بررسی صلاحیت رانندگان سرویس مدارس
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_4
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_2
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۶۰۳۳۰۷
۳۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۰
۴۲۵۶
رئیس پلیس ترافیک شهری راهور جزئیات فعالیت سرویس مدارس و رانندگان آنها را تشریح کرد.
خبرگزاری میزان: رئیس پلیس ترافیک شهری راهور جزئیات فعالیت سرویس مدارس و رانندگان آنها را تشریح کرد.
 
سرهنگ داوود قاسمیان با اشاره به اقدامات پلیس برای کنترل سرویس مدارس، اظهار داشت: سرویس مدارس زیر ذره بین پلیس قرار دارد و ماموران پلیس راهور این خودرو‌ها را رصد و با کوچکترین تخلفات آن‌ها برخورد می‌کنند. اجازه نمی‌دهیم فردی با یک اشتباه کوچک جان چند کودک دانش آموز را به خطر اندازد.

وی ادامه داد: رعایت ظرفیت مجاز خودرو، داشتن برگه تائید صلاحیت راننده، داشتن معاینه فنی و برچسب سرویس مدارس خط قرمز‌های پلیس در مورد سرویس‌های مدارس است. ما اجازه نمی‌دهیم افراد فاقد صلاحیت با خودرو‌های شخصی اقدام به جایه جایی نا ایمن دانش آموزان کنند.

رئیس پلیس ترافیک شهری راهور از خانواده‌ها خواست در روز‌های ابتدایی سال تحصیلی برای جلوگیری از گره ترافیکی از خودرو‌های شخصی استفاده کنند و در صورت اجبار به هیچ وجه خودرو را مقابل مدرسه یا به صورت دوبله متوقف نکنند.

قاسمیان با بیان اینکه سرویس‌های غیرمجاز ۴۰ هزار تومان جریمه می‌شوند، افزود: اگر خودروی سرویس مدرسه‌ای فاقد برچسب قانونی باشد، ۴۰ هزار تومان اعمال قانون می‌شود. تمامی سرویس‌های حمل و نقل مجاز دانش آموزان باید برچسب دریافت کنند.

به گفته وی خودرو‌های سرویس مدرسه باید هر سه ماه، معاینه فنی بگیرند و در صورتی که این خودرو‌ها معاینه فنی نداشته باشند، براساس قانون جدید ۵۰ هزار تومان اعمال قانون می‌شوند. این خودرو‌ها باید در هر فصل برگه معاینه فنی دریافت کنند. براساس قانون خودرو‌هایی که بیش از ۵ سال از عمر آن‌ها می‌گذرد، نمی‌توانند سرویس مدرسه باشند.

رئیس پلیس ترافیک شهری با اعلام اینکه صلاحیت راننده باید از سوی پلیس تائید شود، افزود: صلاحیت فردی راننده با بررسی سوابق تخلفات، نداشتن اعتیاد و بررسی سلامت روحی و روانی اش از سوی پلیس تائید می‌شود. اگر راننده‌ای نتواند این صلاحیت را به دست آورد، امکان رانندگی به عنوان سرویس مدرسه برای او فراهم نمی‌شود.

قاسمیان از توقیف خودرو‌های غیر قانونی سرویس مدارس خبر داد و گفت: اگر افرادی خارج از ضابطه فعالیت کنند، علاوه بر اعمال قانون توسط پلیس، خودروی آن‌ها در مرحله اول به مدت سه روز و در صورت تکرار به مدت یک هفته توقیف خواهد شد. تمامی رانندگان باید در پوشش مجاز فعالیت کنند.

وی در مورد افزایش نرخ سرویس مدرسه اظهار داشت: این موضوع ارتباطی با پلیس ندارد و رانندگان بر اساس نرخ اعلام شده سازمان تاکسیرانی که به تصویب و تایید شورا‌های اسلامی شهر‌ها و فرمانداری‌ها رسیده است، فعالیت می‌کنند.

رئیس پلیس ترافیک شهری ادامه داد: درخواست ما این است که خانواده‌ها به هیچ عنوان به صورت مستقیم اقدام به عقد قرارداد با رانندگان غیرمجاز و خارج از طرح ساماندهی نکنند تا در طول سال تحصیلی برای خود و فرزندانشان مشکلی به وجود نیاید.

قاسمیان تصریح کرد: بیمه سرویس مدارس باید بیمه عمومی باشد تا در صورت وقوع خسارت بتواند خسارات را از طریق بیمه عمومی تامین کند.

وی با تاکید بر اینکه رانندگان سرویس مدارس حداقل باید دارای گواهینامه پایه دوم باشند، خاطرنشان کرد: در شهرهایی که طرح های ترافیکی مانند زوج و فرد اجرا می شود، سرویس های مجاز می توانند در محدوده زوج و فرد در زمان بردن و آوردن دانش آموزان تردد کنند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_تزریق چربی موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر
شفا_فوتر
کیان برنا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر کاشت ابرو
شاخه نبات_ فوتر