جراحی زیبایی بینی بدون درد و کبودی
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
استخدام_1
دکتر استرکی_1
کتاب لند_3
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
استخدام_4
دکتر استرکی_4
استخدام_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۵۹۸۲۱
۰۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۴
۲۳۹۸۳۴
محتوای حمایت‌شده
هر روز افراد بسياری با استفاده از عمل هاي مختلف زيبايی اعتماد به نفس بيشتری پيدا كرده و از زندگي خود لذت بيشتری می‌برند. اين اطلاعات فقط براي آگاهی شما ارائه شده است بدیهی است جزئیات بیشتر و میزان سودمندی چنین عملی برای شما مواردی هستند که می توانید حضوراً با دکتر خسرو مقتدر مطرح نمایید.

جراحی بینی، جراحی پلاستیک بینی  (Rhinoplasty)

هر روز افراد بسیاری با استفاده از عمل‌های مختلف زیبایی اعتماد به نفس بیشتری پیدا کرده و از زندگی خود لذت بیشتری می‌برند. این اطلاعات فقط برای آگاهی شما ارائه شده است بدیهی است جزئیات بیشتر و میزان سودمندی چنین عملی برای شما مواردی هستند که می‌توانید حضوراً با دکتر مطرح نمایید.

از بین تمام اعمال زیبایی، جراحی پلاستیک بینی که اصطلاحاً "رینوپلاستی" نامیده می‌شود از ویژگی‌های خاصی برخوردار است لذا سعی می‌کنم با تفضیل بیشتری مورد بحث قرار گیرد. این عمل چیزی بیشتر از مهارت جراحی است و در حقیقت تلفیقی از علم و هنر است. جراح زیبایی بینی قبل از هر چیز یک پزشک است و فاکتور‌های پزشکی و روانی که باعث شده یک فرد سالم با میل خودش برای انجام یک عمل جراحی مراجعه کند را به خوبی درک می‌کند. به عبارت بهتر نمی‌توان با در نظر گرفتن یک بینی ایده‌آل به خلق یک بینی زیبا پرداخت بلکه بهترین بینی نوعی است که با سایر اجزاء صورت هماهنگی داشته باشد.

جراحی زیبایی بینی بدون درد و کبودی

جراحی زیبایی بینی بدون درد و کبودی

اگر شما هم برای انتخاب جراح بینی با هزینه مناسب نگران هستید،

همین حالا جهت مشاوره رایگان با دکتر خسرو مقتدر - متخصص گوش، حلق و بینی تماس بگیرید.

۰۹۰۵۱۴۸۸۴۶۰

هدف جراح این است که ظاهر بیمار را در طی اعمالی که به دقت برنامه ریزی شده اند زیباتر کند. اینکه او چگونه به این مهم دست می‌یابد به میزان زیادی بستگی به آموزش، تجربه، علم و مهارت او دارد و تمامی این فاکتور‌ها بسیار متغیر هستند. همکاری بیمار و واکنش‌های ناخواسته نیز نقش بسیار اساسی در نتیجه نهایی یک عمل جراحی دارد. جراح نمی‌تواند نتیجه نهایی عمل را تضمین کند بلکه قادر است تضمین کند که تمامی تلاش خود را برای حصول نتیجه بهتر بکارخواهدبرد.

هر متقاضی جراحی پلاستیک بینی باید از حقایق زیرآگاه باشد

۱- هدف هرعمل زیبایی بهبود بخشیدن به وضع ظاهری است نه رسیدن به زیبایی کامل و مطلق.
 
۲- هر فردی که متقاضی این عمل است ممکن است به دلایل مختلفی ازجمله نوع پوست کاندید خوبی برای جراحی نباشد لذا جراحی برای هرفرد متقاضی توصیه نمیشود. به طور مثال در بینی‌های گوشتی دست جراح در جمع کردن نوک بینی خیلی باز نیست.
 
جراحی زیبایی بینی بدون درد و کبودی
 
بینی گوشتی به دماغی گفته می‌شود که پوست آن ضخیم و غضروف‌های نوک بینی ضغیف است. غدد چربی پوست این بینی‌ها معمولا زیاد است و نفود این غدد در لابلای پوست باعث ضخیم شدن پوست شده است. جراح در طی عمل زیبایی بینی نمیتواند جنس پوست را تغییر دهد و عمده کارهائی که وی انجام میدهد بر روی غضروف و استخوان بینی است؛ لذا نوک بینی کسانی که بینی آن‌ها گوشتی است بعد از عمل خیلی جمع نمیشود و ممکن است بعد از عمل، فرد عمل شده از جمع نشدن نوک بینی اش ناراضی باشد. پزشک، ضمن بررسی کلیه جوانب، در صورت لزوم در مورد وضعیت پوست فرد نیز به وی توضیح خواهد داد. لازم به ذکر است که اکثر افرادی که نوک بینی خیلی بزرگی دارند فکر می کنند بینی آن‌ها گوشتی است در صورتیکه همانطورکه قبلا هم توضیح دادم اگر بزرگ بودن نوک بینی بدلیل ضخامت پوست باشد ما با محدودیت‌های فوق الذکر مواجه خواهیم بود، اما اگر بزرگی نوک بینی بدلیل بزرگ بودن غضروف‌های نوک بینی باشد، این بینی گوشتی نیست و برای عمل کردن مشکلی ندارد؛ لذا اگر در مورد جنس پوست بینی خودتان و گوشتی بودن یا نبودن آن ابهامی دارید توصیه میکنم حضورا مراجعه کنید تا از نزدیک بینی شما معاینه شود.
جراحی زیبایی بینی بدون درد و کبودی

جراحی زیبایی بینی بدون درد و کبودی

برای مشاهده نمونه‌های بیشتر از صفحه اینستاگرام بازدید نمایید.

@dr_moghtader_org

۳- در طی عمل رینوپلاستی اشکالات مختلف بینی را می‌توان برطرف کرد که برای مثال به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:
 •  بزرگ بودن اندازه بینی
 •  قوزدار بودن بینی
 •  افتادگی نوک بینی یا کم بودن زاویه بینی ولب
 •  پهن بودن بینی
 • بزرگ بودن سوراخ‌های بینی
 • جعبه‌ای شکل بودن نوک بینی
 • زیاد بودن فاصله نوک بینی تا صورت
 • دررفتگی تیغه بینی وغیرقرینه بودن بینی
 •  دو شاخه بودن نوک بینی
 •  دماغ زین اسبی متعاقب ضربه‌های قبلی و یا عمل جراحی انحراف تیغه بینی
 •  دفورمیتی‌های بعد از عمل جراحی
۴- در بچه‌ها محدودیت‌های مشخصی وجود دارد که مانع از جراحی پلاستیک بینی قبل از بلوغ کامل می‌شود.
 
اغلب دختران در پایان ۱۶ سالگی و پسر‌ها در پایان ۱۸ سالگی به بلوغ کامل رسیده‌اند و می توانند تحت عمل رینوپلاستی قرار گیرند. اصلاح عیوب بینی دراین سن باعث می شود اعتماد به نفس نوجوان در یک زمان طلایی از زندگی وی بیشتر شود و نباید فراموش کنیم که در این زمان است که نوجوان نه تنها خودش را می‌شناسد، بلکه احتمالاً آینده اش را پایه ریزی خواهدکرد. از طرف دیگر امروزه تعداد قابل توجهی از متقاضیان رینوپلاستی افراد بالای ۴۰ سال هستند. بسیاری از آن‌ها اظهار می‌کنند که در زندگیشان از شکل بینی خودشان رضایت نداشته اند و در نهایت برای رینوپلاستی مراجعه کرده اند. 
 
۵- اگر چنانچه به هر دلیلی انسداد بینی داشته باشیم مثل بزرگی شاخک‌های داخل بینی و یا پولیپ بینی باید همزمان با جراحی پلاستیک بینی عوامل انسداد بینی را نیز برطرف کرد. اگر بیمار مبتلا به انحراف تیغۀ بینی نیز باشد باید همزمان با جراحی پلاستیک و یا قبل از آن، انحراف تیغه بینی وی اصلاح شود: می دانیم که دو حفره بینی توسط تیغه بینی از یکدیگر جدا می شوند. ایده آل این است که این تیغه در خط وسط باشد ولی عملا تیغه بینی اکثر افراد درخط وسط نیست و اصطلاحاً مبتلا به انحراف تیغه بینی هستند. 
 
۶- لیزر در بسیاری از اعمال جراحی کاربرد مهمی دارد، اما در عمل زیبایی بینی کاربردی ندارد و فقط برای برش اولیه به جای تیغ جراحی میتوان از برش لیزری استفاده کرد، اما برش لیزری هیچ ارجحیتی از نظر درد بعد از عمل یا نتیجه بعد از عمل و یا جای بخیه و ... بر تیغ جراحی ندارد.
 
جراحی زیبایی بینی بدون درد و کبودی
 
۷- اجزای صورت بر روی بینی و متقابلا وضعیت بینی بر روی سایر اجزای صورت تاثیر گذار هستند. به طور خاص وضعیت چانه یک فرد بر روی دیدی که ما از بینی وی داریم اثرگذار است. به طور طبیعی وقتی از نیمرخ به یک فرد نگاه می‌کنیم چانه مختصری عقبتر از قسمت قدامی لب تحتانی قرارمی گیرد، ولی در بعضی از افراد چانه خیلی عقب‌تر از این حد است. در مواردی که میزان عقب بودن زیاد باشد به صورت حالت چهرۀ پرندگان را میدهد که دماغ و نیمه میانی صورت خیلی جلوتر از سایر اجزای صورت است. 
 
۸- عمل جراحی بینی باعث بهبود و یا تشدید علائم حساسیت بینی نمیشود. مبتلایان به آلرژی بینی هم میتوانند تحت عمل جراحی قرار گیرند، اما لازم است این افراد از قبل از عمل تا مدتی بعد از عمل تحت درمان با دارو‌های ضد حساسیت قرار گیرند.
 
۹- جراحی بینی روی دید و حالت چشم اثری ندارد، اما از آنجائیکه تا مدتی بعد از عمل نمیتوانید از عینک استفاده کنید، اگر تصمیم دارید عمل لیزیک چشم هم انجام دهید بهتر است ابتدا عمل لیزیک چشم را انجام دهید. با این وجود توصیه میکنم در این مورد با چشم پزشک خودتان نیز مشورت کنید.
 
۱۰- وجود پلاک‌های ارتودنسی مانعی برای عمل بینی نیست و مشکلی ایجاد نخواهد کرد.
 
جراحی زیبایی بینی بدون درد و کبودی

جراحی زیبایی بینی بدون درد و کبودی

همین حالا جهت مشاوره رایگان و اطلاع از هزینه جراحی پلاستیک بینی تماس بگیرید.

۰۹۰۵۱۴۸۸۴۶۰

۱۱- با توجه به اینکه امروزه در مراکز جراحی خصوصی کمتر از هالوتان و سایر گاز‌های بیهوشی دهنده استنشاقی استفاده میشود و دارو‌های جدید بیهوشی اثرات کبدی یا ندارند و یا اگر هم داشته باشند این تاثیر اندک است، لذا چنانچه در گذشته نزدیکی بیهوشی داشته اید، ضرورتی ندارد که از بیهوشی قبلی شما زمان زیادی گذشته باشد.
 
۱۲- حق العمل جراحی بینی از یک شهر به شهر دیگر و حتی از یک منطقه شهری به منطقه دیگر همان شهر و از نزد یک پزشک به پزشک دیگر متفاوت است. هر چند هزینه و قیمت عمل حتما یک فاکتور مهم درانتخاب جراح شما خواهد بود اماکسی موفق‌تر خواهد بود که بر مبنای فاکتور‌های مهمتری مثل کارائی و تجربه، جراح خود را انتخاب نماید. معمولا پزشکان هزینه عمل را بسته به شکل و نوع بینی و کاری که قرار است روی آن انجام شود مشخص می‌کنند.
 
۱۳- برای انجام عمل زیبایی بینی دو تکنیک یا روش به نام‌های روش باز و روش بسته وجود دارد. بعضی از جراحان روش بسته را و بعضی دیگر روش باز را ترجیح میدهند، اما به طور کلی طرفداران عمل باز در حال افزایش هستند. استفاده کردن یک جراح از یک روش باز یا بسته فی نفسه امتیاز و یا اشکالی را متوجه وی نمیکند بلکه مهم این است که نتیجه نهائی مطلوب باشد. مواردی وجود دارد که غالب پزشکان روش باز را ترجیح میدهند که در این رابطه میتوان از موارد زیر نام برد: عمل جراحی مجدد، عمل بر روی بینی‌ای که در اثر تصادف قبلی دفرمه شده باشد، عمل زیبایی وقتی که با انحراف بینی شدیدی همراه باشد که شکل ظاهری را هم کاملا کج کرده باشد.

جراحی زیبایی بینی بدون درد و کبودی

برای مشاهده نمونه‌های بیشتر از صفحه اینستاگرام بازدید نمایید.

@dr_moghtader_org

 

جراحی زیبایی بینی بدون درد و کبودی

روش‌های جراحی پلاستیک بینی

مزایای روش بسته

 •  زمان عمل در این روش حدود یک ربع کمتر از روش باز است.
 •  روی پوست کلوملا برشی وجود ندارد.
 •  در این روش ورم نوک بینی کمتر ازروش باز است لذا ورم زودتر برطرف می‌شود.

مزایای روش باز

 •  جراحی زیر دید مستقیم انجام میشود لذا احتمال غیر قرینگی کمتر می شود.
 •  قدرت مانور جراح و فضا برای کار کردن وی بیشتر است.
۱۵- در سال‌های اخیر تولید نرم افزار‌های مختلف کامپیوتری زندگی را دچار تحول چشمگیری کرده است. خوشبختانه علم پزشکی نیز در زمینه‌های مختلف از این پیشرفت بهره فراوانی برده است. طراحی کامپیوتری بینی که قبل از عمل صورت می گیرد نمونه گویایی از این امر است. این طراحی برای بیماران این فرصت را فراهم می‌کند تا تصویری واقع بینانه از بینی بعد از عمل خود داشته باشند و از طرف دیگر این امکان را در اختیار پزشک قرار می‌دهد تا به خواسته‌های بیمار آشناتر شده و در مورد امکان رسیدن ویا نرسیدن به آن خواسته‌ها با وی گفتگو نماید؛ لذا در صورتیکه بیمار مایل باشد قبل از عمل طراحی بینی خودش را ببیند، به هنگام مشاوره اولیه با دوربین دیجیتال از نیم رخ وی عکس گرفته میشود و عیوب آن عکس با کامپیوتر اصلاح می‌شود. 
 
جراحی زیبایی بینی بدون درد و کبودی

مراحل اقدام عملی برای رینوپلاستی

در ملاقات اولیه، بینی شما از نظر ظاهری و وضعیت تیغه بینی، شاخک‌های داخل بینی و….. مورد معاینه قرار خواهد گرفت و اینجانب ازخواسته‌های شما و انتظاراتتان مطلع خواهم شد و متقابلاً اقداماتی که قابل انجام هستند را با شما مطرح خواهم کرد و شما ازخواسته‌هایی که ممکن است قابل حصول نباشد نیز آگاه خواهید شد.
 
در صورت تمایل شما، از بینیتان با دوربین دیجیتالی عکس گرفته خواهد شد و با استفاده از کامپیوتر طراحی بینی بعد از عمل خودتان را مشاهده خواهید کرد. در پایان برای شما عکس درخواست می‌شود که شما باید آنرا از طریق عکاسی‌های بیرون تهیه نمایید. در صورت لزوم برای شما آزمایش خون نیز درخواست خواهد شد. شما پس از تهیه عکس‌ها میتوانید تلفنی و یا حضوری ما را از آمادگی خودتان برای عمل جراحی مطلع نمائید و آنگاه با توافق یکدیگر زمان عمل را تعیین خواهیم کرد. شما روز عمل درحالت ناشتا یک ساعت قبل از عمل در مرکز جراحی حاضر خواهید شد. زمان عمل حدود یکساعت و نیم خواهد بود که از یک ربع قبل از عمل تا یک ربع بعد از عمل همکاران بیهوشی اینجانب بطور مستقیم ازشما مراقبت می‌کنند و بعد از آن هم حدود نیم ساعت در ریکاوری از شما دقیقا مراقبت خواهد شد. پس حدوداً از وقتی که وارد اطاق عمل می‌شوید تا وقتی که مجدداَ به بخش برمیگردید حدود دو ساعت و نیم به طول می‌انجامد.
 
در مورد نوع بیهوشی حتی الامکان نظر شما لحاظ خواهد شد. بیهوشی کامل و نیمه بیهوشی هر کدام مزایا و معایب مربوط به خود را داراست. اما به طور کلی و با توجه به سال‌ها تجربه، ما بیهوشی کامل را بر نیمه بیهوشی ترجیح میدهیم چرا که در بیهوشی کامل امکان کنترل فشار خون بیمار بیشتر است، بیمار راحتتر است، متخصص بیهوشی بهتر و راحتتر میتواند از بیمار مراقبت کند و در حین عمل ترشحات وارد حلق و ریه بیمار نمیشود و لذا جراح نیز راحتتر است و نهایتا اینکه سرفه بعد از عمل در بیهوشی کامل کمتر است. البته در موارد معدودی نیمه بیهوشی (که اصطلاحا بی حسی موضعی گفته میشود) بر بیهوشی عمومی ارجح است مثلا در بیمارانی که مشکلات زمینه‌ای مثل ناراحتی‌های قلبی عروقی و یا اختلالاتی دارند که بیهوشی کامل برای آنان به صلاح نیست و یا در بیمارانیکه نگران بی هوشی کامل هستند میتوان عمل زیبایی بینی را تحت نیمه بیهوشی انجام داد که در این روش نیز متخصص بیهوشی از ابتدای عمل تا انتهای آن از بیمار مراقبت میکند و با دادن دارو‌های ضد درد، آرامبخش و خواب آور امکان یک عمل کاملا بدون درد را فراهم مینماید. حدود شش ساعت بعد از برگشتن به بخش از مرکز جراحی مرخص می‌شوید. البته چنانچه خود شما مایل باشید میتوانید صبح روز بعد از عمل، مرکز جراحی را ترک نمایید.
جراحی زیبایی بینی بدون درد و کبودی

مراقبت‌های بعد از عمل

۱) حدوداً تا ۵ ساعت بعد از عمل نباید چیزی میل کنید چرا که به دلیل دارو‌های بیهوشی حرکات معده و روده شما کند است و چنانچه شما چیزی میل کنید باعث بروز حالت تهوع و استفراغ می‌شود. حدوداً ۵ ساعت بعد از عمل ابتدا کمی آب می‌آشامید اگر چنانچه مشکلی نداشتید یک ربع بعد مختصری آب میوه خواهید آشامید و بعداز آن میتوانید از غذا‌های نرم استفاده کنید و از روز سوم به بعد هر چه خواستید میتوانید میل کنید.
 
۲) باید تا ۲۴ ساعت از کمپرس سرد استفاده کنید. تا وقتی که در مرکز جراحی بستری هستید پرستارما این کار را انجام خواهد داد. وقتی به منزل مراجعه کردید خودتان چند تکه یخ راخرد کرده و داخل کیسه فریزر ریخته و روی صورت و گونه هایتان قرار دهید. این کار باعث می‌شود ورم و کبودی شما به حداقل برسد.
 
۳) دراز کشیدن بعد از عمل باعث تورم بینی شما میشود لذا سعی کنیدبعداز عمل فقط در حد معمول دراز بکشید.
 
۴) از روز سوم به بعد کار‌های سبک مثل کار‌های سبک منزل، کار‌های اداری، کار با کامپیوتر و … .. بلامانع است.
 
۵) بعد از عمل، در داخل بینی شما تامپون نخواهم گذاشت لذا بعد از عمل، درد و ناراحتی نخواهید داشت ولی به هر دلیلی درد داشتید اعم از اینکه ارتباطی به عمل شما داشته باشد و یا خیر فقط از استامینوفن ساده یا کدئینه به عنوان مسکن استفاده نمایید و از خوردن دارو‌هایی مثل بروفن، ایندومتاسین، آسپرین و …. اجتناب کنید.
 
جراحی زیبایی بینی بدون درد و کبودی

 نکاتی که بیمار باید بداند

 •  بعد ازعمل، بینی شما تامپون نخواهد شد.
 •  بعداز عمل کبودی نخواهیدداشت و در موارد نادری هم اگر کبودی وجود داشته باشد بسیار اندک است که درعرض ۲ هفته برطرف خواهدشد.
 •  روز دوم صورت شما کمی متورم خواهد شد. هرچقدر کمتر دراز بکشید این تورم هم کمتر خواهد بود.
 •  عمل شما هم با بی هوشی عمومی و هم با نیمه بیهوشی قابل انجام است. نوع بیهوشی با توجه به نظرشما انتخاب خواهد شد.
 •  شما به هنگام برداشتن گچ تغییرات انجام شده را خواهید دید، اما حدود یک سال طول می‌کشد تا ورم بینی به طور کامل برطرف شود.
 •  مصرف دارو‌های آرامبخش قبل یا بعد از عمل بلامانع است.
 •  در بعضی موارد مشاهده میشود که بیمار اظهارمی کند در چند روز اول بعداز عمل بطور تصادفی به بینی اش ضربه‌ای وارد آمده است این موضوع اهمیت ندارد مگر آنکه ضربه شدید باشد و یا باعث خونریزی و یا تورم قابل توجه شده باشد.
 •  اگر شاغل هستید برای عمل حداکثربه یک هفته مرخصی احتیاج خواهید داشت.  
جراحی زیبایی بینی بدون درد و کبودی

جراحی زیبایی بینی بدون درد و کبودی

دکتر خسرو مقتدر - متخصص گوش، حلق و بینی

دکتر خسرو مقتدر متخصص گوش، حلق، پلاستیک بینی و صورت فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی تهران می‌باشد.

هم چنین در حوزه‌ی جراحی پلاستیک بینی بسیار ماهر و خبره هستند که توانسه اند با ارائه خدمات با کیفیت اعتماد مراجعه کنندگان بسیاری را کسب کند.

برای دریافت وقت مشاوره و یا اطلاع از هزینه‌ها با ما تماس بگیرید و یا به صورت حضوری تعیین نوبت کنید.

جهت مشاوره کلیک کنید.

جراحی زیبایی بینی بدون درد و کبودی

همین حالا جهت مشاوره رایگان و اطلاع از هزینه جراحی پلاستیک بینی تماس بگیرید.

۰۹۰۵۱۴۸۸۴۶۰

جراحی زیبایی بینی بدون درد و کبودی

برای مشاهده نمونه‌های بیشتر از صفحه اینستاگرام بازدید نمایید.

dr_moghtader_org@

جراحی زیبایی بینی بدون درد و کبودی

بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
تاپ لپتاپ_1
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
تاپ لپتاپ_3
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
تاپ لپتاپ_4
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
تاپ لپتاپ_2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آف دکور _فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوتر2
کلینیک فرشته_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
کیان برنا_فوتر
فنی آتل_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران باغ بهشت _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آف دکور _فوتر