فال روزانه 1396/06/12
۵۹۲۸۲۱
۱۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۰:۵۹
۶۱۶۷ 

فـال روزانـه - Daily Omen
   
فال روزانه یک شنبه 12 شهریور 1396

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 12 شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی فعال، باهوش، پرانرژی، با احساس مسئولیت،بانظم و اجتماعی هستید. شما هرگز تا زمانی که به اهداف و خواسته های خود دست پیدا نکرده اید دست از تلاش برنمی دارید و احساس رضایت نمی کنید. اگر به لجبازی هایی که هر از گاهی به سراغتان می آیند غلبه کنید، خواهید توانست با فرصت هایی که در اختیارتان قرار می گیرند معجزه کنید. منابع درآمد جدیدی که امسال برایتان فراهم خواهند شد باعث می شوند وضعیت اقتصادیتان بهبود پیدا کند. قراردادهای جدیدی که امسال می بندید برایتان منافع بسیاری را به همراه خواهند داشت. سفرهای مداومی که در طول سال خواهید داشت شما را به نتیجه ای که به دنبالش هستید برایتان به دنبال خواهند داشت. احتمال اینکه امسال به آرزویتان رسیده و بالاخره خانه ای برای خود بخرید بسیار زیاد خواهد بود یا حداقل ماشین جدیدی برای خود خواهید خرید. یک سفر مذهبی و یا دیدار با یک شخصیت معنوی باعث خواهد شد که از لحاظ روحی حال بهتری پیدا کنید. شخصیت اجتماعی شما امسال به کمکتان خواهد آمد و فرصت آشنایی با عشق رویاهایتان را در اختیار شما قرار خواهد داد.
 
فـال روزانـه - Daily Omen

افکارتان ممکن است به ویژه در رابطه با مسئولیت هایی که برایتان از اهمیت زیادی برخوردار هستند، آشفته و بهم ریخته باشند. شما باید منظم باشید و روی کارهایتان تمرکز کنید و از بحث های بیهوده ای که باعث آشفتگی بیشتر فکرتان می شوند خودداری کنید. این بهم ریختگی ذهنتان تنها موجب خواهد شد که احساس کنید در گل گیر گرده اید و هر چه دست و پا می زنید راه رهایی برایتان در کار نیست. از یک نفر که شما را به خوبی می شناسد تقاضا کنید به شما در نظم بخشیدن به افکارتان کمک کند. امروز سعی دارید که از مسئولیت های اضافه شانه خالی کنید و زودتر به خانه بروید تا وقت خوشی را با همسرتان بگذرانید. ولی به احتمال زیاد عشقتان نخواهد توانست خودش را مثل شما زود به خانه برساند.

فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز به احتمال زیاد برای شما پر از خوش شانسی خواهد بود، اما این را نباید فراموش کنید که هیچ چیزی بدون تلاش و سخت کوشی به دست نخواهد آمد و شما باید تمام تلاشتان را برای به دست آوردن آنچه می خواهید از خود نشان دهید. انتظار نداشته باشید که یک نفر دیگر گنجی که به دنبالش هستید را به دستتان بدهد. شما نقشه ی گنج را دارید، پس طبق مسیر پیش بروید. همین که شروع به کار کنید متوجه خواهید شد که به مقصد از آنچه خودتان فکر می کنید خیلی نزدیک تر هستید. این که این چالش را بپذیرید یا خیر به عهده خودتان است. فقط این را به یاد داشته باشید که در طول مسیر کمک های زیادی به شما خواهد شد.

 فـال روزانـه - Daily Omen

امروز احساس می کنید که انگار از همان ابتدای مسیر یک نفر و یا یک چیزی قصد دارد شما را به زور سر جایتان بچسباند شاید بیشتر این موانعی که در برابر خود می بینید را در واقع خودتان برای خود ساخته باشید. شاید شما دارید خودتان را محدود می کنید و تنها به خاطر ترس از اینکه به موفقیت دست پیدا نکنید خودتان را از انجام آنچه می خواهید محدود می کنید. این که سعی خودتان را بکند اما موفقیت نشوید خیلی بهتر از آن است که هیچ تلاشی نکنید. اگر مجرد هستید این احساس شدیدتر هم خواهد بود. شاد باشید. اگر با این ریخت و قیافه درهم و افسرده بگردید طرفداران زیادی پیدا نخواهید کرد! با انجام کارهایی که دوست دارید خودتان را خوشحال کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز کارها برای شما به خوبی پیش می روند و با مشکل خاصی مواجه نخواهید بود، در نتیجه با تلاشی اندک می توانید کارهای بسیاری را به انجام برسانید. شاید لزوما پیشرفت های خیلی بزرگی نداشته باشید، اما قطعا کارهایتان به خوبی پیش خواهند رفت. شاید امروز برنده ی یک قرعه کشی بزرگ نباشید، اما حتی اگر مبلغ اندکی را سرمایه گذاری کنید هم درآمد زیادی از طریق آن کسب خواهید کرد. کمی صبور باشید، موفقیت شاید یک شبه به سراغتان نیاید، اما حتما آن را به دست خواهید آورد.شما احساس می کنید که هر چقدر وضعیت مالیتان بهتر باشد دیگران به شما احترام بیشتری می گذارند و بیشتر دوستتان دارند، ولی اگر کمی فکر کنید خودتان خواهید فهمید که اصلا اینطور نیست.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز چنانچه به کودک درونتان اجازه بدهید که خودش را بروز دهد خواهید دید که خاطراتی که در شما زنده می شوند به رفع مشکلی کمک خواهند کرد که حتی نمی دانستید وجود دارد. به قدرت درمانگر عشق اعتقاد داشته باشید، زخم هایی بسیار اندک در این دنیا وجور دارند که با عشق قابل درمان نیستند. آیا نگران این هستید که عشقتان به اندازه ای که شما او را دوست دارید شما را دوست نداشته باشد؟ عشق جنبه های زیادی دارد. همه نمی توانند احساسات خود را به خوبی بیان کنند و بعضی ها از این که احساسات خود را در مکان های عمومی نشان بدهند خجالت می کشند. اگر کسی شما را دوست داشته باشد راهی برای نشان دادن آن پیدا می کند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شما زیاد خوشحال و سرحال نیستید، شاید مبارزه با سختی ها و مشکلات برایتان سخت باشد اما سعی کنید که زود دلسرد نشوید. شما باید متوجه این موضوع باشید که این مشکلات هم بخشی از چرخه ی طبیعی زندگی هستند و باید با آنها روبرو شوید. اگر هنوز با کسی که دوست دارید نامزد نکرده اید احساس می کنید که او دارد از شما دوری می کند، ولی این تنها تصور شخصی شما است. همه رابطه ها فراز و نشیب هایی دارند، خودتان را بخاطر این چیزها نگران نکنید. اگر شک و تردیدتان نسبت به این مسئله خیلی شدید است و حس می کنید که یک جای کار ایراد دارد، در مورد این موضوع با او صحبت کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

اعتراف به اینکه شما نمی توانید کاری را انجام دهید برایتان بسیار دشوار است. هیچ کسی کامل و بعضی کارها هستند که به درد شما نمی خورند و از محدوده ی توانایی شما خارج هستند. چرا وقتی به نفع خودتان و همه است که این کار را به یک نفر دیگر واگذار کنید بیهوده خودتان و دیگران را به دردسر بیندازید. اگر شما و عشقتان دارید روزهای سختی را پشت سر می گذارید امروز کمی احساس افسرگی و ناراحتی خواهید داشت. شاید چیزی بین شما وجود دارد که در مورد آن صحبت نکرده اید و این موضوع باعث ایجاد تنش بین شما شده و شما را از هم دور کرده است. سعی کنید ریشه مشکل را یافته و آن را برطرف کنید. تا وقتی در مورد آن حرف نزنید تنها اوضاع وخیم تر خواهد شد.

فـال روزانـه - Daily Omen

تلاش های شما دارند به نتیجه می رسند، اما هنوز نمی توانید این تغییرات را به صورت محسوس ببینید. همه چیز دارد به خوبی پیش می رود و به نظر می رسد که شما تمام مسئولیتهای خود را تحت کنترل دارید، اما خودتان متوجه این اوضاع نیستید چون ما همیشه بدی ها و سختی ها را خیلی سریع تر از اتفاقات خوب می بینیم. امروز ممکن است به طور ناگهانی یک سفر کاری برایتان پیش بیاید که مجبور هستید بروید ولی برای شما چندان خوشایند نیست، چرا که شما را از عشقتان دور می کند. با تماس های تلفنی هم می توانید خودتان را نزدیک به او حس کنید. گاهی بد نیست چند روزی از هم دور باشید تا قدر یکدیگر را بیشتر بدانید. پس با خیال راحت به کارتان برسید.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
شما مسئول نگهداری و مراقبت از همه نیستید. وقتی شما کسی را دوست دارید ناخودآگاه فکر می کنید که مسئولیت نگهداری از آنها به عهده ی شماست و اگر آنها را زیر پر و بال خود نگیرید خودخواه و نامهربان هستید. این تفکر را کنار بگذارید. رفتار عجیب و غریب کسی که دوست دارید شما را سر در گم کرده است. آیا او دارد از شما دوری می کند؟ تلفن هایتان را جواب نمی دهد؟ کمی به رفتارهای خود فکر کنید. احساس نمی کنید زیادی به او چسبیده اید؟ خیلی از آدم ها از وابستگی بیش از حد وحشت دارند و دوست ندارند تمام لحظات شبانه روز تحت نظر باشند. کمی فاصله بگیرید. بگذارید کمی نفس بکشد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز فرصت هایی برای رسیدن به موفقیت در اختیار شما قرار خواهند گرفت، پس چشم هایتان را خوب باز کنید و از آنچه در پیش رویتان قرار می گیرد بیشترین بهره را ببرید. اگر همین حالا از این فرصت ها استفاده نکنید این احتمال وجود دارد که آنها را برای همیشه از دست بدهید. امروز برای شما سرشار از عشق و شادی خواهد بود. هماه با دوستانتان و کسانی که دوست دارید به تفریح و خوشگذرانی بپردازید و از این طریق علاقه خود را به آنها نشان دهید. با این کار هم به شما خوش خواهد گذشت و هم به آنها! بعد از این که با عشقتان تنها شدید مهمانی را به صورت دو نفره ادامه دهید و از دقایق با هم بودن لذت ببرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز ممکن است برقرار کردن ارتباط کلامی با دیگران برای شما سخت باشد. تمام حرف ها و ایده هایتان را به وضوح در ذهن خود دارید اما همین که می خواهید آنها را بیان کنید تمام کلمات از ذهنتان می پرند. فقط سعی کنید آرامش خودتان را حفظ کنید و ذهن خودتان را سر و سامان دهید. در حال حاضر ارتباط بین ذهن و جسمتان آنقدر قوی است که هر فکری که در سر دارید مستقیما وضعیت جسمانیتان را تحت تأثیر قرار می دهد. خوشبختانه از این موضوع می توانید برای بهبود وضعیت جسمانی خود استفاده کرده و با حفظ تفکر مثبت جسمتان را نیز در وضعیت خوبی قرار دهید. خوب البته این را هم می دانید که اگر خودتان را زیاد نگران و آشفته کنید چه تأثیراتی روی جسم خود خواهیدگذاشت.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
زمان سخت کوشی و زحمت کشیدن برای شما فرا رسیده است و باید یا برای افزایش میزان موفقیت خود و یا برای جبران اشتباهاتی که کرده اید تمام توان خود را به کار بگیرید. وقت خود را با درگیر کردن خودتان با مسائل بی اهمیت هدر ندهید. امروز عدم ابراز احساسات عاشقانه از جانب کسی که دوست دارید شما را ناراحت کرده و باعث می شود احساس کنید از درون خالی شده اید. حتی شاید فرصت این که با یکدیگر وقت بگذرانید هم دست ندهد و دوستانتان نیز سرشان جای دیگری گرم باشد و حتی با آنها هم نتوانید دور هم جمع شوید. اشکالی ندارد، خودتان را ناراحت نکنید و برنامه دیگری برای خودتان بچینید. به تنهایی هم می شود از زندگی لذت برد.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
20:40 - 1396/06/12
وااااا چه بی ربط بود
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج