افزایش کیفیت آب تهران
۵۸۶۶۶۵
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۰
۵۹۳۸
قائم‌مقام شرکت آب و فاضلاب تهران گفت: رینگ قمر بنی هاشم به چندین قطعه تبدیل شد که دو قطعه اصلی آن در مرحله‌ بهره‌برداری قرار گرفته و باید گفت که با اجرای کامل این طرح کیفیت آب تهران افزایش چشم‌گیری پیدا می‌کند.
خبرگزاری ایسنا: قائم‌مقام شرکت آب و فاضلاب تهران گفت: رینگ قمر بنی هاشم به چندین قطعه تبدیل شد که دو قطعه اصلی آن در مرحله‌ بهره‌برداری قرار گرفته و باید گفت که با اجرای کامل این طرح کیفیت آب تهران افزایش چشم‌گیری پیدا می‌کند.

علیرضا نوذری‌ پور در گفت‌وگویی، با بیان این که جنوب شرق و جنوب غرب تهران دو منطقه‌ای است که به طور اصلی طرح قمر بنی‌هاشم در آن اولویت یافته است، عنوان کرد: در حال حاضر پروژه غرب تهران که به ارتقاء کیفیت آب شرب کمک زیادی می‌کند به زودی به بهره برداری می‌رسد.

به گفته وی، این پروژه می‌تواند به ارتقاء کیفیت جنوب غرب تهران و همچنین جنوب شرقی تهران کمک شایانی کند که در حال حاضر در جنوب شرقی تهران نیز بخشی از این طرح به بهره‌ برداری رسیده است.

قائم مقام شرکت آب و فاضلاب تهران، تصریح کرد: اجرای کامل طرح رینگ قمر بنی هاشم می‌تواند در افزایش میزان کیفیت آب بسیار تاثیرگذار باشد. همچنین باید به این مساله نیز توجه کرد که علاوه بر افزایش قیمت با اجرای این طرح شاهد افزایش پایداری آب نیز خواهیم بود.

نوذری پور ادامه داد: اگر روزی در تهران دچار کمبود منابع آبی شویم این طرح می‌تواند تا حد زیادی میزان مشکلات را کاهش دهد، در مجموع باید گفت که اجرای طرح رینگ قمر بنی هاشم تاثیرات مطلوبی برای تامین آب تهران دارد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج