حقايق ناگفته درباره تزریق ژل به لب
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۵۹۷۴۱۸
۱۴ تير ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۱
۸۳۲۸۹
محتوای حمایت‌شده
بانوان بسیاری در سراسر دنیا با کم حجمی لب‌های خود مشکل دارند تزریق ژل به لب یکی از بهترین و سریع‌ترین راهکارها برای رفع این کم حجمیست، اما باید اطلاعاتی در رابطه با این روش و عوارض آن داشته باشید.

برترین ها: افراد معروفی مانند کارداشیان یا سلفی‌های ثابت گرفته شده در اینستاگرام به دلیل تزریق ژل به لب مورد سرزنش قرار می‌گیرند. اما تزریق ژل به لب در همه سنین وجود دارد و به نظر نمی‌رسد که به این زودی‌ها تمام شود.

این روش سرپائی توسط جراح پلاستیک انجام می‌شود و در حال متداول شدن است، اما این گفته به این معنی نیست که انجام تزریق لب بدون خطر است. خطراتی در محدوده کبودی موقت تا مرگ دائمی بافت لب و موارد بسیار زیاد دیگری برای تزریق لب وجود دارد. قبل از اینکه تصمیم بگیرید که لب هایتان را جمع و برجسته کنید مطمئن شوید که همه حقایق را در مورد انجام این کار می‌دانید.

حقايق ناگفته درباره تزريق ژل به لب

جهت مشاوره و اطلاع از هزینه همین حالا با کلینیک تیسفون تماس بگیرید.

 
 

تزریق ژل به لب می‌تواند باعث آسیب به بافت لب شود؟

وقتی که یک ماده خارجی به بدن تان تزریق می‌کنید، خطری وجود دارد. تزریق ژل به لب هایتان می‌تواند حتی باعث آسیب و مرگ بافت آن شود. دکتر وینی موسی، مدیر موسس و مدیر زیبایی پزشکی پارافایر می‌گوید: «بزرگترین خطری که برای هر نوع تزریق فیلر یا مواد پر کننده وجود دارد، نکروز یا بافت مردگی است.

به این معنی که فیلر یا ژل به رگ خونی تزریق می‌شود و باعث مرگ بافت می‌شود». این یک عارضه بسیار نادر است، اما می‌تواند اتفاق افتد. در نتیجه، موضوع یافتن یک فرد بسیار متخصص و واجد شرایط برای انجام این درمان بسیار اهمیت دارد.

اگر آماده انجام اولین تزریق برای لب‌تان هستید مطمئن شوید که یک پزشک مجرب پیدا می‌کنید و در مورد همه اثرات جانبی احتمالی آن از او بپرسید.

بسیاری از اثرات جانبی تزریق ژل به لب موقتی هستند!

متاسفانه اکثر اثرات جانبی ممکن برای تزریقات لب، خفیف و موقتی هستند. دکتر موسی توضیح داد که: «خطرات متداول دیگر عبارت است از کبودی، تورم و خستگی، اما این عوارض، موقتی هستند و معمولا فقط به مدت چند روز طول می‌کشند». بعد از انجام تزریق، به خاطر داشته باشید که نمی‌توانید تصویری واضح از نتیجه تزریق تان تا چند روز بعد از تزریق داشته باشید.

نتیجه تزریق ژل به لب بین شش تا نه ماه ماندگار است

این گفته می‌تواند ناامید کننده باشد، اما من تصور می‌کردم که تزریق لب یک روش دائمی باشد. با این حال، در حقیقت، نتیجه این تزریقات کمتر از یک سال ماندگاری دارد. دکتر موسی می‌گوید: «بیشتر فیلر‌ها و پر کننده‌های لب حدود شش تا نه ماه ماندگاری دارد و علت آن حرکت مکرر لب‌ها می‌باشد. فیلر‌های جدیدی وجود دارد که می‌تواند تا یک سال دوام آورد.» از پزشک تان در مورد گزینه‌ها و مدت دوام آن سوال کنید. زیرا ما هر روز از لب هایمان برای صحبت کردن، غذا خوردن و نوشیدن استفاده می‌کنیم و اکثر فیلر‌ها دائمی نیستند.

حقايق ناگفته درباره تزريق ژل به لب
حقايق ناگفته درباره تزريق ژل به لب
جهت مشاهده نمونه‌های بیشتر از اینستاگرام بازدید کنید.
 
 

این تزریقات فقط برای گرفتن سلفی‌هایی با لب‌های پر نمی‌باشند!

قبل از اینکه تحقیقات خود در مورد تزریق لب را انجام دهم؛ تصور می‌کردم که تزریقات لب همیشه برای افزایش اعتماد به نفس من است. با این حال، آموختم که این تزریقات فراتر از ظاهر لب برجسته پیش می‌رود. این تزریقات می‌تواند شکل لب‌های من را اصلاح کند.

دکتر موسی در این مورد اینطور می‌گوید: «من تزریق لب را برای داوطلبین مناسب بعد از مشاوره توصیه می‌کنم. تزریق لب فقط برای افزایش حجم لب به منظور ظاهر زیبا نمی‌باشد، بلکه به اصلاح یا تغییر شکل لب کمک می‌کند و ساختار کلی چهره را متعادل‌تر می‌کند.»

لب‌های اردکی نشان می‌دهد که ایرادی در لب وجود دارد!

شما این موضوع را در مورد بسیاری از شخصیت‌های معروف و مشهور نمی‌دانید، اما لب‌های اردکی در واقع لب‌هایی هستند که اتفاقی اینگونه شده اند. هیچ تزریق لبی به معنی ایجاد لبی با شکل لب اردکی نمی‌باشد. لب‌های اردکی نتیجه قرارگیری اشتباه فیلر‌ها هستند.

جراح پلاستیک دیگری در این باره اینطور می‌گوید: «خطرات این تزریق شامل تزریق بیش از حد، کبودی، تزریق نامتعادل و فیلر ناملایم چسبندگی فیلر می‌باشد. همچنین، تزریق در محدوده اشتباه لب می‌تواند باعث ایجاد لب اردکی به جای ایجاد لب زیبا شود. تزریق داخل عضلانی می‌تواند باعث مشکلاتی در جریان خون در محدوده خاصی از لب گردد.»

حقايق ناگفته درباره تزریق ژل به لب

می‌توانید یک واکنش آلرژیک داشته باشید

همانند هر روش پزشکی، می‌توانید یک واکنش آلرژی یا حساسیت زا برای تزریقات لب را تجربه کنید. این کار نادر است، اما می‌تواند به عنوان گزینه‌ای مد نظر قرار گیرد.

دکتر کواک در مورد آلرژی می‌گوید: «بیشتر اثرات جانبی جدی می‌تواند رخ دهد که عبارت است از کبودی طولانی مدت یا تورم، ایجاد توده و رگ در محل تزریق، عفونت، عدم تقارن لب ها، واکنش حساسیت زا به محصولاتی که باعث افزایش خارش یا تورم لب می‌شوند و حتی زخم شدن و خراش در لب». قبل از انجام هر گونه روشی، با پزشک تان در مورد واکنش‌های جدی بیشتر و اینکه چه درمانی باعث آلرژی می‌شود، صحبت کنید.

حقايق ناگفته درباره تزريق ژل به لب

جهت مشاوره و اطلاع از هزینه همین حالا با کلینیک تیسفون تماس بگیرید.

 

فیلر‌های دائم می‌تواند باعث ایجاد مشکلات دائمی شوند

متاسفانه، بیشتر اثرات جانبی احتمالی تزریقات لب می‌تواند معکوس شود. جراح پلاستیکی به نام مارک مانی در این مورد می‌گوید: «متداول‌ترین عیب تزریقات لب، پر کردن بیش از حد است. این امر باعث ایجاد ظاهری مصنوعی می‌شودکه فقط تعداد معدودی از افراد این را می‌خواهند. فیلر‌های اسید هیالورونیک از قبیل Juvederm و Restylane می‌تواند با آنزیمی به نام هیالورونیداز حل شوند، بنابراین این مشکل یک مشکل دائمی نمی‌باشد.»

علاوه بر فیلر‌های استانداردی که شش تا نه ماه دوام می‌آورد، گزینه‌های دائمی دیگری هم وجود دارد. با این حال، این گزینه‌های دائمی می‌تواند باعث اثرات جانبی جدی شود. دکتر مانی هشدار می‌دهد که «فیلر‌های دائمی مانند سیلیکون می‌تواند باعث از بین بردن دائمی لب‌ها شود و اغلب باعث از بین بردن لب‌ها می‌شود. حتی اگر مقدار مناسب و صحیحی از سیلیکون تزریق شود، بدن باز هم به التهاب آن پاسخ می‌دهد که این امر می‌تواند لب‌ها را برای همیشه از بین ببرد. عفونت هم خطر دیگری است، اما خیلی کم اتفاق می‌افتد.»

همیشه به جراح پلاستیکی که دارای مجوز است مراجعه کنید

با اینکه خطر اثرات جانبی کم است، اما این خطرات امکان پذیر است. به همین علت است که مراجعه به یک جراح پلاستیک دارای مجوز و مجرب اهمیت دارد. زمانیکه نوبت صورتتان می‌رسد، نمی‌خواهید که به بخش ترخیص کلینیک بروید.

یک جراح پلاستیک به نام جاشوا دی. زاکرمن می‌گوید: «بیشتر خطرات شامل این مورد است که اکثر بیماران از نتیجه تزریق کننده لب شان راضی و خوشحال نیستند، پس ویزیت تزریق کننده مجرب، مانند گرفتن وقت ویزیت از یک جراح پلاستیک معتبر دارای اهمیت زیادی است. هر نتیجه به وجود آمده از تزریق مانند ایجاد توده یا غده یا ناهمواری احتمالا باعث نارضایتی بیمار می‌شود. یک یا دو روز بعد از درمان؛ کبودی ممکن است بوجود آید، اما بعد این کبودی کم می‌شود.

خطر بسیار کمی وجود دارد که بیمار به فیلر اسید هیالورونیک حساسیت پیدا کند که در صورت ایجاد حساسیت، پزشک معتبر قادر به اقدامات درمانی برای حذف فیلر است. ایجاد این آلرژی احتمالی، علت اصلی تاکید برای ویزیت یک جراح دارای مجوز یا متخصص پوست برای درمان است. در حالی که تزریق لب شبیه یک روش ساده به نظر می‌رسد، اما شما در حال تزریق ماده‌ای به بدن تان هستید و این موضوع آن را مهم می‌کند. برای انجام این کار به سوی پزشکی روید که به او اعتماد دارید.

حقايق ناگفته درباره تزريق ژل به لب

حقايق ناگفته درباره تزريق ژل به لب
جهت مشاهده نمونه‌های بیشتر از اینستاگرام بازدید کنید.
 
 

دو روز استراحت کنید

زمانی که اولین جلسه تزریق لب را رزرو کردید، آن را برای روز جمعه برنامه ریزی کنید یا چند روز را تعطیل کنید و استراحت کنید. در غیر این صورت، تا زمان خوابیدن ورم، ظاهر نشوید و استراحت کنید.

الکس روهر می‌گوید: «تزریقات در مرکزی با استفاده از بی حس کننده موضعی قبل از درمان انجام می‌شود. تورم جزئی معمولاً رخ می‌دهد، اما معمولاَ این مشکل در ظرف دو تا سه روز رفع می‌شود. در صورتی که برای اولین بار تزریق را انجام می‌دهید، برنامه خود را برای تاریخی تنظیم کنید که یک یا دو روز تعطیل باشد.»

در ابتدا به سلامت دهان خود توجه کنید

قبل از جدی شدن در مورد انجام تزریقات لب، مطمئن شوید که دهان شما به اندازه کافی سالم است. قبل از گذاشتن قرار برای انجام تزریق لب، لحظه‌ای به مشکلاتی که با لب‌ها یا دندان هایتان داشته اید توجه کنید.
مدیر دپارتمان تحقیقات بالینی و زیبایی پوست شناسی بیمارستان کوه سینا به نام جاشوا زایچنر می‌گوید: «اگر سابقه تب خال دارید، باید از دارو‌های ضد ویروسی استفاده کنید تا مطمئن شوید که بعد از تزریق، تب خال نمی‌زنید. ممکن است تورم و کبودی را بعد از تزریق تجربه کنید. تورم معمولا بعد از یک یا دو روز بهبود می‌یابد. اگر کبودی ایجاد شد، رفع آن دو هفته طول می‌کشد.

با این حال رژ لب‌های مات اغلب می‌تواند همه کبودی‌ها را بپوشاند. من انجام هیچ اقدام دندانپزشکی برای این دو هفته بعد از تزریق لب را توصیه نمی‌کنم.» اگر در مورد سلامت و بهداشت دهانتان دغدغه و نگرانی دارید، در مورد آن‌ها با پزشک تان هنگام مشاوره صحبت کنید.

اهمیت سن در تزریق ژل به لب

با پیرتر شدن، پوست ما هم پیر می‌شود پس ضروری است که پزشک ما، در زمان برنامه ریزی برای تزریق، این موضوع سن را مد نظر قرار دهد. دکتر زایچنر توضیح می‌دهد: «در درمان لب‌ها چند نکته باید مورد توجه قرار گیرد که شامل توجه به دهان، مرز لب‌ها و حجم خود لب است. بسیاری از بیماران جوان‌تر به دنبال افزایش حجم لب هستند. در حالیکه ساختار لب و مرز لب شان به خوبی مشخص است. در زنان مسن‌تر بافت لب اغلب به گونه‌ای است که مرز لب از بین رفته و نامشخص است و بسیاری از زنان شکایت می‌کنند که رژ لب از لب به پوست شان سرازیر می‌شود.»

در مورد دلایل خاص تان برای درخواست تزریق لب با پزشک تان صحبت کنید. این موضوع زمانی کمک کننده است که در حال برنامه ریزی برای این موضوع هستید که از چه فیلری و به چه مقداری استفاده کنید.

این تزریقات برای همه مناسب نمی‌باشد

در حالی که تزریقات لب نسبتا ایمن هستند و خطر کم اثرات جانبی دارند، برای هر کسی مناسب نیستند. دکتر مانی هشدار می‌دهد: «فیلر‌های لب برای هر کسی مناسب نیستند. برای افرادی که لب بسیار باریک دارند می‌تواند تفاوت زیادی ایجاد کند، اما هر چه تزریق بیشتر لب را انجام دهید؛ یکنواختی لب‌ها بیشتر غیر طبیعی می‌شود. زمانی که فردی دارای لب‌های کاملا پر است، اما نیاز به کمی شکل دادن لب دارد، تزریق مقدار کمی فیلر می‌تواند ظاهر او را عالی کند.»

در مورد سابقه پزشکی خود، نگرانی‌ها و امید‌ها برای انجام تزریق با پزشک تان صحبت کنید. همیشه قبل از تزریق تحقیق کنید و سریع اقدام به انجام این کار بدون مطمئن بودن در مورد تصمیمات نکنید. این‌ها لب‌های شما است، پس به بهترین‌ها اعتماد کنید.

حقايق ناگفته درباره تزریق ژل به لب

کلینیک پوست، مو و زیبایی تیسفون

با مدیریت: شیما شفیعی

کلیه خدمات پوست و زیبایی:

  • تزریق ژل لب با متد روسی
  • لیفت و جوانسازی صورت با نخ کاگ و مونو
  • فیلر زیر چشم
  • بوتاکس صورت
  • لیفت چشم با نخ و چشم گربه‌ای
  • پاکسازى پوست با دستگاه
  • هایفوتراپی 
  • لیزر موهای زائد

حقايق ناگفته درباره تزريق ژل به لب

همین حالا تماس بگیرید.

 
 
حقايق ناگفته درباره تزريق ژل به لب
جهت مشاهده نمونه‌های بیشتر از اینستاگرام بازدید کنید.
 
 
حقايق ناگفته درباره تزريق ژل به لب
بالاتر از میدان پونک،نبش واحدی هفتم، ساختمان نوروزی، طبقه ٣، واحد ٨
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:3
Iran (Islamic Republic of)
10:11 - 1396/06/22
مادر جان! متنش رو نخوندم ولی عکسش که خیلی وحشتناکه
Iran, Islamic Republic of
13:44 - 1396/06/22
چرا همه ش در مورد همه چی نقاط منفی شو میگین ، چرا یه بار به جنبه های مثبتش نمی پردازین ، درسته ژل لب شاید کار بیهوده ای باشه ولی برای بعضی افراد واقعن واجبه
پاسخ ها
بدون نام
United States of America
۲۳:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۳
موافقم
لب بالایی جاری من بسیار بسیار باریک و ناپیداست فکر میکنم برای اون مناسب باشه
Iran (Islamic Republic of)
19:18 - 1396/06/22
من انجام دادم .دو بار . خیلی هم راضی هستم فرم لبهام اصلاح شده اولش نیم سی سی بزنید اگه دوس داشتین زیادترش کنین.
لبهای اردکی خیلی زشتن.جسم لبو پر کنید نه لبه ها رو.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۸
حس لب هاتون از بین رفت یا کمتر شد؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
استیل رگال_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کالابرد_فوترموبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر داخلی
رستوران پارسیان_فوتر
استیل رگال_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
کالابرد_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2