نبردی که جهان را روشن کرد
۵۹۸۵۲۲
۲۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۸
۳۷۹۱
بحث بر سر جریان مستقیم یا متناوت الکتریسیته پیش از آن که مبحث درس فیزیک دبریستان باشد، یک قرن قبل، یکی از مهم‌ترین مجادلات علمی جهان بود که سرنوشت صنایع مختلف را تا به امروز رقم زده است.
دنیای تصویر آنلاین: بحث بر سر جریان مستقیم یا متناوت الکتریسیته پیش از آن که مبحث درس فیزیک دبریستان باشد، یک قرن قبل، یکی از مهم‌ترین مجادلات علمی جهان بود که سرنوشت صنایع مختلف را تا به امروز رقم زده است. امسال کمپانی واینستاین ماجراهای مربوط به درگیری سه نابغه یعنی توماس ادیسون، جرج وستینگهاوس و نیکولا تسلا را  برای فصل جوایز در نظر گرفته است.
 
نبردی که جهان را روشن کرد 
 
«جنگ جریان» همین هفته برای اولین بار در جشنواره فیلم تورنتو به نمایش در آمد و با استقبال نسبی تماشاگران و واکنش سرد منتقدان رو‌به‌رو شد. به جز مواردی مانند بازی مایکل شنون در نقش وستینگهاوس یا فیلمبرداری هوشمندانه، فیلم در اکثر موارد نتوانسته نظر مثبت منتقدان را جلب کند. در حالی که پیش از این روی فیلم و بازی کامبربچ به‌عنوان شانس‌های مهم فصل جوایز حساب زیادی باز شده بود.
 
هنوز دو ماه تا نمایش عمومی فیلم زمان باقی مانده و باید دید که سرنوشت فیلم به کجا می‌رسد. بندیکت کامبربچ، مایکل شنون و نیکلاس هولت نقش‌های اصلی دومین فیلم بلند آلفونسو گومز رئون بعد از تجربه موفق «من، ارل و دختر رو به موت» را ایفا کرده‌اند.

اولین تریلر منتشر شده از «جنگ جریان» را تماشا کنید.
 
 
 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
 
نبردی که جهان را روشن کرد 
 
 
 
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج