بدهی شهرداری بیش از 45 هزار میلیارد است
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
سفیر بار ساقدوش_1
ریزخور_1
کلاسینو_1
لاله زار مال_1
سفیر بار ساقدوش_3
ریزخور_3
کلاسینو_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
سفیر بار ساقدوش_4
کلاسینو_4
ریزخور_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
سفیر بار ساقدوش_2
ریزخور_2
کلاسینو_2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۵۷۸۹۱۲
۱۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۹
۸۵۶۳
نایب رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی در مورد گزارش معاون مالی شهرداری تهران توضیحاتی ارائه داد.
خبرگزاری ایسنا: نایب رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی در مورد گزارش معاون مالی شهرداری تهران توضیحاتی ارائه داد.

محمدمهدی تندگویان در جلسه علنی شواری شهر تهران پس از استماع گزارش معاون مالی شهرداری تهران درخصوص میزان بدهی شهرداری با بیان اینکه از خداوند می‌خواهیم که این اعداد و ارقام اعلام شده واقعی باشد، گفت: ما قصد و مرضی نداریم اما باید در مورد پرداخت بدهی‌ها واقع‌بین باشیم.

وی با بیان اینکه موضوع درآمدهای پایدار که در این گزارش ارائه شد برای من حل نشده، چرا که در 12 سال اخیر تنها در شهر توانستیم که سه درصد درآمد پایدار ایجاد کنیم که این فاجعه است گفت: شما در این مدت تنها پیگیر حقوق قانونی شهر و نه ایجاد درآمدهای پایدار بوده‌اید. بنابراین باید اعلام کنم که در 12 سال اخیر شهرداری تنها سه درصد درآمد پایدار ایجاد کرده است.

وی با بیان اینکه شهرداری تهران باید تکلیف تهاترهای شناور را مشخص کند گفت: در حال حاضر ما با معضل تهاترهای شناور مواجه هستیم. چرا که شهرداری در تسویه حساب با پیمانکاران مناطق تحت شرکت‌های کارگزاری همچون جهان و ... تهاتر شناور و یا هلوگرام می‌دهد و باید شهرداری مشخص کند که چه میزان هلوگرام در اختیار پیمانکاران است چرا که بعدا جزء دیون و مطالبات شهرداری می‌شود.

نایب رئیس کمیسیون شهرسازی با بیان اینکه چطور در عرض سه روز بر اساس مذاکره 3000 میلیارد تومان زمین را به بانک شهر داده‌اید؟! و این قطعا در حالیست که این زمین‌ها را با بارگذاری شناور در اختیار بانک شهر قرار داده‌اید. و این در حالیست که ما شکایات مختلفی از مناطق در مورد تهاتر شناور داریم چرا که رقم تهاترها مشخص نیست.

وی با بیان اینکه هنوز موضوع فروش شهر آفتاب و شهروند برای ما جا نیفتاده، چرا که چطور شهروند و شهر آفتاب را 3000 میلیارد تومان قیمت گذاری کردیم در حالیکه من مدعی هستم برند شهروند 10 هزار میلیارد تومان می‌ارزد و 650 هزار متر مربع فضای تجاری نیز در اختیار شهروند است و شما چرا سرمایه شهر را می‌فروشید و این در حالیست که در ماه‌های گذشته معاون شهردار اعلام کرد که شهرداری چهار هزار میلیارد تومان از شهر آفتاب درآمد دارد اما حالا شهروند و شهر آفتاب را بر روی هم 3000 میلیارد تومان ارزش گذاری کردید؟! چرا مکان‌هایی را که برایتان درآمد پایدار دارند می‌فروشید.

وی با بیان‌آنکه متاسفانه معاون شهردار خلط مبحث می‌کند و اعداد و ارقام را با یکدیگر مخلوط می‌کند ، گفت: این یک واقعیت است که شهرداری تهران پروژه‌های باقیمانده دارد که باید تکمیل شود. بر همین اساس اعلام می‌کنم که مجموع بدهی شهرداری تهران با جمع پروژه‌های باقیمانده بیش از 45 هزار میلیارد تومان است.

به گزارش ایسنا، این سخنان تندگویان موجب واکنش گودرزی معاون مالی شهردار شد، به گونه‌ای که ضمن رد هر گونه تراکم سیار گفت: تا به حال هولوگرام و تراکم سیار دست کسی ندادیم و چطور شما می‌گویید درآمد پایدار تنها سه درصد محقق شده؟ در حالیکه هر چه طرح و لایحه به شورا می‌آوریم برای افزایش درآمدهای پایدار آن را رد می‌کنید.

وی با بیان اینکه هر کسی یک تراکم سیار آورد به من بگویید، گفت: چرا اعداد و ارقام می‌سازید؟ 45 هزار میلیارد تومان بدهی را از کجا آوردید؟ این حرف‌ها خوب نیست.

به گزارش ایسنا، محمد حقانی نیز در ادامه با بیان اینکه در حالی ما به واگذاری قراردادها به قرارگاه امام رضا گلایه می‌کنیم که یک موسسه دیگر پا به میدان گذاشته گفت: ما قرارگاه را از در بیرون می‌کنیم اما با عنوان دیگری از پنجره وارد می شود و این در حالیست که در روزهای جاری شاهد بودیم که 700 نفر دیگر وارد شهرداری شدند.

همچنین محمد سالاری رئیس کمیسیون شهرسازی نیز با بیان اینکه چند روز پیش معاون شهردار در داخل جلسه کمیسیون اعلام کرد که شهرداری 13 هزار میلیارد تومان بدهی دارد گفت: جالب است که در عرض چند روز توانستید بخش زیادی از بدهی‌های خود را تسویه کنید و جای سوال است که چگونه این مهم محقق شده است.

وی با بیان اینکه به شهردار تهران مشاوره‌های غلط می‌دهندگفت: شتابزدگی در پرداخت بدهی‌ها به ضرر شهر تهران است.

جلسه امروز حواشی دیگری نیز داشت به گونه‌ای که یکی از مراجعه کنندگان قصد داشت که وارد صحن علنی شورای شهر شود که انتظامات شورای شهر مانع از ورودش شد که این مسئله و سر و صدای ایجاد شده دقایقی جلسه را به حاشیه کشاند.
برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:47 - 1396/05/18
چرا تا قبل از این چیزی نمی گفتی؟ تازه یادت افتاده؟ این رقمهایی رو که میگی معلوم نیست از کجا میاری و بر چه اساسی حالا میگی؟!
Iran, Islamic Republic of
14:14 - 1396/05/27
بیکفایتی شهردار سابق یکبارمصرف.پشتکردن مردم به تصمیمات شورای شهر که به مردم خدمتی نکردند .سنگ فرش کردن بی منطق خیابان های اطراف بازار.شکست در انتخابات واصرار به جهل ونادانی باعث شد مردم تاوان بی کفایتی .این جماعت را بپردازند.!!!!!!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
عارفی_1
دکتر نائبی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
ادیب_1
سوییچ ایران_1
خرید باکس 1
شیرآلات زمانی_1
خرید باکس 3
ادیب_3
شیرآلات زمانی_3
عارفی_3
سوییچ ایران_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
دکتر نائبی_3
دکتر نائبی_4
خرید باکس 4
عارفی_4
سوییچ ایران_4
ادیب_4
شیرآلات زمانی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
ادیب_2
دکتر نائبی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
عارفی_2
خرید باکس 2
شیرآلات زمانی_2
سوییچ ایران_2
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کلینیک النا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
کالازم_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
اورانوس_فوتر2
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر
تنورستان_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کالازم_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر