هفتمین نسخه آزمایشی iOS 11 منتشر شد
۵۸۷۰۵۵
۰۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۶
۳۰۱۸
همزمان با عرضه اندروید ۸٫۰ یا اریو، اپل هفتمین نسخه آزمایشی iOS 11 را منتشر کرد. این نسخه یکسری تغییرات و ویژگی‌های کوچک را پیش روی کاربران قرار می‌دهند. انتظار داریم که نسخه نهایی iOS 11 تا چند وقت دیگر عرضه شود.
مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: همزمان با عرضه اندروید ۸٫۰ یا اریو، اپل هفتمین نسخه آزمایشی iOS 11 را منتشر کرد. این نسخه یکسری تغییرات و ویژگی‌های کوچک را پیش روی کاربران قرار می‌دهند. انتظار داریم که نسخه نهایی iOS 11 تا چند وقت دیگر عرضه شود.
 
 هفتمین نسخه آزمایشی iOS 11 منتشر شد

مدل نسخه اروپایی iOS 11‌ زمانی که صدا را خیلی زیاد می‌کنید، خط بلندی صدا در کنترل سنتر به زنگ زرد در می‌آید. ساعت نشان داده شدن در صفحه قفل گوشی کوچک‌تر شده است. آیکون جدیدی برای اپل موزیک در قسمت کنترل سنتر در نظر گرفته شده. وضعیت استفاده از اینترنت موبایل هر ماه ریست می‌شود. تغییراتی هم در قابلیت چند وظیفه‌ای iPad به وجود آمده است.
 
زمانی که گوشی در حالت Emergency قرار می‌گیرد، سنسور تشخیص اثر انگشت از کار می‌افتد. در قسمت پادکست‌ها، اگر پادکست قدیمی‌تری را گوش نکرده‌ باشید، شماره جدید آن را به صورت خودکار دانلود نمی‌شود. برخی از مشکلات iOS 11 هم در این به‌روزرسان برطرف شده است.

برای نصب این نسخه از iOS 11 باید به قسمت Settings و منوی General بروید. سپس وارد قسمت Software Update شوید. البته باید به این موضوع توجه کنید باید جزو افرادی باشید که در طرح پیش نمایش iOS 11 ثبت‌نام کرده بودند.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج