کوچ مدافع سابق تیم ملی به لیگ قطر
۵۷۹۸۰۸
۱۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۰
۱۰۹۸۳
در کمتر از چند روز سریال کوچ بازیکنان بیرون مانده از لیگ برتر به رقابت های دسته اول قطر وارد قسمت جدیدی شد تا این بار باشگاه معیذر هم صاحب بازیکنی ایرانی شود.
ورزش سه: تنها یکی دو روز بعد از قطعی شدن حضور میثم مجیدی در الشمال این بار نوبت به مدافع سابق نفت و سایپا رسید تا بعد از این که با هیچ باشگاه لیگ برتری به توافق نرسیده بود، چمدان های خود را برای کوچ به قطر و پوشیدن پیراهن تیمی در دسته اول این کشور آماده کند.

سیامک کوروشی مدافع فصل گذشته سایپا که سابقه بازی برای نفت تهران را نیز در کارنامه خود دارد در توافق با باشگاه معیذر با قراردادی یکساله به این تیم سرشناس دسته اولی در قطر پیوست تا دومین ایرانی در یک هفته اخیر لقب بگیرد که راهی این رقابت ها می شود.

رقابت های دسته اول قطر طبق قوانین جدید اتحادیه فوتبال این کشور به صورت حرفه ای برگزار و رقابت های آن به صورت مستقیم از شبکه های بین اسپورت پوشش داده می شود از همین رو با تصویب آئین نامه های جدید نقل و انتقالاتی باشگاه های حاضر در این سطح از رقابت ها سرمایه گذاری مناسبی در راه جذب بازیکنان خارجی انجام داده و بازیکنان ایرانی در صدر گزینه های این باشگاه ها قرار گرفته اند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج