مدارس غیردولتی تقویت می‌شوند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
سمپاشی امحا_1
لایکو_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 3
سمپاشی امحا_3
لایکو_3
کتاب لند_3
سمپاشی امحا_4
لایکو_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
سمپاشی امحا_2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۵۸۴۸۰۶
۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۸
۳۶۷۳
رئیس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی و توسعه مشارکتهای مردمی از تفویض اختیار به استانها و مناطق کشور درراستای تسهیل امور مردم خبرداد.
خبرگزاری ایسنا: رئیس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی و توسعه مشارکتهای مردمی از تفویض اختیار به استانها و مناطق کشور درراستای تسهیل امور مردم خبرداد.

به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، مرضیه گرد در همایش شورای نظارت مناطق آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه این که شورای نظارت مدارس غیردولتی با حضور افراد حقوقی تشکیل می شود، اظهارکرد: منتخب اعضای شورای هماهنگی موسسان که افرادی علاقه مند و خواهان فعالیت در مدارس هستند در این شورا حضور دارند و این برای اولین بار است که رسما درقانون اعلام شده است.

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی و توسعه مشارکتهای مردمی با اشاره به سخنان رئیس جمهور مبنی بر ضرورت مشارکت مردمی و به کارگیری بخش خصوصی در توسعه کشور، خاطرنشان کرد: تقویت مدارس غیردولتی براساس اسناد بالادستی؛ منویات رهبر معظم انقلاب، نقشه جامع علمی کشور، سند تحول بنیادین آموزش و پرورش  صورت می گیرد.

وی با اشاره به تفویض اختیار امور آموزش و پرورش به استان های کشور اظهارکرد: این اقدام در راستای تسهیل انجام امور مردم صورت گرفته است و باید مراقب باشیم تا این امر با دخالت سلیقه‌های شخصی منحرف نشود و از ظرفیت قانونی به صورت ضابطه مند استفاده شود.

رئیس سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی و خانواده با اشاره به این که در قانون جدید، فعالیت شورای نظارت، سیاست گذاری، برنامه ریزی پیش بینی شده است، افزود: بخشی از وظایف شوراهای نظارت به استان ها، شهرستان ها و مناطق واگذار شده است.

گرد با تاکید بر این که انتظار نداریم اعضای شورای نظارت تنها در خصوص شهریه، تخلفات و تعطیلی مدارس غیردولتی متخلف ورود کنند، افزود: اعضای شورای نظارت مدارس غیردولتی باید به امور کیفی در این مدارس توجه داشته باشند و براساس تفاهم نامه ای که با شورای نظارت منعقد کرده ایم، مجوز مدارسی که فاقد کیفیت آموزشی باشند، لغو خواهد شد.

وی با بیان اینکه مدارس غیردولتی به توسعه، اشتغال و عمران جامعه کمک می کنند، افزود: باید شرایطی را برای موسسان فراهم کنیم تا احساس امنیت سرمایه گذاری و تامین سرمایه در این حوزه داشته باشند و حقوق آنان رعایت شود.

رئیس سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی و خانواده خطاب به اعضای شورای نظارت بر مدارس غیردولتی گفت: نظارت بر پیش دبستانی ها، مدارس غیردولتی، مراکز آموزشی از راه دور در حیطه وظایف شماست و شما باید براساس قانون با سعه صدرتخلفات مدارس غیردولتی را مورد بررسی قرار داده و پرونده های این مدارس را منصفانه مطالعه کنید.
برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:23 - 1396/05/28
لطفا کمتر در نظام آموزشی بدون کارشناسی دست ببرید.سالها ست که آموزش وپرورش هر چند وقت دستخوش تغییراتی می شود بدون آنکه به عواقب دراز مدت آن توجه شود. آموزش را برای مردم گران می کنیم که از عهده همه خارج است. وقتی نظام آموزشی که پایه واساس کشور است چند وجهی می کنیم آنوقت در راس هرم چه اتفاقی میافتد. باید دیگر هزینه های جامعه را کم کنیم در عوض نظام تعلیم وتربیت مجانی و باکیفیت مهیا کنیم. نه آنکه نمای ساختمانها ودیوارها وبرج وباروهایغیر ملزوم وهزاران .. در جامعه باشد ولی دانش آموز نقطه صفر مرزی در بیابان بی سقف به روزگار بگذراند. تو را به خدا اندیشه کنیدوتصمیماتان مدیریت یک دقیقه ای نباشد.
Iran, Islamic Republic of
20:38 - 1396/05/28
باید قبول کنیم که نظارتی در کار نیست و مدارس بدون کیفیت هر روز زیادتر می شوند.
Iran, Islamic Republic of
06:43 - 1396/05/29
اگه واقعا میخوان برا مدارس غیر دولتی کاری بکنن اولین کار اینه که الزام کنن معلمی رو که استخدام میکنن حتما فارق التحصیل تربیت معلم یا دانشگاه فرهنگیان باشه نه اینکه هر بی سوادی رو واسه ماهی ۲۰۰ هزار تومن حقوق بیارن سر کار و از اون ور هم معدل ۲۰ بیخودی تحویل خانواده ها میدن و آینده بچه رو نابود میکنن مسولین بیان ببین سیستان بلوچستان چه خبره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
پارسیس_فوتر ساختمان
کیان برنا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر عارفی - فوتر