معاون شهردار خلط مبحث می‌کند و اعداد و ارقام را با یکدیگر مخلوط می‌کند ، گفت: این یک واقعیت است که شهرداری تهران پروژه‌های باقیمانده دارد که باید تکمیل شود. بر همین اساس اعلام می‌کنم که مجموع بدهی شهرداری تهران با جمع پروژه‌های باقیمانده بیش از 45 هزار میلیارد تومان است.

به گزارش ایسنا، این سخنان تندگویان موجب واکنش گودرزی معاون مالی شهردار شد، به گونه‌ای که ضمن رد هر گونه تراکم سیار گفت: تا به حال هولوگرام و تراکم سیار دست کسی ندادیم و چطور شما می‌گویید درآمد پایدار تنها سه درصد محقق شده؟ در حالیکه هر چه طرح و لایحه به شورا می‌آوریم برای افزایش درآمدهای پایدار آن را رد می‌کنید.

وی با بیان اینکه هر کسی یک تراکم سیار آورد به من بگویید، گفت: چرا اعداد و ارقام می‌سازید؟ 45 هزار میلیارد تومان بدهی را از کجا آوردید؟ این حرف‌ها خوب نیست.

به گزارش ایسنا، محمد حقانی نیز در ادامه با بیان اینکه در حالی ما به واگذاری قراردادها به قرارگاه امام رضا گلایه می‌کنیم که یک موسسه دیگر پا به میدان گذاشته گفت: ما قرارگاه را از در بیرون می‌کنیم اما با عنوان دیگری از پنجره وارد می شود و این در حالیست که در روزهای جاری شاهد بودیم که 700 نفر دیگر وارد شهرداری شدند.

همچنین محمد سالاری رئیس کمیسیون شهرسازی نیز با بیان اینکه چند روز پیش معاون شهردار در داخل جلسه کمیسیون اعلام کرد که شهرداری 13 هزار میلیارد تومان بدهی دارد گفت: جالب است که در عرض چند روز توانستید بخش زیادی از بدهی‌های خود را تسویه کنید و جای سوال است که چگونه این مهم محقق شده است.

وی با بیان اینکه به شهردار تهران مشاوره‌های غلط می‌دهندگفت: شتابزدگی در پرداخت بدهی‌ها به ضرر شهر تهران است.

جلسه امروز حواشی دیگری نیز داشت به گونه‌ای که یکی از مراجعه کنندگان قصد داشت که وارد صحن علنی شورای شهر شود که انتظامات شورای شهر مانع از ورودش شد که این مسئله و سر و صدای ایجاد شده دقایقی جلسه را به حاشیه کشاند.
برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:47 - 1396/05/18
چرا تا قبل از این چیزی نمی گفتی؟ تازه یادت افتاده؟ این رقمهایی رو که میگی معلوم نیست از کجا میاری و بر چه اساسی حالا میگی؟!
Iran, Islamic Republic of
14:14 - 1396/05/27
بیکفایتی شهردار سابق یکبارمصرف.پشتکردن مردم به تصمیمات شورای شهر که به مردم خدمتی نکردند .سنگ فرش کردن بی منطق خیابان های اطراف بازار.شکست در انتخابات واصرار به جهل ونادانی باعث شد مردم تاوان بی کفایتی .این جماعت را بپردازند.!!!!!!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_1
گروه تولیدی نیلوفر_3
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
گروه تولیدی نیلوفر_2
دکتر نائبی_2
سفیر بار ساقدوش_2
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
پارسیان طب - فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تنورستان_فوتر
اورانوس_فوتر2
ترجمه زندگی_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
شفا_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی بانو_فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
پارسیان طب - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر