توضیحات پلیس درباره قتل فجیع یک زن در تهران
۵۸۷۹۸۳
۰۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۶
۵۰۲۷۳
معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری مردی که پس از دعوت زن جوان به خانه‌اش او را به طرز فجیعی به قتل رسانده بود، خبر داد.
خبرگزاری ایسنا: معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری مردی که پس از دعوت زن جوان به خانه‌اش او را به طرز فجیعی به قتل رسانده بود، خبر داد.

 در تاریخ ۲۸ مرداد ماه امسال خانم جوانی با مراجعه به دادسرای امور جنایی تهران اعلام کرد که خواهر ۳۵ ساله‌اش روز گذشته از خانه خارج شده و دیگر مراجعتی به خانه نداشته و پاسخگوی تماس‌های تلفنی آنها نیز نیست.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع فقدان فرد و به دستور بازپرس شعبه نهم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، پرونده برای رسیدگی در اختیار اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

خواهر فقدانی با حضور در اداره یازدهم پلیس آگاهی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: خواهرم حدود ساعت ۱۱ روز جمعه ۲۷ مردادماه با خودرو شخصی پرایدش از منزل خارج شد، قرار بود عصر به خانه بازگردد اما تاکنون مراجعتی به خانه نداشته و پاسخگوی تماس‌های تلفنی ما نیز نیست.

با ثبت دستور توقیف خودرو فقدانی در سیستم جامع پلیس، واحد گشت انتظامی در تاریخ ۳۱ مرداد و محدوده شهر جدید پردیس موفق به شناسایی خودرو پراید فقدانی شدند. در بررسی اولیه خودرو مشخص شد سارق یا سارقان با سرقت لوازم داخل خودرو، آن‌ را به صورت رها شده در ابتدای ورودی شهر جدید پردیس رها کرده‌اند.

با افزایش احتمال وقوع جنایت، کارآگاهان اداره یازدهم پلیس در اقدامات ویژه پلیسی موفق به شناسایی جوانی ۳۳ ساله بنام مجتبی. و که متأهل و دارای یک فرزند چهار ماهه پسر بود، شدند که برابر دلایل پلیسی به تازگی با فقدانی آشنا شده بود.

با شناسایی مجتبی کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی با مراجعه به محل سکونت وی در شهر جدید پردیس، این محل را تحت مراقبت‌های نامحسوس پلیسی قرار داده و سرانجام در ساعت ۱۱ روز دوم شهریور ماه موفق به دستگیری وی شدند؛ مجتبی در اظهارات اولیه گفت که در روز ۲۷ مردادماه با فقدانی ملاقات داشته اما پس از آن اطلاعی از او ندارد.

با انتقال مجتبی به اداره یازدهم پلیس آگاهی، تحقیقات تخصصی از وی آغاز شد و سرانجام در ساعت ۱۶ دیروز لب به اعتراف گشود و به ارتکاب جنایت اعتراف کرد.

مجتبی در اعترافاتش به کارآگاهان گفت: چند روز پیش از طریق یکی از دوستان خود با مقتوله آشنا شدم؛ روز جمعه خانواده‌ام در شهرستان به سر می‌بردند؛ با فقدانی تماس گرفته و او را به خانه‌ام دعوت کردم؛ پس از چند ساعت مقتوله به خانه من آمد؛ مدت کوتاهی از حضور مقتوله در خانه نگذشته بود که از او درخواست کردم خانه را ترک کند، اما او برای این کار درخواست مبلغ ۳۰۰ هزار تومان وجه نقد کرد و تهدید کرد که اگر این پول را به او پرداخت نکنم، همسایگان را از حضورش در خانه‌ام مطلع می‌کند. به او گفتم که بیشتر از ۱۵۰ هزار تومان نمی‌توانم به او پرداخت کنم، اما او همچنان اصرار داشت تا ۳۰۰ هزار تومان به او پرداخت کنم. باهم درگیر شدیم که ناگهان مقتوله روی زمین افتاد، مقتوله نفس نمی‌کشید.
 
ترسیده بودم، می‌خواستم تا هرچه زودتر جسد را به بیرون از خانه منتقل کنم تا خانواده‌ام متوجه موضوع نشوند. یک چمدان مسافرتی تهیه کردم تا جسد را با آن به داخل ماشین پراید مقتوله منتقل کنم اما جسد در داخل چمدان قرار نمی‌گرفت. تصمیم گرفتم تا جسد را مثله کنم تا داخل چمدان جا شود.
 
پس از قرار دادن جسد در داخل چمدان، چمدان حاوی جسد را به زحمت به داخل ماشین منتقل کرده و به سمت غرب استان تهران حرکت کردم. از تهران خارج و به سمت شهریار حرکت کردم. به منطقه بازیافت زباله در منطقه صفادشت رسیدم، چمدان را به محل نخاله و زباله منتقل کردم و داخل آن بنزین پاشیدم. جسد و چمدان را آتش زده و به سرعت محل را ترک کردم. نزدیکی‌های خانه که رسیدم، ماشین را در ابتدای ورودی شهرک رها کرده و به خانه رفتم.
 
براساس اعلام مرکز اطلاع‌رسانی پلیس آگاهی پایتخت، سرهنگ کارآگاه حمید مکرم - معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ در این‌ باره گفت: با توجه به اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت و انتقال جسد به منطقه صفادشت، کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی به همراه متهم پرونده به محل انتقال جسد اعزام و در بررسی محل موفق به کشف بقایای جسد شدند.

مکرم در پایان گفت: باتوجه به اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت و در ادامه کشف بقایای جسد مقتوله، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس پرونده صادر و متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
برچسب ها:
انتشار یافته: 65
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:33 - 1396/06/03
چه راحت ..کشتم ،تکه تکه کردم سوزاندم .انگار نه انگار از یه انسان صحبت می‌کنه.
Iran, Islamic Republic of
11:36 - 1396/06/03
باور كنيد منهاي أن دسته از خانمهاي محترم كه خودشون را برأي حفظ انسجام و خوشبختي خانواده فدا ميكنن بقيه زنان حقشون كه به أين سرنوشت دجار بشن كي كفته يك زن ميتونه بره خونه يك مرد غريبه ؟ شرافت و حيثيت و نجابتتون كجا رفته ؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۳
شما احساسات مردانه ات رو کنترل کن .مردک زده زنه رو تیکه پاره کرده بعد میگی تقصیر زن بوده؟! خب معلومه چرا زنه رفته خونه اون.یارو زنش رو برای چی فرستاده بوده شهرستان؟ مردانی که خشونت و تجاوز و جنایت رو حق خودشون می دونند رو باید ریز ریز کرد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۴
این که یه زن میره خونه یه مرد میتونه دلایل مختلفی از جمله نیاز مالی داشته باشه اما اینکه یه مرد متاهل با یه بچه 4 ماهه اینقدر حیا و شرف نداره که به زندگی خانوادگیش پایبند باشه رو یادت نره و اینکه اینقدر قصی القلب هست که میتونه برا 150 تومن اضافه یه انسان رو مثله کنه
Iran, Islamic Republic of
12:12 - 1396/06/03
خودت بخون چیزی متوجه شدی به ما هم بگو
Iran, Islamic Republic of
12:15 - 1396/06/03
اشکال اول از خود دختره بوده که خودش با پای خودش رفته خونه پسره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۳
طرف زده زنه رو کشته بعد میگی تقصیر خودش بوده؟ تو اگه زنی رو در خونه تنها گیر بیاری هر بلایی سرش میاری؟ متوجه نظراتی که می دهید هستید واقعا؟! تازه معلومه زنه برای چی رفته بوده خونه مردک و چرا پول می خواسته .معلوم نیست؟!
Iran, Islamic Republic of
12:59 - 1396/06/03
خطاب به باشگاه خبرنگاران جوان
این چه وضع تیتر و نوشتن خبره!؟
و پس از قتل،او را به قتل رساند
Iran, Islamic Republic of
13:00 - 1396/06/03
تهرانیا دست به تکه تکه کردنشون خوب شده! هفته ی قبل پیرمرده ،اینم برا این هفته....ماشالا در همه چیز خیلی تاپن!
پاسخ ها
مجید
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۳
توهین ممنوع
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۴
حتما آتنا را هم تهرانی کشتند بعد بردنش توو اردبیل؟!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۴
الان چه ربطی به تهران و شهرستان داره جامعه ما خیلی
اخشن شده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۴
اصلا تهران نیا.... تکه تکه ات میکنم
Iran, Islamic Republic of
13:00 - 1396/06/03
میشه یع کم واضح و درست بنویسید افرین
Iran, Islamic Republic of
13:17 - 1396/06/03
آقا اینا جنساشونو از کجا میگیرن ؟؟؟؟؟؟اصلا چی میزنن؟؟؟؟فازشون چیه ؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
13:30 - 1396/06/03
عجب احمقی بود این زن ک اومده خونه ی این مرد!! بعضیها چ دلی دارن طرفو کشته تکه تکه کرده و بعدشم سوزنده ای خدا مردم چرا اینجوری شدن آدم دلش نمیاد سر ی حیون ببره بعدا چ راحت همدیگه رو میکشن بعدا میگیم داعشیها بی رحمن اینها دست داعشیها رو از پشت بستن البته بازم برمیگرده به مسولین محترم اگه کار و امکانات ازدواج بود و گرونی نبود دیگه این همه قتل و تجاوز هم نبود مردم دیگه روانی شدند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۴
آخه این مردتیکه زن داشته دیگه چه مرضی داشته بره دنبال اینکارا از اون طرف هم اون خانمه چطور جرات کرده نشناخته پا تو خونه این یارو بزاره
Iran, Islamic Republic of
13:37 - 1396/06/03
مقتوله برای خروج از خونه 300 هزار تومان پول خواسته؟..
خب معلومه پس قضیه چی بوده :/
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۳
این قضیه کاملاً مصنوعی و دروغ است به دلیل اینکه با صیغه موقت احتیاج به این مبالغ و یا چیز دیگر نیست که بخواهند ظرف پنج تا هفت دقیقه (اون هم با استفاده از داروی لس و سر کننده مثل لیدوکایین) بخواهد سیصد هزار بگیرد اصلا اینطوری نبوده اختلاف دیگری باعث قتل شده چون قاتل اظهار کرده زن و کودک چهار ماهه اش را فرستاده پس احتیاج مبرمی جهت تخلیه شهوت شیطانی نداشته از طرفی برای حتی چند مرتبه این مبلغ نیست شاید طلا و جواهراتی داشته و بخاطر اونها جانش را داده است در هر صورت خداوند بيامرزه و خداوند هرگز از این مرد های هرزه و پول دوست که غیرت کار کردن را ندارند هرگز نگذرد، این نامرد لذت خود را برده بعد پول و جواهر یا طلاجاتش و سپس جانش را گرفته، آدم پست لعین،
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۳
قضیه چی چی بوده؟ هرگز فکر باطل و دروغ را باور نکن قضیه فقط این نامرد وسوسه پول و طلاهای این بنده خدا شده، مگه خودش زن نداشته، اکثر جوانهای این زمونه که متاهل هستن هنگام خواب پشت به همسر خود می خوابند اکثراً طلاقها به این دلیل است طرف مثلا بین بیست و پنج تا سی و پنج سال دارد یک دختر بیست ودو ساله را میگیرد بعد از یک هفته دیگر نای ندارد و پشت به همسر جوان اون هم زانو ها جمع شده می خوابند، این پیشکش تا رسد به یک زن دیگر!! اغلب همه این موضوع آگاه هستید و میدانید چون یک جوان پسر در خانه یاد فامیل دارید و یقیناً دیده اید!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۳
قاتل بعد از مدتی... خواسته زن خونه رو ترک کنه.زن پولشو می خواسته لذا قاتل فکر کرده بهتره به جای پول دادن بکشدش!!!
Iran, Islamic Republic of
13:54 - 1396/06/03
همچین زنی بمیره بهتره،،وهمچین مردی هم اعدام بشه بهتره..همچین زن ومردی زودتر رسوا بشن.
Iran, Islamic Republic of
13:54 - 1396/06/03
همچین زنهایی لیاقتشون همین جور مردن.لیاقت این مرد اشغالم بالای چوبه دار رفتنه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۳
دلیل وجود داشتن تن فروشها همین مردهای هوسران متاهله .هر چی هم این جور زنها رو بکشی به دلیل فقر و همچنین تقاضای مردان هوسران زن تن فروش هم وجود خواهد داشت .پس بهتره مردان هوسران رو حذف کنید نه زنهای تن فروش رو!
Iran, Islamic Republic of
14:25 - 1396/06/03
چه قدر راحت ، تيكه تيكش كردم . انگار راجب مرغ حرف ميزنه
جامعه به كجا داره ميره ؟
Iran, Islamic Republic of
14:37 - 1396/06/03
ایران درسراشیبی معضلات اجتماعی و......
Iran, Islamic Republic of
14:39 - 1396/06/03
باز هم خیانت مردان به همسرانشان همیشه و همیشه چرا مردها خیانت میکنن؟!!!!!
Iran, Islamic Republic of
14:39 - 1396/06/03
قابل توجه خانمها از مردانتون قاتل نسازید به نیازهاشون توجه کنید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۳
خاک بر سر مردان هوسران و قاتل .این جور مردها یا بهتره نقص عضو بشن یا بروند وسط کویر زندگی کنند تا جامعه امنیت داشته باشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۴
میفهمی چی میگیی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ زن بدبختش هم باید خیانت شوهرش رو تحمل کنه هم ی مث تو بگن خانمها از شوهرتون قاتل نسازید
ادم هرزه هرزسسسسسست والسلام
اتفاقا خدا زنشو دوست داشت اعدام میشه زنش راحت میشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۴
شرم و اوف بر مردی که برا رفع نیاز جنسیش انسان مثله میکنه شرم
Iran, Islamic Republic of
14:44 - 1396/06/03
جنایت عین ویروس داره همه رو مبتلا میکنه .
Iran, Islamic Republic of
14:47 - 1396/06/03
چرا هیچ مقام عالی رتبه نمیاد درباره این همه جنایات اظهار نظر کنه.
Iran, Islamic Republic of
14:53 - 1396/06/03
خاک تو سرت خوب سیصد تومنم پولی بود خوب بهش میدادی؛ حالا قتل انجام دادی خوب شد؟؟؟ حالا بیا با سیصد تومن دررستش کن.هر چن معلوم نیست زنه چه کاره بوده؟؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۳
زنه هر کاره ای هم بوده باشه حقش کشته شدن و ریز ریز شدن نبوده.خود مرده به نظرت چی کاره بوده؟!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۴
تخفیف میخواسته زنه نداده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۴
مرد ه بنظرت چیکاره بوده
Iran, Islamic Republic of
14:54 - 1396/06/03
سیصد پول مواد بوده؟؟؟ والا طمع هم نداشته با کم هم راضی بوده!!!
Iran, Islamic Republic of
16:10 - 1396/06/03
قبلا در مورد اجساد بدون سر و....نظر دادم که اینجا داره میشه تگزاس دوران غرب وحشی اما الان دیگه یقین داره میکنم که شده .با توجه به جمعیت کشور و با توجه که فقط درصدی از این جنایات رسانه ای میشه حساب کنید چه خبره چرا چین و امریکا با اون همه جمعیت که چندین برابر ایران هستند این همه جنایت نمیشه اگرم بشه تو بوق میکنند و همین صدا و سیمای ما عین پیام بازرگانی هی پخش میکنه که ای وای مثلا در فلان ایالت طرف تیراندازی کرده چنداتا زخمی شدن سالی ماهی شاید یک بار هم نشه اما اینجا بااینکه شاید یک درصد جنایات هم رسانه ای نمیشه ببینید امار چقدر بالاست .تمام این مسائل عاملش فقط یک چیزه اونم ضعف و کمبود اقتصادی و مالی و فقر که داره فراگیر میشه پ توان مالی مردم و داره روز به روز کمتر میشه
Iran, Islamic Republic of
16:10 - 1396/06/03
یادمه اونموقع ها که بچه بودیم یه نفر فوت میکرد معمولی و صدای لا اله الا الله میومد تا یک هفته از ناراحتی و ترس خوابمون نمیبرد حالا طرف غریبه هم بود .حالا دیگه میکشن و تیکه تیکه میکنن و پسر مادر پدرو میکشه .پدر عروس و دومادشو میکشه .به کجا رسیدیم خیلی وحشتناک و فاجعه برانگیزه.
Iran, Islamic Republic of
16:29 - 1396/06/03
احمق پول میدادی سیصد تومن راحت میشدی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۴
پول نداشته ولی چاقوی آشپزخونه داشته
اعصابم نداشته
آبرو هم داشته
Iran, Islamic Republic of
17:08 - 1396/06/03
اونی که خودشو میفروشه ادم نیست حالا به هر دلیل این کارو بکنه حتی برا واجبترین و خیرترین کارا...درود به هرچی زن و دختر پاک ک برا بدن،زبون،نگاهشون ارزش قایلا که البته تعدادشون تو این زمونه زیاد نیست و کمتر به چشم میان چون از خودشون خرج نمی کنن برا جلب مردا! اما داشتنشون آرزوی هر مردیه.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۹ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۴
لابد مرد هوسرانی که بعد هوسرانی میزنه زنه رو تیکه تیکه میکنه ادمه؟ ...جامعه مریضه کلا تا مرد کثافت و ...ای نباشه زن به تنهایی هرزگی نمیکنه جناب ادم
Iran, Islamic Republic of
17:56 - 1396/06/03
زنه کور میشده نمیرفته خونه مرده غریبه
Iran, Islamic Republic of
22:00 - 1396/06/03
طرف را صیغه کرده بعد نخواسته پول را کامل پرداخت کنه. دعواشون شده. همین.
پاسخ ها
tnt2
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۴
خخخخخ لایک
Iran, Islamic Republic of
22:28 - 1396/06/03
خوب کاری کرده کشتتش دستش درد نکنه زنی که بره خونه خالی حقش مرگه ...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۴
اینکار از حیوون بر میاد ... مرد عوضی ای که با وجود زن جوون و بچه 4 ماهه زن غریبه رو میبره خونه خالی حقش سنگساره پس
Iran, Islamic Republic of
00:30 - 1396/06/04
مرمر خانم از کدوم شرافت و نجابت صحبت میکنی این مرد یه ادم کثیف و خیانتکار بوده که هیچ شرافتی نداشته و اون خانم هم کاملاً معلومه چکاره بوده مطمئنا نرفته بوده خونه آقا رو آب و جارو کنه و پول بگیره در یک کلام حرف از شرافت نزنین نه این مرد شریفه و نه اون خانم شریف بوده و هیچ کدوم هم باعث نمیشه به کل زن ها و یا مرد ها توهین کنیم
Iran, Islamic Republic of
00:36 - 1396/06/04
احمق سیصد میدادی و خلاص حالا یا باید اعدام بشی یا طبق معمول رضایت بگیری و ۱۳۳ میلیون چون قتل تو ماه حرام بوده بدی ...ماه حرام دیه ثلث اضافه میشه .اصلا انگار درس ریاضیت تو مدرسه ضعیف بوده
Iran, Islamic Republic of
00:46 - 1396/06/04
نمیخوام قضاوت خاصی روی این زن داشته باشم چون به هر حال ما که نمیشناسیم و از حقیقت ماجرا خبر نداریم ولی حتی اگر طبق گفته این مرد زن نا پاکی هم بوده به هر حال یه انسان بوده این مرد کثیف و بی وجدان اولا به همسر خودش خیانت کرده در حق اون بچه 4 ماهه جفا کرده و مثل یک حیوان وحشی یک انسان رو تکه تکه کرده

این اخبار وحشتناکه ... واقعا کشتاری که شاید ما فقط تعدادی از اون ها رو اینجا میخونیم کمتر از جنایت های داعش هست آیا سبکتر از جنایت های داعش هست یعنی داعش کاری بدتر از این بلده که انجام بده من که فکر نمی کنم کثیف تر و وحشتناک تر از این جنایت ها وجود داشته باشه که نسبتش بدیم به داعش
Germany
07:59 - 1396/06/04
کلا استعداد ایرانی جماعت تو کشت و کشتار کاملا بالقوه هستو خیلی راحت به بالفعل میرسه اونم به فجیع ترین وضع...........به کجا چنین شتابان
Iran, Islamic Republic of
09:20 - 1396/06/04
خدایا خودت بهمون رحم کن !!!چرا حتی کشتن هم داره اینقدر عادی میشه !!!!
Iran, Islamic Republic of
10:54 - 1396/06/04
ای کاش دلیل تن فروشی فقط فقر زن ها بود ولی من میشناسم زن هایی که فقط واسه هوسرانی با مرد متاهل رابطه دارند این زن ه فقط 300 تومن قیمتشه فقیر نیست عادت کرده به جای راه شرافتمندانه از این راه پول در بیاره
Iran, Islamic Republic of
11:31 - 1396/06/04
این خانمهایی که میان اینجا میگن انسان بوده و اینا چطور وقتی یه مرد به دست زن کثیفی به قتل میرسه میگن حقش بود؟مرگ خوبه برا همسایه؟نه عزیزم کم نیستن زنهای متاهلی که با مردان غریبه رابطه دارن.پس الکی متاهل متاهل نکنید
Iran, Islamic Republic of
17:19 - 1396/06/04
قضیه قتل رو هم که بذاریم کنای بازم فاجعه کمی نیست
مردی متاهل که همسر و فرزند خود را از خانه بیرون میفرستد تا میزبان زنی غریبه باشد
زنی که در مقابل دریافت مبلغی پول (خدا میداند به چه دلیلی) وارد منزل یک مرد متاهل میشود
عصبانیت و عدم خویشتنداری منجر به قتل هم که خود نشان از عدم سلامت روانی دارد
جامعه در نقطه خوبی قرار ندارد
پاسخ ها
عرب
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۰۴
اگه از این موضوع هم بگذریم کار جامعه تموم شده و به هیچ وجه من الوجود درست نميشه اگه هم بشه پنجاه سال طول میکشد اگه از امروز شروع کنیم این زمینه زن و مرد، شوهر و همسر نداره، مربوط به کل جامعه است یکی پیشنهاد دارم به مرد ها و زنها، به یکدیگر توهین و جدل و تحقیر نکنید چون در یکی جامعه مرد و زن بایستی باهم آن را درست کنند، فعللا که ویران شده جامعه و حد و مرز نمیشناسد، این خبرها زنگ خطر واقعی است، از این منظر نگاه کنید نه اینکه تقصیر زن بوده یا مرد، چون در هر صورت با هم بوده اند در هیچ رابطه ای زن یا مرد بهتر تنهایی نميتواند خطا کند و رابطه خطاب داشته باشد مگر همجنسگراها، اگه از این زاویه نگاه هم کنید این موضوع نیز شدت گرفته است البته بیشتر در جوانان پسر، در هر صورت زن و مرد، پسرش و دختر باید دست به دست هم بدهند ولی از این منجلاب خود را رها سازند اگر چه بیشتر مسایل مربوط به شهوانی و جنسی است میشود درست شد اراده کنید هر نفر چند نفر را آگاه کنه تا از این موضوع جنسیت تعجیل و نکنند و کوتاه بیایند تا از نفر شروع،خانواده،،کوچه، محله شهر استان، کشور درست بشه خصوصاً جوانان جاوی غریبه جنسی خود را درباره اختیار گیرند درست ميشه زیاد هم سخت نیست لجاجت نکنید تقصیر را بخ دیگری انتقال ندهید هرکس مسول خود باشد تا سلامت باشید این همه صغرا کبرا نداره
Iran, Islamic Republic of
21:36 - 1396/06/04
این حواشی جدید برای پرت کردن حواس مردم کی از راه میرسه؟
Iran, Islamic Republic of
11:27 - 1396/06/05
واااای چقدر شما ها بیکارید که نظر میدید و با هم بحث میکنید
Iran, Islamic Republic of
14:24 - 1396/06/05
مرمر.افرین بانظرت موافق هستم
Iran, Islamic Republic of
12:04 - 1396/06/08
دوستان اون مرمر ، من نیستما :))))
اونیکه ۲۰ تا منفی کرده تازگیا با اسم کاربری مرمر میاد کامنت میداره و فازش با بقیه فرق داره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج