بیماری این دختر قابل تشخیص نیست
۵۹۴۷۸۵
۱۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۰
۹۷۲۵
وقتی مادر کتی شش ماهه باردار بود پزشکان گفتند کتی مبتلا به مگانسفالی است. آن‌ها از او آزمایش کوتولگی و بسیاری آزمایش دیگر گرفتند، اما مشخص شد او هیچ یک از آن‌ها را ندارد و اگر پزشکان نامی برای این بیماری پیدا نکنند کتی، پس از کتی آن را نامگذاری می‌کنند.
برترین ها: کتی هنگام تولد مبتلا به بیماری مگالنسفالی تشخیص داده شد، یک اختلال رشد که با رشد بیش از حد مغز مشخص می‌شود. با این حال، این تشخیص سایر علائمی که کتی داشت را توجیه نمی‌کرد و پزشکان گفتند بیماری او آنقدر نادر است که حتی نمی‌توان آن را شناسایی کرد. هنگامی که مادرش شش ماهه باردار بود پزشکان گفتند کتی مبتلا به مگانسفالی است. آن‌ها از او آزمایش کوتولگی و بسیاری آزمایش دیگر گرفتند، اما مشخص شد او هیچ یک از آن‌ها را ندارد و اگر پزشکان نامی برای این بیماری پیدا نکنند کتی، پس از کتی آن را نامگذاری می‌کنند.
 
کتی از عوارض جانبی مثل حملات ناگهانی رنج می‌برد که نمی‌تواند راه برود و صحبت کند و با یک لوله تغذیه غذا می‌خورد. هنگامی که کتی متولد شد او را نزد متخصص ژنتیک اطفال و اختلال چهره کودکان بردند. اما متاسفانه او هم نتوانست بیماری را تشخیص دهد و از آن زمان در حال بررسی بیماری کتی است. کتی تحت اعمال جراحی زیادی قرار گرفته از جمله جراحی مغز در ۹ ماهگی، برداشتن لوزه ها، غذا خوردن با لوله، کوچک کردن گوش‌ها و زبان و چندین بار کوچک کردن گونه‌ها و برداشتن دو کیست از سرش.
 
کتی به مدرسه معلولین می‌رود، اما می‌تواند با کامپیوتر کار کند و با کمک معلم در برنامه مدرسه شرکت کند. او از یک خانواده بزرگ با هفت خواهر و برادر می‌آید. کتی دختر شادی است و زندگی را دوست دارد. او احساس دارد و مثل همه کودکان گریه می‌کند و می‌خندد.
 
بیماری این دختر قابل تشخیص نیست 
 
بیماری این دختر قابل تشخیص نیست 
 
بیماری این دختر قابل تشخیص نیست 
 
بیماری این دختر قابل تشخیص نیست 
 
بیماری این دختر قابل تشخیص نیست 
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
United States
10:54 - 1396/06/15
این عکسا رو نذارید لطفا.
Iran, Islamic Republic of
13:57 - 1396/06/15
لعنت به پدر و مادری که با به دنیا اوردنش یه عمر رنج و درد رو براش به ارمغان اوردن.وقتی تشخیص داده شده بود چرا سقطش نکردن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج