مورد عجیب پسر هندی با دست‌های غول پیکر
۵۸۲۰۳۰
۲۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۱
۶۶۴۸
این پسر از یک بیماری عجیب رنج می‌برد که موجب شده دست هایش ۳۰ سانتیمتر رشد کنند.
برترین ها: تاریک، پسر ۱۲ ساله هندی از زمان تولد دست‌های بزرگی داشته و هرچه بزرگتر شده دست هایش هم بزرگتر شده اند. وقتی پدرش زنده بود او را نزد پزشکان محلی زیادی برد. اما پدرش فوت کرد و او که اکنون با مادرش زندگی می‌کند نمی‌تواند دنبال درمان باشد. هارگریان برادر بزرگتر تاریک از او مراقبت می‌کند و در کارهای ساده روزمره به او کمک می‌کند، زیرا دست هایش مانع از انجام آن‌ها می‌شوند. دست‌های تاریک واقعا بزرگ هستند و او را گرفتار کرده اند. او حتی نمی‌تواند لباس هایش را عوض کند. کارهای معمولی مثل حمام کردن، لباس پوشیدن و غذا خوردن برای او دشوار است.
 
 پسری با دست های غول پیکر
 
بیماری ناشناخته‌ای که تاریک بدان مبتلاست موجب شده دست‌های او ۳۰ سانتیمتر رشد کنند و موجب آزار و اذیت همسایگان و دوستانش قرار بگیرد. حتی به او اجازه ورود به مدرسه را ندادند، زیرا دست هایش بچه‌های دیگر را می‌ترساند. روستاییان او را «شیطان» می‌نامند و معتقدند دست‌های بزرگ او در نتیجه نفرین است. عمه تاریک معتقد است دست‌های او حکمت خداوند است و به زودی به حالت عادی بازخواهند گشت.
 
 پسری با دست های غول پیکر
 
آن‌ها تا به حال به پزشکان محلی زیادی مراجعه کرده و ناامید برگشته اند و پول کافی برای رفتن به یک بیمارستان مجهز را ندارند. تاریک می‌گوید: «من می‌خواهم از شر این بیماری خلاص شوم. من می‌خواهم مثل بچه‌های دیگر باشم که هر روز به مدرسه می‌روند و بازی می‌کنند. من امیدوارم بتوانم دست‌های عادی داشته باشم.»
 
پسری با دست های غول پیکر 
 
پسری با دست های غول پیکر 
 
پسری با دست های غول پیکر 
 
پسری با دست های غول پیکر 
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
United States
14:26 - 1396/05/23
باید قطع کنن دستاش و راحت شه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج