ایکس‌باکس وان ایکس نیامده رکورد زد
۵۸۹۳۷۹
۰۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۱
۴۴۷۶
در خوش بینانه‌ترین حالت هم کسی فکرش را نمی‌کرد ایکس‌باکس وان ایکس بتواند این‌قدر زود نظر مردم را به سمت خودش جلب کند. شاید یکی از دلایل آن قیمت ۵۰۰ دلاری این کنسول بازی بود.
مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: در خوش بینانه‌ترین حالت هم کسی فکرش را نمی‌کرد ایکس‌باکس وان ایکس بتواند این‌قدر زود نظر مردم را به سمت خودش جلب کند. شاید یکی از دلایل آن قیمت ۵۰۰ دلاری این کنسول بازی بود.
 
 ایکس‌باکس وان ایکس نیامده رکورد زد
 
با این حال مایکروسافت در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۷ شرایط پیش فروش این کنسول را اعلام کرد و حتی باندل Project Scorpio Edition آن را هم معرفی کرد.  موضوع جالب اینجاست که تمام ظرفیت پیش فروش این کنسول در مدت زمان ۱ ساعت ۳۰ دقیقه به پایان رسید.

آرون گیرینبرگ مدیر بازاریابی ایکس‌باکس به این موضوع اشاره کرد که پیش فروش ایکس‌باکس وان ایکس در سایت آمازون تنها ۲۵ دقیقه طول کشید. او گفت:«ما انتظار داشتیم که ظرفیت پیش فروش این کنسول یک هفته طول بکشد، اما در کمتر از ۱ روز به پایان رسید.» البته افرادی که مدل Project Scorpio Edition را خریداری کردند قطعا از جمله طرفداران سرخت این کنسول بازی بوده‌اند.

 ایکس‌باکس وان ایکس نیامده رکورد زد

براساس آمار منتشر شده میزان پیش فروش این کنسول در کشور آلمان با توجه به اینکه شرایط پیش خرید در نمایشگاه گیمزکام برگزار شد هم بسیار بالا بوده است.

در ادامه آماری که از رکوردهای ایکس‌باکس وان ایکس منتشر شده باید به این موضوع اشاره کنیم که کل پیش فروش این کنسول از کل فروش پلی‌استیشن ۴ پرو در سال ۲۰۱۷ در سایت آمازون بیشتر بوده است. کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو نزدیک یک سال می‌شود که راهی بازار شده و ایکس‌باکس وان ایکس هنوز راهی بازار نشده و تنها وارد مرحله پیش فروش شده است.
 
کنسول ایکس‌باکس وان ایکس با قیمت ۵۰۰ دلار راهی بازار می‌شود و کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو هم ۴۰۰ دلار قیمت دارد. با این حال مشاهده می‌کنیم که قیمت بالای ایکس‌باکس وان ایکس مانع فروش آن نشده و حتی بیشتر از پلی‌استیشن ۴ پرو هم فروخته است.

 ایکس‌باکس وان ایکس نیامده رکورد زد

استقبال گیمرها از ایکس‌باکس وان ایکس باعث شد تا مدیر بازاریابی ایکس‌باکس به این موضوع اشاره کند که تا جایی که می‌تواند کنسول درست کند تا مردم در فصل تعطیلات با کمبود مدل ایکس‌ مواجه نشوند.

کنسول ایکس‌باکس وان ایکس در تاریخ ۱۶ آبان ماه راهی بازار خواهد شد.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج