جلالی: انتخاب زنان برای معاونت‌ ها کار مثبتی بود
۵۸۱۸۳۸
۲۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۲
۲۵۵۲ 
رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس با بیان اینکه اقدام رئیس‌جمهور در انتخاب سه نفر از خانم‌های توانمند در معاونت‌های ریاست‌جمهوری کاری مثبت بود، گفت: آقای روحانی تلالش کرد تا شخصیت‌های عقلانی و کارآمد را انتخاب کند.
خبرگزاری ایسنا: رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس با بیان اینکه اقدام رئیس‌جمهور در انتخاب سه نفر از خانم‌های توانمند در معاونت‌های ریاست‌جمهوری کاری مثبت بود، گفت: آقای روحانی تلالش کرد تا شخصیت‌های عقلانی و کارآمد را انتخاب کند.

کاظم جلالی در ارزیابی خود از کابینه معرفی شده دولت دوازدهم به مجلس گفت: با توجه به مقتضیات و شرایطی که در کشور وجود دارد، آقای روحانی تلاش کرد شخصیت‌های عقلانی، متعادل و کارآمد را انتخاب کند البته نقدهایی هم در این انتخاب وجود دارد.

وی تصریح کرد: البته باید شرایط رئیس‌جمهور را درک کرد و امیدوار هستم که مجلس شورای اسلامی بررسی جامعی داشته و مبتنی بر یک عقلانیت و خرد جمعی تصمیم‌گیری کند.

رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس اقدام رئیس‌جمهور در انتخاب زنان به عنوان معاونان خود در امور زنان و خانواده و حقوقی را کار مثبتی ذکر کرد و گفت: خانم‌ها نیمی از پیکره جامعه هستند و در بین آنها افراد موفق و فعال هم وجود دارد که باید بیش از اینها از این ظرفیت‌ها استفاده شود.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج