دردناک‌ترین و دیوانه‌وار‌ترین آموزش‌های نظامی (۲)
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
کتاب لند_3
کتاب لند_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۶۰۱۰۵۰
۲۷ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۰
۱۳۷۰۰
شاید خدمت سربازی کابوس مخوفی (دستکم در گذشته) برای پسران بوده که هیچ راهی برای خلاصی از آن وجود نداشته است. البته امروزه در جهان به لطف روش های مختلف معافیت سربازی و قوانین سربازی غیر اجباری،پسران در بسیاری از کشورهای جهان نفسی به راحتی می کشند.
وبسایت روزیاتو - حسین علی پناهی: شاید خدمت سربازی کابوس مخوفی (دستکم در گذشته) برای پسران بوده که هیچ راهی برای خلاصی از آن وجود نداشته است. البته امروزه در جهان به لطف روش های مختلف معافیت سربازی و قوانین سربازی غیر اجباری،پسران در بسیاری از کشورهای جهان نفسی به راحتی می کشند. اما کسانی که خدمت سربازی رفته و یا به هر نحوی وارد نیروهای نظامی شده اند می دانند که در طی این دوران معمولاً آموزش های فیزیکی و روانی سختی اعمال می شوند که علی رغم مفید بودن از بسیاری از جهات، برای برخی از افراد دردناک و غیرقابل تحمل هستند.
 
دردناک‌ترین و دیوانه وار‌ترین آموزش‌های نظامی (۲)

این آموزش های طاقت فرسا در میان کشورهایی که ارتش های حرفه ای و کارآزموده دارند بسیار سخت تر بوده و هر یک از این کشورها روش های خاصی را برای آموزش های نظامی سربازان خود به کار می برند که ممکن است تصور آن برای افراد غیرنظامی دشوار باشد. در هر صورت همانطور که در قسمت اول این مطلب نیز اشاره کردیم، در تمام ارتش های جهان روش های دردناک و دیوانه واری برای آموزش سربازان وجود دارد که شما را انگشت به دهان خواهد گذاشت و در ادامه ی این مطلب قصد داریم شما را با تعدادی دیگر از این روش های آموزش نظامی غیرمعمول و دردناک آشنا کنیم.
 
۷- بروس لی های کره ای
 
دردناک‌ترین و دیوانه وار‌ترین آموزش‌های نظامی (۲)

ژاپن به عنوان کشوری شناخته می شود که ویژگی های فرهنگی متنوع و عجیب مردمش برای دیگر کشورهای جهان کمی غیر قابل درک به نظر می رسد. اما یکی از این سنت ها همواره مورد احترام و علاقه ی مردم سایر نقاط جهان بوده و آن هم ورزش کاراته است و به طور ویژه شکستن تخته های چوبی و آجرهای کلفت با سر و بدون هیچ وسیله و کمکی دیگر. ژاپنی ها قرن های زیادی این روش را انجام می دادند حتی قبل از این که ورزش کاراته وارد فیلم های رزمی هالیوودی شود. اما سربازان کره جنوبی از این توانایی برای نشان دادن قدرت خود در سطحی جدید استفاده می کنند.

در کره جنوبی، نیروهای ویژه این کشور باید همان کاری که مردم ژاپن در طول قرن ها انجام داده اند را آموزش ببینند. اما این سربازان به جای شکستن تخته های چوبی و آجر باید تخته سنگ های بسیار سخت را با دست های خالی خرد کنند. بدین ترتیب تصور کنید که ضربه ی دست این سربازان چه بلایی به سر رقیب خواهد آورد.
 


۶- تمرین در حالت نیمه عریان در برف
 
دردناک‌ترین و دیوانه وار‌ترین آموزش‌های نظامی (۲)

در سال های گذشته، بیش از هر زمان دیگری مردم کره جنوبی خود را به یک بمباران هسته ای توسط کره شمالی نزدیک دیده اند. بنابراین ارتش این کشور بیش از هر نیروی نظامی دیگری در جهان باید برای مقابله با این شرایط آمادگی داشته باشد. در مورد قبل در مورد شکستن صخره و سنگ با دست خالی توسط نیروهای نظامی این کشور صحبت کردیم اما روش های دردناک و تعجب آور دیگری نیز در این کشور برای تقویت روحی و جسمی سربازان وجود دارد. شاید شما هم دستکم برای مدت کوتاهی بدون لباس در هوای سرد و در میان برف بوده اید. در بهترین شرایط شاید چند دقیقه در میان برف و سرما و بدون لباس دوام بیاورید. اما سربازان کره جنوبی باید به مدت طولانی در هوای سرد و در مناطق برفی بدون این که لباسی به تن داشته باشند بیرون رفته و برای افزایش استقامت روحی و جسمی خود بدنشان را با برف بپوشانند.
 


۵- شکشتن آجر با سر در چین
 
دردناک‌ترین و دیوانه وار‌ترین آموزش‌های نظامی (۲)

چین یکی از بزرگ ترین ارتش ها و نیروهای پلیس در جهان را به خود اختصاص داده است. آموزش دادن چنین نیروهای پرشماری و قرار دادن آن ها در شرایط جسمی و روحی مناسب برای نبرد کار بسیار سختی خواهد بود. اما با نگاه به روش های آموزشی نیروهای نظامی این کشور به راحتی می توانیم بگوییم که ارتش چین کار خود را به خوبی انجام می دهد. نیروهای ویژه پلیس چین یک قدم از نیروهای کره جنوبی فراتر گذاشته و به جای استفاده از دست برای شکستن آجر و سنک از سر خود برای این کار استفاده می کنند.
 


۴- کاهش استرس و اضطراب به روش چینی
 
دردناک‌ترین و دیوانه وار‌ترین آموزش‌های نظامی (۲)

در میدان نبرد همه چیز به مهارت فیزیکی و نظامی ختم نخواهد شد و برخی اوقات حفظ آرامش و کنترل استرس و اضطراب از توان فیزیکی و دانش نظامی نیز مهم تر است. در این تصویر تمرینی را می بینید که نیروهای ارتش چین برای کاهش دادن استرس و اضطراب انجام می دهند. البته سعی نکنید این کار را در خانه انجام دهید چون بدون شک با صورت به زمین خواهد افتاد و دوستی که قرار است مچ پای شما را بگیرد به شما خواهد خندید. اما برای درک این تمرین بهتر است بدانید که سربازان چینی باید به مدت یک ساعت در همین حالت مانده و بدون این که حواسشان پرت شود به طرف مقابل خیره بمانند.
 


۳- زنده ماندن در کشتی در حال غرق شدن
 
دردناک‌ترین و دیوانه وار‌ترین آموزش‌های نظامی (۲)

فرض کنید به تازگی به نیروی دریایی ایالات متحده پیوسته اید و هیچ تصوری از مشکلات و خطراتی که ممکن است در دریا شما را تهدید کند ندارید. ممکن است کشتی غرق شود یا با یک تکه یخ بزرگ برخورد کند و یا حتی مورد حمله نیروهای دشمن قرار گیرد. اما در زندگی واقعی اگر کشتی شما غرق شود و تنها یک وسیله برای غوطه ور ماندن وجود داشته باشد باید با دیگران بر سر آن بجنگید و گرنه سرنوشتی مانند لئوناردو دی کاپریو در فیلم «تایتانیک» در انتظار شما خواهد بود. به همین دلیل نیروهای دریایی ایالات متحده در دوره ی آموزشی باید ۱۲ ساعت را در داخل یک کشتی که در حال غرق شدن است دوام بیاورند. اگر چه این روش کاملاً شبیه سازی است اما بسیاری از سربازان نیروی دریایی ایالات متحده آن را بدترین کابوسی که در عمرشان داشته اند توصیف کرده اند.
 


۲- آموزش نیروهای ویژه دریایی ایالات متحده
 
دردناک‌ترین و دیوانه وار‌ترین آموزش‌های نظامی (۲)

همه می دانیم که نیروهای ویژه دریایی ایالات متحده یکی از ورزیده ترین و مخوف ترین نیروهای ویژه در سراسر جهان هستند. این نیروها زمانی وارد میدان نبرد می شوند که پای بزرگ ترین تهدیدات در میان باشد. به همین دلیل این سربازان باید دوره های آموزشی عجیب، طولانی و طاقت فرسایی را پشت سر بگذارند. در یکی از این تمرینات که به آن تمرین «ضد غرق شدن» گفته می شود چندین مرحله ی متوالی وجود دارد که به ترتیب عبارتند از: معلق ماندن روی آب در حالت عمودی به مدت ۵ دقیقه در حالی که دست ها و پاهای آن ها بسته شده است، سپس معلق ماندن روی آب در حالت افقی به مدت ۵ دقیقه با همان شرایط، ۱۰۰ متر شنا، معلق ماندن در حالت عمودی به مدت ۲ دقیقه، حرکات عقب و جلو برای چند دقیقه، شنا به سمت کف استخر و برداشتن یک شیء با دندان و آوردن آن به سطح آب و در نهایت ۵ دقیقه دیگر شناور ماندن در حالت عمودی. فراموش نکنید که تمامی این کارها باید در حالی صورت گیرد که دست و پاهای آن ها کاملاً بسته باشد.
 


۱- سیب زمینی داغ در چین
 


اگر فکر می کنید برای عضویت در ارتش های قدرتمند جهان تنها شجاع و بی باک بودن همراه قدرت جسمی و روانی کافی است کاملاً در اشتباهید زیرا تمرینات نظامی ارتش چین نشان داده که علاوه بر این ویژگی ها مقداری حماقت نیز برای تبدیل شدن به یک سرباز حرفه ای لازم خواهد بود. شاید شما هما در بعضی فیلم های اکشن با چنین تمرینی آشنا شده باشید اما سربازان ژاپنی در طول دروه ی آموزشی خود تمرینی به نام «سیب زمینی داغ» را انجام می دهند که در آن سربازان باید یک نارنجک فعال را دست به دست کنند و زمانی که سرباز حس می کند زمان انفجار فرا رسیده آن را به درون یک حفره ی خاص پرتاب می نماید. به جرآت می توان گفت که هیچ تمرین نظامی در جهان به اندازه ی تمرین «سیب زمینی داغ» خطرناک نیست.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:44 - 1396/06/27
فقط آخری ! فکر کردم باید سیب زمینی داغ بخورن!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_تزریق چربی موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر بلفارو
کلینیک فرشته_فوتر
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
تدبیرکالا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کلینیک النا_فوتر