پتی جنکینز دنباله «زن شگفت‌انگیز» را هم می‌سازد
۵۹۸۴۲۵
۲۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۹
۳۰۲۹
همزمان با قطعی شدن بازگشت گل گدوت
پتی جنکینز برای کارگردانی فیلم ابرقهرمانی «زن شگفت‌انگیز 2» با استودیوی برادران وارنر به توافق رسیده و بازگشتش به این پروژه سینمایی قطعی شده است.
آی ‌سینما: پتی جنکینز برای کارگردانی فیلم ابرقهرمانی «زن شگفت‌انگیز 2» با استودیوی برادران وارنر به توافق رسیده و بازگشتش به این پروژه سینمایی قطعی شده است. گل گدوت ستاره زن این فیلم ابرقهرمانی هم یک‌بار دیگر در نقش قبلی خود مقابل دوربین خواهد رفت. این فیلم اواسط دسامبر 2019 آماده اکران در سینماهای دنیا می‌شود.
 
پتی جنکینز دنباله «زن شگفت‌انگیز» را هم می‌سازد

اولین بار نشریه «ورایتی» گزارشی منتشر کرد مبنی بر این که جنکینز با همکاری جف جانز مشغول کار بر روی فیلمنامه این پروژه سینمایی است. جف جانز و جان برگ به عنوان نمایندگان وارنرها، نظارت بر تولیدات جهان سینمایی دی سی را بر عهده دارند. جان آن زمان اشاره کرد بود هدف از این همکاری، ساخت فیلم بعدی «زن شگفت‌انگیز» است.

با وجود این که رقم دقیق دستمزد عوامل قابل انتشار نیست اما به گفته منابع آگاه، جنکینز برای نویسندگی، کارگردانی و تهیه این فیلم حدود 8 میلیون دلار دستمزد دریافت کرده است. به این ترتیب، جنکینز پردرآمدترین کارگردان زن تاریخ سینما شمرده می‌شود. علاوه بر این، جنکینز این روزها درگیر ساخت پروژه‌ای دیگر با بازی کریس پاین ستاره مرد «زن شگفت‌انگیز» است که برای شبکه تلویزیونی تی ان تی تولید می‌شود.

فیلم ابرقهرمانی «زن شگفت‌انگیز» که تابستان امسال روانه پرده سینماها شد، بیش از 409 میلیون دلار در گیشه امریکا فروش کرد و به یکی از محصولات موفق استودیوی برادران وارنر در سال 2017 تبدیل شد.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج