تیک آبی اینستاگرام برای کاربران معمولی!
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
شیرآلات زمانی_3
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۵۹۷۸۲۸
۲۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۳
۱۶۸۹۳
تاییدیه حساب اینستاگرام (علامت تیک آبی) ویژگی‌ است که برخی از مشاهیر مانند فوتبالیست‌ها و هنرپیشه‌ها به صورت رایگان از طرف این شبکه اجتماعی دریافت می‌کنند. حال به نظر می رسد که افراد معمولی نیز می‌توانند با پرداخت هزینه‌ای این تاییدیه را از بازار‌های سیاه خریداری کنند!
وب سایت کلیک: تاییدیه حساب اینستاگرام (علامت تیک آبی) ویژگی‌ است که برخی از مشاهیر مانند فوتبالیست‌ها و هنرپیشه‌ها به صورت رایگان از طرف این شبکه اجتماعی دریافت می‌کنند. حال به نظر می رسد که افراد معمولی نیز می‌توانند با پرداخت هزینه‌ای این تاییدیه را از بازار‌های سیاه خریداری کنند!
 
 کاربران معمولی هم می‌توانند تاییدیه حساب اینستاگرام بخرند

بازار سیاه برای خرید تاییدیه حساب اینستاگرام (علامت تیک آبی) حسابی داغ شده است. بر اساس یک گزارش از وبسایت Mashable، افراد معمولی و کاربران عادی با پرداخت مبلغ هنگفتی به شرکت های داخلی وابسته به اینستاگرام و واسطه های آن‌ها، تاییدیه‌هایی را برای حساب‌های شخصی اینستاگرام خود خریداری می‌کنند. گفته شده است که اینستاگرام از این عمل به عنوان «راز باز در جامعه تأثیرگذار» یاد کرده است و در ادامه به این موضوع اشاره کرده که تیم فنی اینستاگرام از این موضوع آگاه است و تلاش می کند در سریع‌ترین زمان ممکن آن را به طور کامل خاتمه دهد.

شاید شما هم گاهی به برخی صفحاتی برخورد کرده‌اید که دارای یک تیک آبی به منظور تایید آن حساب کاربری است. این حالت برای کاربران مشهوری مثل هنرمندان، ورزشکاران، سیاستمداران و یا شرکت‌های خاص ارائه شده است تا با استفاده از صفحات جعلی از نام این افراد سو استفاده نشود. این نماد در کسب و کار و بازاریابی نیز تاثیر بسزایی دارد. چنین خریدی برای کاربران سودآور خواهد بود چرا که شرکت‌های مختلف از طریق حسابهای کاربری تأیید شده، مبالغی پرداخت می کنند و در مدت کوتاهی به سوددهی می‌رسند.

نشان تاییدیه حساب اینستاگرام یک علامت تیک آبی یا تیک سفید دارد. از این نماد می‌توان در سایر سایت ها و رسانه های اجتماعی، از جمله فیس بوک و توییتر استفاده کرد. بنابراین هر کاربر معمولی می‌تواند برای حساب خود در فیس بوک و توییتر نیز درخواست دریافت تاییدیه حساب کاربری که بسیار منحصر به فرد است، دهد.

بازار خرید و فروش این برچسب دیجیتالی بسیار داغ شده است و بر اساس اخبار منتشر شده، کارکنانی از فیس بوک به فروش این برچسب ها دسترسی دارند و درحال سو استفاده از این موقعیت هستند. اکنون هر یک از این برچسب ها به قیمت ۱۲۰۰ دلار به افراد مختلف فروخته می‌شود. این موضوع باعث ایجاد هرج و مرج خواهد شد، زیرا هرکسی می‌تواند این تاییدیه را با پرداخت مبلغی دریافت کند و با قیمت ۱۵ هزار دلار یا بیشتر صفحه خود را بفروشد. مراحل دریافت تاییدیه حساب کاربری باید سخت تر شود تا بازارهای سیاه برای آن راه نیفتد.

دریافت تاییدیه اینستاگرام از طریق پر کردن یک فرم رسمی صورت می گیرد و در این فرم باید نام واقعی و یک کارت شناسایی مانند گذرنامه را ارائه کنید تا از این طریق مسئولان اطلاعات شما را بررسی کنند و این برچسب آبی برایتان ارائه شود. در نهایت اگر کاربران بخواهند حساب کاربری خود را بفروشند، باید به شرکت اینستاگرام تغییر نام خود را اعلام کنند.
 
اما این بازار سیاه به کلی این روند را بهم ریخته است. جالب است بدانید بر اساس گزارش های موجود عده ای از کارکنان شبکه های اجتماعی در بازارهای سیاه تاییدیه حساب های کاربری دست داشته اند به نحوی که برخی از آنها در ازای دریافت مبالغ هنگفت برای عده ای از کاربران تاییده صادر کردند. فیس بوک اعلام کرده است در صورتی که این کارمندان را شناسایی کند آنها را اخراج کرده و از این نابسامانی ها جلوگیری خواهد کرد.

البته پیش از این کاربران می‌توانستند با بکارگیری یک سری مراحل در حساب کاربری خود این نماد تاییدیه را به صورت رایگان دریافت کنند. به عنوان مثال در حساب کاربری خود باید موارد زیر را رعایت می کردند:

فعال باشند، اعتبار خود را ثابت کنند، فالوور فیک به هیچ عنوان نداشته باشند، فالوورهای زیاد و یک بیوگرافی در ویکی پدیا داشته باشند.

گفتنی است؛ با بکارگیری متد‌های گفته شده در حساب کاربری خود می‌توانید یک تاییدیه حساب (نماد تیک آبی یا سفید) از طرف اینستاگرام دریافت کنید.
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:26 - 1396/06/21
چه ربطی به کاربرای معمولی داشت
چرا تیترو اشتباه نوشتی
Iran, Islamic Republic of
16:42 - 1397/01/24
سلام من یه تیک آبی میخوام
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
گروه تولیدی نیلوفر_3
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
دکتر نائبی_2
دکتر صالحی_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
اورانوس_فوترموبایل2
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کلینیک النا_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
اورانوس_فوتر2
آیلین_فوتر بلفارو
تنورستان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
روشا فارمسی_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیان طب - فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو