ثبت درخواست رفع فیلتر در کارگروه فیلترینگ
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۵۹۲۲۰۵
۱۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۵
۱۳۸۹۵
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به بهبود شرایط بازی‌های رایانه‌ای از طریق برقراری ارتباط با شرکت‌های بازی‌ساز، از کابران خواست درخواست‌های خود برای رفع فیلتر بازی‌های رایانه‌ای را در تارنمای کارگروه تعیین مصادیق جرائم رایانه‌ای ثبت کنند.
خبرگزاری ایسنا: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به بهبود شرایط بازی‌های رایانه‌ای از طریق برقراری ارتباط با شرکت‌های بازی‌ساز، از کابران خواست درخواست‌های خود برای رفع فیلتر بازی‌های رایانه‌ای را در تارنمای کارگروه تعیین مصادیق جرائم رایانه‌ای ثبت کنند.

محمدجواد آذری جهرمی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: در بازی‌های رایانه‌ای دو مقوله‌ پینگ و جیتر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که در مورد پینگ یا به عبارت بهتر لیتنسی، یک مقدار عمده مربوط به مسیر بین‌الملل است و مقداری نیز به اپراتور اینترنتی شما برمی‌گردد. در مورد جیتر نیز هم‌مسیر بودن رفت و برگشت بسته‌های اینترنت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی با تاکید بر بهبود در شرایط برخی بازی‌ها توضیح داد: هم‌اکنون با اتصال مستقیم به چهار شرکت والو، لیوت، بلیزارد و گیم‌فورج علاوه بر اینکه پینگ در ارتباط بین‌الملل با محصولات این شرکتها به هشتاد میلی‌ثانیه رسیده است و حدود ۵۰ درصد نسبت به قبل بهتر شده، بهبود بسیار شایانی نیز در جیتر مشاهده می‌شود که قطعا این راه‌حل موقت بهبود قابل توجهی برای شما به ارمغان خواهد داشت. البته هم‌زمان مذاکرات جهت انتقال سرورهای گیم کمپانی‌های محبوب شما به عنوان راه‌حل دائمی شروع شده و به زودی شما را از مراتب مطلع خواهم کرد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به لزوم پیشرفت صنعت بازی‌های رایانه‌ای داخلی نیز تاکید و اظهار کرد:‌نکته مهم دیگر، بازی‌های رایانه‌ای تولیدشده در داخل کشور است. عده‌ای از جوانان و نخبگان میهن عزیزمان در کار تولید بازی‌های رایانه‌ای هستند و چشم و امیدشان حمایت شما و دولت است. امیدوارم با حمایت شما و ما روزی شاهد پیشرفت صنعت بازی ایرانی در سطح دنیا نیز باشیم.

جهرمی همچنین با اشاره به فیلتر برخی بازی‌ها و تلاش برای رفع فیلترینگ بیان کرد: در ضمن پست‌های زیادی در خصوص رفع فیلتر از برخی بازی‌ها درج شده بود. همچنین برای پیگیری این مطالبه لطفا درخواست‌های خود را در تارنمای کارگروه تعیین مصادیق جرائم رایانه‌ای ثبت کنید.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پست‌های قبلی اینستاگرامی خود نیز به برقراری ارتباط با شرکت‌های بازی‌ساز اشاره کرده و نوشته بود: در اولین اقدام طبق اعلام کاربران و به خصوص جوانان استفاده‌کننده از بازی‌های رایانه‌ای، اتصال مستقیم با دو شرکت ولو و ریوت برقرار شد و هم‌اکنون بهبود بالای۵۰ درصد در بازی‌های دوتا، کانتر استریک و لیگ آو لجندس شاهد خواهیم بود، لطفا اسامی دیگر بازی‌های پرطرفدارتان را با بنده در میان بگذارید.

پیش از این نیز در اولین اقدامات، جهرمی درباره بهبود شرایط بازی‌های رایانه‌ای، در همین صفحه از کاربران خواسته بود مشکلات خود درباره بازی‌ها را با وی در میان بگذارند. او در پستی در این باره نوشته بود: شکایاتی از طرف برخی جوانان عزیز در خصوص عدم کیفیت شبکه اینترنت برای کاربرانی که از بازی‌های رایانه‌ای استفاده می‌کنند، مطرح می‌شود. اگر جزئیاتی از نام بازی‌هایی که مشکل دارند و نوع مشکل ارائه شود، پیگیری خواهم کرد. لطفا مراتب را از طریق سامانه ۱۹۵ گزارش کنید.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
کالابرد_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
استیل رگال_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شفا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
رستوران پارسیان_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
دکتر قدیمی_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
فنی آتل_فوتر
تدبیرکالا_فوتر