پوستر جشنواره ملی فیلم و عکس بیطار
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
لایکو_1
سمپاشی امحا_1
لایکو_3
سمپاشی امحا_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
سمپاشی امحا_4
لایکو_4
لایکو_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
سمپاشی امحا_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۵۹۸۵۷۴
۲۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۷
۳۳۵۶
پوستر نخستین جشنواره ملی فیلم و عکس بیطار عصر روز گذشته طی مراسمی با حضور جمعی از هنرمندان، سینماگران و مدیران سازمان دامپزشکی کشور رونمایی شد.
بانی فیلم: پوستر نخستین جشنواره ملی فیلم و عکس بیطار عصر روز گذشته طی مراسمی با حضور جمعی از هنرمندان، سینماگران و مدیران سازمان دامپزشکی کشور رونمایی شد.
 
انتشار پوستر نخستین جشنواره ملی فیلم و عکس بیطار

به گزارش روابط عمومی جشنواره تخصصی فیلم و عکس بیطار، این مراسم با حضور مهدی خلج رئیس سازمان دامپزشکی کشور، محمدرضا اصلانی رئیس هیات داوران بخش فیلم، علیرضا کریمی صارمی رئیس هیات داوران بخش عکس، ناصر باکیده دبیر جشنواره و جمعی از سینماگران و مدیران و کارشناسان سازمان دامپزشکی کشور بر گزار شد.

در این مراسم خلج ضمن قدردانی از جامعه هنری به دلیل استقبال از این جشنواره اظهار امیدواری کرد: برگزاری این جشنواره بتواند در تحقق اهداف اجتماعی سازمان دامپزشکی کشور موثر بوده و به تقویت نظام سلامت کشور کمک کند.

رئیس سازمان دامپزشکی کشور ادامه داد: تا کنون به مقوله رشد صنایع مرتبط با دامپزشکی در سینما نگاه زیادی نشده و امیدواریم برگزاری جشنواره گامی در راه اعتلای این صنعت باشد و باعث تغییر نگرش شود.

نخستین جشنواره ملی فیلم و عکس با استقبال گسترده سینماگران و عکاسان کشور روبرو شده و هیات‌های انتخاب و داوری آن بزودی کار ارزیابی نهایی آثار را آغاز می‌کنند.

در این خبر آمده است: پوستر جشنواره فیلم و عکس بیطار توسط محمد علی فاموری از گرافیست‌های جوان کشور طراحی شده است. این طراح بین‌المللی و مدیر هنری، مدیر هنری مجله تهران، عضو انجمن طرحان لباس و پارچه ایران از جمله عناوین وی است. فاموری همچنین، برنده مدال نقره نقاشی صلح جشنواره شانکارز است.

طراح پوستر در این مراسم طی سخنانی در خصوص شاخصه‌های پوستر عنوان کرد: همانطور که نام جشنواره بیطار به معنای کهن دامپزشک مورد استفاده قرار گرفته است برای طراحی این پوستر  با محوریت توجه به حیوان و ریشه‌های آن در فرهنگ بومی از اولین و کهن‌ترین عنصر پویانمایی کشف شده جهان در شهر سوخته شوش استفاده کردیم که اشاره به توجه اجداد ما به این بحث داشته است.
 
هنرمند نقاشی که جام سفالین را بوم نقاشی خود قرار داده، توانسته‌ است در هزاره سوم پیش از میلاد در ۵ حرکت، بزی را طراحی کند که به سمت درخت حرکت و از برگ آن تغذیه می‌کند. از این جام برای نوشیدن استفاده می‌شد و ارتفاع آن ۱۰سانتی‌متر و دهانه آن ۸ سانتی متر قطر دارد و روی یک پایه استوار شده است.

وی ادامه داد: تاکنون در دوره‌های پیش از تاریخ چنین تصاویری دیده نشده و برای اولین بار با این تصویر در شهر سوخته پیدا شده و در بسیاری از ظروف اشکالی را می بینیم که تنها تکرار شده اند اما حرکتی در آنها دیده نمی‌شود؛ اما تحقیقات نشان داد که این نقش، قدیمی‌ترین ایده هنرمندان باستان برای ارائه تصویر متحرک و به تعبیر امروزی انیمیشن است.

فایموری خاطرنشان ساخت: استفاده از موارد منقوش بر این سفالینه در پوستر بیان‌گر  تلاشی برای نمادسازی فرهنگی در عرصه دامپزشکی با توجه به ظرفیت‌های بومی خودمان است.

نخستین جشنواره فیلم و عکس بیطار ۱۴ تا ۱۷ مهر به دبیری ناصر باکیده در تهران و همزمان در چند استان کشور برگزار می‌شود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
استخدام_2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
ایرانیان- فوتر موبایل222
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کیان برنا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان