داستان‌های ترسناک درباره عروسک آنابل حقیقت دارد؟
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
ادیب_1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
لاله زار مال_2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۶۰۲۳۱۲
۲۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۵
۷۱۰۰۶
آیا واقعا عروسک حقیقی آنابل وجود دارد؟ و اگر چنین است آیا به اندازه عروسکی که در فیلم نشان داده شد شیطانی است؟
وبسایت بدونیم - حسام حداد: از زمان اولین فیلم Conjuring یک سوال ذهن تماشاگران را مشغول کرد: داستان این فیلم تا چه حد بر اساس واقعیت بود؟

آیا واقعا عروسک حقیقی آنابل وجود دارد؟ و اگر چنین است آیا به اندازه عروسکی که در فیلم نشان داده شد شیطانی است؟
 
 داستان‌های ترسناک درباره عروسک آنابل حقیقت دارد؟

جواب اولین سوال بله است، واقعا چنین عروسکی وجود دارد. با این حال باور کردن یا نکردن داستان هایی که درباره این عروسک گفته شده به خودتان بستگی دارد.

سوال دم کمی پیچیده تر است. تنها چیزی که مشخص است آن است که داستان های واقعی آنابل ثابت کرده اند گاهی واقعیت از داستان خیلی بدتر است.

عروسکی که باعث چنین آسیب هایی شده حالا در موزه اِد و لورن وارِن نگهداری می شود. عروسک را داخل یک جعبه شیشه ای با هشدار ” باز نکنید ” نگهداری می کنند.

با اینکه عروسک واقعی آنابل با آنچه در فیلم Annabelle: Creation وجود دارد خیلی متفاوت است، اما بسیاری از چیزهای ترسناکشان با هم یکسان است.

ظاهر این عروسک بسیار فریبنده است. لورن وارن در باره آنابل می گوید: این ظاهر عروسک نیست که ترسناک است، بلکه آنچه درونش است ترسناکش می کند: شیطان.

داستان‌های ترسناک درباره عروسک آنابل حقیقت دارد؟

شاید وارن ها به لطف فیلم Conjuring مهمترین بخش داستان باشند اما این شروع ماجرا نیست و خیلی قبل از آن اتفاقاتی افتاده است.

شروع ماجرای ترسناک عروسک آنابل از سال ۱۹۷۰ شروع شده است زمانی که یک مادر برای دخترش دُنا که دانشجوی پرستاری بود به عنوان هدیه تولد از فروشگاه اسباب بازی فروشی یک عروسک می خرد.

در آن زمان دُنا با دوستش آنجی زندگی می کرد و یک ماه از کادویی که مادرش به او داده بود می گذشت.

عروسیک خیلی زود ماهیت واقعی خود را نشان داد و برای این دو دختر تبدیل به یک کابوس واقعی شد.

داستان‌های ترسناک درباره عروسک آنابل حقیقت دارد؟

آنابل با چند حرکت اندک کارش را شروع کرد – گاهی اوقات دستش را تکان می داد. چیزهایی که می توان به راحتی توجیهشان کرد.

دُنا و انجی برایشان سوال نمی شد که چرا آنابل از روی صندلی به زمین آمده – شاید افتاده؟ اما خیلی زود حرکات افزایش پیدا کرد و دیگر نتوانستند توجیهی بیاورند.

آنها عروسک را در اتاق دُنا می گذاشتند و سپس آن را بیرون اتاق انجی پیدا می کردند. طولی نکشید که امور از کنترل خارج شد. دو دختر ادعا می کردند که آنابل به آنها حمله می کند و حتی اقدام به خفه کردن یکی از دوستانشان کرده.

حملات آنابل

لو دوست نزدیک این دو دختر خیلی نسبت به عروسک بد بین بود و حس می کرد این عروسک تسخیر شده است. اما آنها توجهی نکردند و می گفتند این فقط یک عروسک است. اما داستان روی شیطانی تری به خود گرفت و آنان را وادار به اقدام کرد.

آنها در قسمت های مختلف آپارتمان خود یادداشت هایی را پیدا کردند که به ظاهر زیاد عجیب نبود به جز اینکه چیزهایی عجیبی روی کاغذ های پوستی نوشته شده بود و دخترها نمی دانستند آنها از کجا می آیند.

هر یادداشت پیامی متفاوت داشت، ” به لو کمک کن ” و ” به ما کمک کن ” تنها دو نمونه از پیام هایی بود که با خطی کودکانه نوشته شده بودند.

یک روز دُنا از سرکار بر می گردد و متوجه خون روی دست های عروسک می شود.

آنابل سر جای همیشگی اش روی تخت بود، اما لکه های قرمز روی دستش چشم دُنا را گرفت – به نظر خون می آمد. گویا مایع قرمز رنگ از درون خودِ عروسک بیرون می آمد.

دیگر همه چیز خیلی جدی شده بود و دخترها باید کمک می گرفتند. بنابراین از یک مدیوم ( احضار کننده روح ) کمک خواسته شد.

احضار روح و روحِ یک دخترِ مرده

اولین مدیم بعد از یک جلسه احضار روح یک تیئوری را مطرح کرد. او برای دخترها داستان دختر هفت ساله ای را گفت که سالها پیش مرده بود.

بر اساس گفته های مدیم ساختمان آپارتمان درست جایی بود که جسد دختر پیدا شده بود. وقتی عروسک به این آپارتمان برده شده بود روح آنابل ظاهرا آنجا بوده و به عروسک علاقه مند شده و خواسته که آن را تسخیر کند. و بدین ترتیب دختر واقعی – آنابل هیگینز – تبدیل می شودبه عروسک آنابل.

در یک عمل پیش بینی نشده و شگفت انگیز دخترها تصمیم می گیرند آنابل را نگه دارند. در واقع دو دختر دلشان به حال عروسک و دختر مرده می سوزد اما این احساس همدردی دوامی نمی آورد.

یک سری کابوس و تصورات وحشتناک به سراغ دُنا می آید و این هم باعث نمی شود عروسک را کنار بگذارد اما وقتی دوستشان لو مورد حمله قرار می گیرد دوباره رو به کمک خواستن می آورند.

حمله وحشیانه عروسک

به نظر می رسید که عروسک اصلا از لو خوشش نمی آید.

یک شب لو از خوابی عمیق بیدار می شود بلافاصله وحشت به سراغش می آید. او کبوسی بد دیده بود اما این بارحسش متفاوت بود.

لو بیدار شده بود اما توانایی حرکت را نداشت. به اطراف اتاق نگاه می کند اما چیزی نمی بیند. سپس شروع می شود. او پایین را نگاه می کند و می بیند آنابل پایین پایش ایستاده، عروسک به آرامی شروع به بالا رفتن از پایش می کند، از روی قفسه سینه اش می گذرد و همانجا می ماند. چند لحظه بعد دست های عروسک دور گردن لو قفل می شود و شروع به خفه کردنش می کند. لو می گوید بعد از این اتفاق از هوش رفته و صبح روز بعد به هوش آمده و اصلا نمی دانسته این اتفاق واقعا افتاده بود یا یک کابوس بوده.

اما روز بعد جواب این سوالش را گرفت.

لو در اتاق انجی به دنبال نقشه بود تا خود را برای یک سفر جاده ای آماده کند که صدایی را از اتاث دُنا می شوند اما دُنا در خانه نبوده.

لو فکر می کند کسی بی اجازه وارد خانه شده اما زمانی که متوجه می شوند صدا مربوط به آنابل بوده از وحشت بی حرکت می شود و ترسش دیگر بهبود پیدا نمی کند.

لو وارد اتاق دُنا می شود اما کسی را آنجا نمی بیند، آنابل به جای اینکه مثل همیشه روی تخت باشد روی صندلی نشسته بوده و چیز دیگری تغییر نکرده بود. لو به سمت عروسک می رود اما ناگهان فلج وحشتناکی را در کل بدنش حس می کند و احساس می کند کسی پشت سرش است.

احساس فلج در منطقه قفسه سینه اش افزایش می یابد. به پایین نگاه می کند جای پنجه می بیند طوری که گویی کسی رویش پریده و به شدت با پنجه به آو ضربه می زند. روی هم هفت اثر پنجه ایجاد می شود، سه ضربه عمودی و چهار ضربه افقی، همگی داغ و سوزان.

لو با وحشت به اطرافش نگاه می کند اما هیچکس جز خودش آنجا نبوده. هیچ توضیحی جز آنابل به ذهنش نمی آید.

توضیح؟

آثار خراش را دیگران نیز می توانستند ببینند. اما به شکل اسرار آمیزی اثر خراش ها در عرض دو روز خوب شد. هیچ اثری هم از آنها وجود نداشت.

دُنا با یک کشیش به نام پدر هگان تماس گرفت اما او گفت این موضوع مربوط به ارواح است و او به قدرت بالاتری نیاز دارد. با اِد و لورن تماس گرفته شد.

داستان‌های ترسناک درباره عروسک آنابل حقیقت دارد؟

این زوج مانند شکارچیان ارواح بودند و به این مسائل رسیدگی می کردند. آنها خیلی زود متوجه شدند عروسک روحی شیطانی و غیر انسانی دارد.

وارن گفت این عروسک تسخیر نشده است اما توسط یک روح کنترل می شود. اشیاء بی جان را نمی توان تسخیر کرد اما ارواح می توانند به آنها متصل شوند.

زوج وارن به موقع باخبر شدند چون آنها احساس می کردند کارهای آنابل در ادامه می توانست باعث مرگ یکی از اعضای آن خانه شود.

آپارتمان طی فرآیندی تمیز شد، اِد در این مورد می گوید: معنویت فضای خانه را با کلمات بالا بردیم که شامل هفت صفحه جملاتی بود که طبیعتی مثبت داشتند و مناع ورود شیطان به خانه می شدند. تاکید ماروی این بود که خانه را سرشار کنیم از قدرت مثبت و خدا.

دُنا دیگر عروسک را نمی خواست.

وارن ها قبول کردند که عروسک را با خود ببرند و اِد آنابل را برای نگهداری به موزه خود برد. اِد می گوید عروسک چندین مرتبه به کشیدن ترمز ماشین و منحرف کردن فرمان آن اقدام کرده.

اِد برای جلوگیری از حملات عروسک آنابل روی آن آب مقدس ریخته و به نظر کارساز هم بوده. ( چه حرفا
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 163
در انتظار بررسی:14
Iran, Islamic Republic of
11:35 - 1396/06/29
ایششششش خوف کردم بابامن خونه تنهام نمیگین سکته میکنم
پاسخ ها
ایسو
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۹
بکن
Germany
13:47 - 1396/06/29
به نظر من واقعیه و من باورش کردم
پاسخ ها
reza
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۶/۳۰
خوشا به حال شما آدم های ساده دل و زودباور
رسول
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۶/۳۱
با افزودن جمله بر اساس داستان واقعی و سعی در واقعی نشون دادن داستان اون مخصوصا در فیلم های تخلی میشه فروش فیلم رو خیلی وقتا چند برابر کرد.باید شما از زاویه کسی که می خواد از فیلمش سود بدست بیاره هم به قضیه نگاه کنید. خیلی جاها که این جمله استفاده میشه فقط قسمت کمی از اون بر اساس واقعیت هستش و بقیش برای زیبای فیلم اضافه شده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۶/۳۱
البته این که بدونی مدرسه جادوگری هاروارد وجود نداره یا با جارو نمیشه پرواز کرد به این معنی نیست که از خوندن هری پاتر لذت نمیبری و طرفدار داستانش نیستی.یعنی خودمم ممکنه فیلم تخیلی ببینم. ولی به نظر من که جزئ فیلم های تخیلی ضعیف به حساب میاد و با سلیقم اینجور فیلما جور در نمیاد
الهه
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۰
بابا اینا همش الکیه چقدر شما ها زود باورید تو دور و زمونه ادم نمیتونه به چشم خودش هم اعتماد کنه چه برسه به اینا
امین
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۱ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۹
اگه فک میکنی واقعی نیس بورو آمریکا موزش در قفسه رو باز کن از هوش میری
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۲
من که می ترسم ولی این داستان هارو باور ندارم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۴
بابا زایست الکی آخه یه آدم وقتی میبینه یه عروسک داره بهش آسیب می رسون برای چی باید دلش براش بویژه و نگهش داره همه ی اینا الکی بابا آب مقدس کجا بود صلیب مقدس کجا بود اگه قدرت داشته باشه آب صلیب و هیچ کوفت چرت پرت دیگه رو اثر نداره تازه کی یه عروسک شیطانی با نیرو های عجیب رو میزاره تو جعبه ی چوبی بابا بعضیا خیلی زود باورت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۷
خب اسکولی دیگه ء
:)))))
Iran, Islamic Republic of
22:08 - 1396/06/29
حقیقته،شما درک نمیکنید.
پاسخ ها
الف ت نون الف
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۹
کجاش حقیقته؟ اگه انابل تسخیر شدس چرا درو نشکسته؟ بیاد بیرون از موزه
مبینا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۶
حقیقت نداره میتونند واسه ترسوندن ما انابل رو تو یک جعبه کنار اشیای قدیمی بگزارند
امین
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۹
از نظر من میشه این ماجرا اتفاق افتاد از نظر دینی
امین
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۹
الف ت نون الف فک کنم درک نمیکنی اون یدونه عروسک نرم
مهیار
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
نظر من اینه که آنابل واق ای است
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۷
جوجو چی میگه! :)))) ء
Iran, Islamic Republic of
23:27 - 1396/06/29
واقعا عجیبه با این همه پیشرفت افکارشون غار نشینی
پاسخ ها
حنانه
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۹
زود واور باشیم عکس موز رودیدی منرفتم آمریکا راسته عزیزم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۱
بله حتی در ایران هم این اتفقات افتاده است
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۷
حنانه جون... دختر خوبم... حالا که آرزو هات رو گفته برو مسواکتو بزن.. به مامان شب بخیر بگو و بوس و لالا! ء
آآآآباریک الله گلم
امشب میریم انگلیس دیدن دراکولا!!! ء
:)))))
Iran, Islamic Republic of
14:47 - 1396/06/30
خب زندگی هیجانم میخواد دیگه چه فرقی میکنه واقعی یا الکی :)))
پاسخ ها
مبینا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۶
تو این مورد باهات موافقم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۱ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۹
راس میگی والا
Iran, Islamic Republic of
16:16 - 1396/07/05
به نظر منم واقعیت داره این داستان ولی خب فیلمایی که از روی این داستان ساخته میشه خیلی شاخ و برگ بهش میدن تا جذابتر بشه و همش واقعیت نیست
پاسخ ها
مبینا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۶
به نظر من همش خرافاته
Iran, Islamic Republic of
16:15 - 1396/07/28
چه ترسناک!
پاسخ ها
مبینا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۶
کجاش ترسناکه اخه
امین
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۴ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۹
مینا خودتو بذار جای لو بعد حرف بزن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۷
دلبندم! ء
Iran, Islamic Republic of
19:48 - 1396/08/06
واقعی هس یا نه ؟؟ اینو ب من بگه یه نفر
پاسخ ها
الف ت نون الف
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۱۹
معلومه که واقعی نیس
تارا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۷
واقعی هست
مثل اینکه دو بار هم داخل جعبش در موزه نبوده
مبینا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۶
باور نکن مهسا جان همه دروغه
ایسو
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۹
اره
ایسو
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۹
اره
ویدا
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۸
آره بابا دیشب توبیبیسی داشت آنابلو نشون میداد که داره توخیابون راه میره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۹
گلم مهسا خانم ترس ورت نداره الکی عشقم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۷
تو دیگه چه جلبکی هستی..... ء
سوال میکنی؟!!!! ء
:))))
هههههه! ء
Iran, Islamic Republic of
02:35 - 1396/08/17
چیزی ک عیان است چ حاجت ب بیان است
Iran, Islamic Republic of
16:10 - 1396/08/18
به نظرمن این هارا باورنکنید منکه باورش نکردم برید بگیرید تلویزیون. خودتان را ببینید
پاسخ ها
ایسو
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۹
اینایی که باور ندارم خان دی پونه ها
Iran, Islamic Republic of
22:12 - 1396/10/05
ببینید ادم باید یه سری چیزارو درک کنه خدایی واسه خودم اتفاق افتاده ولی نه مصل فیلم ولی به نظر من حقیقت داره این جور چیزا تو دنیا هست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۷
مثل دلبندم! ء
Iran, Islamic Republic of
13:42 - 1396/10/15
باور کنید واقعیه من داشتم فیلمشو تنها تو خونه نگاه میکردم که یه چیزی از پشت گردنمو گرفت مطمئنم همچین چیزیو احساس کردم ولی کسی باور نمیکنه احساس میکنم یه چیزی دنبالمه
Iran, Islamic Republic of
16:07 - 1396/10/20
سلام اگر واقعیت داشت که الان تو موزه هست اگر جون داشت می آمد بیرون و الان نمی آید بیرون
پاسخ ها
ایسو
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۹
شاید دوست نداره
الینا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۷
کاملا واقعی هستش روش آب مقدس ریختن و دوربر قفسو با آیه های کتاب پوشوندن
امین
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۷ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۹
نسیم دیدی با چشم ببین بعد
امین
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۹
دو بار از قفس اومده بیرون
Iran, Islamic Republic of
22:08 - 1396/10/25
ادما میتونن یه جن رو تسخیر کنن با ترفندهای نا شایست.
ولی یه شیع بی جون که نمیشه تسخیرش کرد
پاسخ ها
مبینا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۶
موافقم
Iran, Islamic Republic of
12:36 - 1396/10/29
من الان داشتم ‌یام های شمارو می خوندم که یکی انگار از پشت زد به من
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۷
من بودم! ء
Iran, Islamic Republic of
23:17 - 1396/10/29
من که باورم نمیشه
پاسخ ها
نگار
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۱/۰۶
منم
مبینا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۶
منم
ایسو
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۹
شماکه باور نمی‌کنید خفه شید
Iran, Islamic Republic of
17:52 - 1396/11/12
به نظر من الکی مگه میشه عروسک دست ساز خودمون زنده بشه که بتون ادم بکشه اینا همش الکیه
Iran, Islamic Republic of
18:43 - 1396/11/14
من خودم اونجا زندگی می کردم.پدرم از اونا سوال کرد و اونا جواب دادن تو فیلم زیادی ترسناک نشون دادن و شیطان گاهی اوقات برای اذیت و آزار از اون استفاده کرده و ما هم شیطان رو که از این عروسک استفاده می کرده دور کردیم
Iran, Islamic Republic of
15:12 - 1396/11/19
خیلی مزخرف بود شیطان اصلان همچین کارایی نمیکنه
پاسخ ها
ایسو
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۹
نمیاد بانو مشورت کنه
امین
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۹
شیطان از ما خیلی خوبه تو دین اون فقط یک گناه کرد اونم این بود که به حضرت آدم تعظیم نکرد ولی ما قتل،دزدی،مردم آزاری و
Iran, Islamic Republic of
12:40 - 1396/11/20
بابا،این اتفاقا فقط برای مسیحی ها میفته،ما مسلمونیم و شیعه هستیم،تازه،اد و لورین ۲۸تا صلیب مسیح کنار شیشه گذاشتند تا شیطان اذیت بشه،و در اخر که اد مرده ولی لورین هنوز هم زنده است!
Iran, Islamic Republic of
19:35 - 1396/11/27
خیلی دوس دارم اون عروسک و ببینم ...
ولی من احساس میکنم ی چیزی بوده ..
پاسخ ها
ایسو
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۹
من ساله دیگه میرم خونم اون جاس
Iran, Islamic Republic of
18:12 - 1396/12/02
بع نظر من داستان رو شما عوض کردید
Iran, Islamic Republic of
18:12 - 1396/12/02
بع نظر من داستان رو شما عوض کردید
پاسخ ها
سامیار
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۳۱
ندارد
Iran, Islamic Republic of
18:12 - 1396/12/02
بع نظر من داستان رو شما عوض کردید
Iran, Islamic Republic of
23:43 - 1396/12/25
خاک تو سرتون برای دوتا کلیک بیشتر چه کارا که نمیکنید خدا ازتون نگذره
Iran, Islamic Republic of
18:26 - 1397/01/03
دوستان برا خودتن هرچی فکرتونو نگید یکی فک میکنه وواقعیه یکی فک میکنه الکیه معلوم نیست الان من بگم وقاعیه کلی میگن اشتب مکنی بگم الکیه میگن شایدم باشه معلوم نیس اگ یچیزه شیطانی باشه شاید با دعا و ... جلوشو گرفتن شاید کل فیلممم بعضی جاهاش دروغ بعضی جاهاشم راست باشه معلوم نیست اصن منطق داشته باشید
Iran, Islamic Republic of
18:26 - 1397/01/03
دوستان برا خودتن هرچی فکرتونو نگید یکی فک میکنه وواقعیه یکی فک میکنه الکیه معلوم نیست الان من بگم وقاعیه کلی میگن اشتب مکنی بگم الکیه میگن شایدم باشه معلوم نیس اگ یچیزه شیطانی باشه شاید با دعا و ... جلوشو گرفتن شاید کل فیلممم بعضی جاهاش دروغ بعضی جاهاشم راست باشه معلوم نیست اصن منطق داشته باشید
پاسخ ها
ایسو
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۹
خدا همه کارمی‌تونه بکنع
..................................................................................................................................................................
Iran, Islamic Republic of
19:48 - 1397/01/06
من انابلم همونطور که بعضی ها گفتند چرا از تو جعبه در نمیاد حالا درو مدم من واقعی هستم شاید بعضی ها باور نکنن وقتی به شیظان دستور دادم تا روحتون رو تسخیر کنه اون موقعه متوجه میشین ها ها ها ها
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۵
واي چقدر ترسيدم خودتو مسخره كن
مبینا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۶
دروغ گو اگه راست میگی الان روح منو تسخیر کن مسخره
ایسو
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۹
آنابل کوچولو چند سالته
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۴
چقدر ترسیدم وای وای برو خودت رو بترسون
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
وای ترسیدم مردم اسن هر روانی هستی خودتو یه دکتر نشون بده
(°~°)
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۹
اگه راست می گی که نمی گی با اون قدرت عجیب غریب شیطانیت بگو من کیم بعد هم تسخیرم کن گوگولی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۴
Iran, Islamic Republic of
14:38 - 1397/01/17
چه ترسناک ولی به نظرم واقعیت داره
Iran, Islamic Republic of
19:30 - 1397/01/25
واي چقدر ترسيدم خودتو مسخره كن
پاسخ ها
ایسو
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۹
هر خری هستی حرف نزن
سارا
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
به نظر من واقعی است ولی کسی باور نمیکند
Iran, Islamic Republic of
19:30 - 1397/01/25
واي چقدر ترسيدم خودتو مسخره كن
Iran, Islamic Republic of
19:32 - 1397/01/25
خودتو مسخره كن معلومه كه مريضي
Iran, Islamic Republic of
14:46 - 1397/01/27
از سه چهار ماه پیش که دختر 13 ساله ام این فیلم مزخرف رو دیده روزگارمون سیاه شده، هیچ جا تنها نمی ره، با گریه می خوابه و تمام عروسکهای خواهرشو انداخته دور الانم دنبال یه مشاور خوب می گردم
پاسخ ها
مبینا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۶
عزیزم من 12 سالمه نترسیدم دختر تو که یک سال از من بزرگ تره ترسیده
ایسو
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۹
چرا میگه ترسیده
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۳۰
واقعا ما خیلی باحالیم
سازنده های فیلم می‌گن که زیر 17 سال نباید نگاه کنه بعدا ما به عزیزانمون نشون می‌دیم لابد فکر می‌کنیم افکارشون مثل ما هست!!!!
خدایا تو به این ملت رحم کن
کلا بی‌قانونی تو کشور بیداد می‌کنه!!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۴
خو چرا اجازه میدید ببینه
Iran, Islamic Republic of
17:10 - 1397/01/30
خیلی کنجکاومم داستانای دیگشم بدونم
Iran, Islamic Republic of
17:10 - 1397/01/30
خیلی کنجکاومم داستانای دیگشم بدونم
Iran, Islamic Republic of
04:00 - 1397/02/02
اگر می خوابید بدانید شیطان حقیقته به دنبال روح انسان های ضعیف هم هست و در قرآن هم داریم که حضرت سلیمان با اجنه در ارتباط بوده در ضمن زن حضرت سلیمان توسط شیاطین همراه با بچه درون شکمشون از بین رفتن
Iran, Islamic Republic of
11:14 - 1397/02/21
اینا همش الکیه مگه میشه شیطان تو عروسک بره و جون آدمارو بگیر.
اینا این کارارو میکنن تا فیلمشون پرفروش تر بشه.
بیشتر فسیلمای ترسناکو مینویسن براساس واقعیت این کارو میکنن تا فیلمشون پرفروش تر بشه ااالللککییه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۷
وایییییی
چقدر باهوشششش
:]]]]]]
Iran, Islamic Republic of
12:53 - 1397/03/06
همه دروغه مگه میشه این کار هارو میکنند که فیلمشون زود فروش بره
Iran, Islamic Republic of
17:07 - 1397/03/10
بچه ها باور نکنین این ها همش الکیه مگ میشه شیطان بره تو یک عروسک تازه شم این ها فقط برای افرادی اتفاق افتاد است که به خدا اعتقاد ندارند
پاسخ ها
ایسو
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۹
می تو
Iran, Islamic Republic of
07:45 - 1397/03/17
ویییییی واقعا بعضی جاهاش آمدمو به سکته میندازه ...
Iran, Islamic Republic of
16:36 - 1397/04/02
واقا واقعیه؟؟
پاسخ ها
Hosna
Netherlands
۱۵:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
من که فکر میکنم واقعیه
Iran, Islamic Republic of
14:13 - 1397/04/09
درسته واقعیه من رفتم آمریکا دیدمش تکن خود یک دفهی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۵
مسخره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۵ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۹
راس میگی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۴
بابا خودت رو مسخره کن داستان نساز
Iran, Islamic Republic of
00:38 - 1397/04/19
من خودم اونجا به دنیا اومدم وتازه دو هفته هست که اومدیم تهران
پاسخ ها
س
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۴
خخخخ
Iran, Islamic Republic of
16:07 - 1397/04/26
همش خرافاته
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
موافقم
Iran, Islamic Republic of
20:40 - 1397/04/31
وایییییییییی چقدر ترسیدم می گم انابل ما چند سالشه برین خودتونو مسخره کنین اسکل ها
Iran, Islamic Republic of
20:40 - 1397/04/31
وایییییییییی چقدر ترسیدم می گم انابل ما چند سالشه برین خودتونو مسخره کنین اسکل ها
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۴
Netherlands
15:10 - 1397/05/04
وایییییی
ترسیدم
حالا چی واقعا وجود داره؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
14:18 - 1397/05/14
با سلام این راست یا دروغ موندم توش والا یکی میگه راسته یکی دروغ گیج شدم اما وافعا تر سناک اجیم جاش دو خیس کرد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۴
سلام خو جلو آجیت نخون
Iran, Islamic Republic of
16:30 - 1397/06/03
عالی بود نه بچه ها
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
دیوونه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۴
نههههههههههه خخخخخ
Iran, Islamic Republic of
14:17 - 1397/06/13
موزخرف
پاسخ ها
دافنه
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۳
کاملن موافقم
Iran, Islamic Republic of
15:09 - 1397/06/15
سلام من تازه از سایت بازدید میکنم .یک قسمت از این فیلم رو دیدم قسمتی که بچه های یتیم به خانه ی خانواده ای که دارای این عروسک هستند میرن. سینما یه دروغ بزرگه این رو در قلب و مغز همه ی اطرافیان اون میتونید بخونید جنگ نرم رو فراموش نکنید افسرای جوون این چیزا هست اما نه خیلی پیچیده. شیطان برای قدرت نمایی هر کاری میکنه هر .کاری یاعلی
Iran, Islamic Republic of
16:24 - 1397/06/23
سلام به همه من قسمت اول و دوم رو ديدم خيليييي ترسناک بود هر جا ميرفتم آنابل رو ميديدم واي خداااااا
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۷
جوجوووووو
United Arab Emirates
14:02 - 1397/06/31
به نظر من حقیقت نداره....شاید یه افسانه باشه،اگه حقیقتم داشته باشه از یه موضوع سه تا فیلم نمیسازن،یدونه عین حقیقت میسازن....بعدشم حالا که انابل تو موزس اگه قدرت داره چرا شیشه موزه رو نمیشکنه؟؟؟جن وجود داره اما هرچیزی در این دنیا اصولی داره اگه جن همش باعث اذیت و آزار آدما بشه پس چیزی به اسم قانون وجود نداره...و ما همش باید با ترس زندگی کنیم...خدا این جهان رو بر اساس یه قانونی افریده پس جن ها هرگز برای از بین بردن آدما نمیان
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۵
خدا بین جن ها و انسانها مانعی قرار داده تا نتونن به انسانها آسیب برسونن
البته این مانع میتونه توسط انسانها شکسته بشه
Iran, Islamic Republic of
22:23 - 1397/07/05
سلام از نظر من که بچه ها که نبایدهر چی تو سایت می خونن باور کنن بعدشم یک ذره فکر کنید ببینید توراخدا این مسله منطق ی
پاسخ ها
امین
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۹
الکی منطقی منطقی نکن لطفا فک کن یکم و یا بورو دوباره بخون داستانو من خودم 12سالمه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۴
راست میگی آخه کی دلش برای یه عروسک با نیرو ی شیطانی میسوزه یکم باید منطقی باشیم من هم ۱۲ سالم
Iran, Islamic Republic of
13:45 - 1397/07/06
به نظر من افکار هرکس تعیین کننده اتفاقات زندگیشه... به هر چیزی وقتی زیاد فکر کنی و اونو برای خودت مجسم کنی کاعنات دست به دست هم میدن تا اون موضوع برات اتفاق بیفته....

در مورد این فیلم هم باید بگم ممکنه که همچین عروسکس وجود خارجی داشته باشه ولی بازم جدی گرفتن موضوعش برمیگرده به ذهن خودمون.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۶ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۵
درسته اسمش هم‌ فیزیک کوانتومه
Iran, Islamic Republic of
01:41 - 1397/08/01
هرکسی دلیل خودشوداره من میگم واقعیت داره حالادیگه کلاهرکی ی چی میگه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۷
با شما ها شدیم هشتاد میلیون ها..... ء
Iran, Islamic Republic of
08:25 - 1397/08/05
با یاد خدا دلها ارام گیرد .همه چیز در سلطه خداست و خداوند بنده هاشو تنها نمیزاره از هیچی بجز خداوند نباید ترسید.بجای فکر کردن به واقعی بودن یا نبودن این جور داستانها به پدر و مادراتون نیکی کنید.التماس دعا
پاسخ ها
محمد
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۴
آفرین به این میگن یه جواب عالی و قشنگ
Iran, Islamic Republic of
21:49 - 1397/08/10
به نظر من همش الکیه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۷
تو روووو خدا؟؟؟
الکیه یعنی؟!! ء
وایییییی
خیلی دلواپس بودم
ممنون ممنون
از نگرانی درم آوردی ! ء
:)))))
Iran, Islamic Republic of
00:17 - 1397/08/12
آب مقدس ریختن روش کارساز بوده چه حرفا؟؟؟
برو دو تا فیلم جن گیری ببین آب مقدس میپاشن رو طرف که تسخیر شده جن رو جر میده اه و نالش بلند میشه یا نه بعد بازم میگی چه حرفا؟
پاسخ ها
محمد
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۴
خودت داری میگی فیلم
Iran, Islamic Republic of
18:00 - 1397/08/28
کدوم خری میگه که رفته آمریکا دیدتش من انابلو توموزه ی پاریس دیدم.
پاسخ ها
امین
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۹
اون الکی بوده حتما واقعی تو آمریکا عجب اسکلی
Iran, Islamic Republic of
18:21 - 1397/09/05
من که یک بار رفتم نان وایی برگشتم خونه تا تلویزیون روشنه
France
23:09 - 1397/09/24
بابا این حمش خرافاته ویاشاید هم راسته خوب نمدانم
Iran, Islamic Republic of
22:07 - 1398/03/19
واقعا وجود داره ترسناک هم هست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۷
آره... منم هری پاترم از سرزمین شریف آتلانتیس...در کنار علا الدین به همه سلام میکنم!
Iran, Islamic Republic of
14:55 - 1398/05/08
من رفتم اونجا دقیقا دومین باری بود که آنابل از تو اون قفس بیرون آمد من به طور زنده دیدم که دستش تکون خورد و به زن بغل من حمله کرد اما سریع روی آنابل آب مقدس ریختن و دورش دعا خوندن زمانی که داشتن می انداختمش توی قفس از کف دستش و از چشات خون زیادی آمد بعد که در قفس رو بستن به همه نگاه کرد به هم چشات بسته شد و می خواست در قفس رو باز کنن بعد آروم وایسادم و چشاش بسته شد و دیگه اتفاقی نیوفتاد من با چشمای خودم دیدم واقعا راسته اما باور کردنش پای خودتون
پاسخ ها
محمد
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۴
الکی داستان نساز
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۷
:))))))
Iran, Islamic Republic of
22:33 - 1398/11/24
الکی آخه وقتی یه عروسک نیرو های عجیب داره کی دلش براش میسوزه همش الکی آب مقدس کجا بود صلیب مقدس کجا بود اگه یه عروسک نیرو داشته باشه هیچ کوفتی نمیتونه جلوشو بگیره تازه کی یه عروسک شیطانی با نیرو های عجیب رو میزاره تو جعبه ی چوبی آمریکایی ها انقدر ترسو هستند بعضیا خیلی زود باورن
Iran, Islamic Republic of
20:55 - 1399/01/13
اونایی که میگن چرا از قفس نمیاد بیرون...نمیتونه بیاد بیرون چون اون قفس دورش مقدسه و آیات خاصی بهش زده شده و انابل توش زندانی شده و نمیتونه بیاد بیرون مگه اینکه کسی درشو باز بکنه
Iran, Islamic Republic of
11:56 - 1399/05/22
من فیلمشو دیدم اصن هم ترسناک نبود
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نائبی_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
آیلین_تزریق چربی
روانشناسی مرهم_ فوتر
دکتر صالحی_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
اورانوس_فوتر2
پارسیان طب - فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
تنورستان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر