افزایش 30 درصدی حجم ترافیک بزرگراهی
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر ولدخانی_2
دکتر استرکی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۶۰۳۷۴۹
۰۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۲
۳۱۶۹
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ شاهد افزایش ۳۰ درصدی حجم ترافیک در مبادی بزرگراهی بودیم که با توجه به حضور مأموران راهور در معابر از ساعت‌های ابتدایی صبح، گره‌های ترافیکی برطرف شد.
خبرگزاری مهر: رئیس پلیس راهور تهران بزرگ شاهد افزایش ۳۰ درصدی حجم ترافیک در مبادی بزرگراهی بودیم که با توجه به حضور مأموران راهور در معابر از ساعت‌های ابتدایی صبح، گره‌های ترافیکی برطرف شد.
 
 سردار محمدرضا مهماندار صبح امروز در مراسم بازگشایی مدارس که در مدرسه فیروزکوهی در منطقه ۱۱ تهران برگزار شده بود، در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه حجم ترافیک در کلانشهر تهران برای روز اول مهر مدیریت شده بود، اظهار کرد: از مدت‌ها پیش تمام دستگاه‌های ذیربط در امر ترافیک در تهران گرد هم آمده بودند و با شناسایی همه گره‌های ترافیکی، برای آغاز سال تحصیلی تدابیر ویژه ترافیکی را اتخاذ کرده بودیم که خوشبختانه امروز برنامه‌ها به ثمر رسید و فقط در معابر بزرگراهی آن هم به دلیل ورود حجم بالای خودرو، شاهد کندی تردد بودیم.

وی ادامه داد: دانش‌آموزان آینده‌سازان کشور هستند و رفتارشان، هویت و فرهنگ آینده کشور را می‌سازد. خوشبختانه دانش‌آموزان اکنون افرادی بسیار قانونمندار هستند و اگر چیزی را برخلاف مقررات ببینند، ضمن رعایت احترام به والدین خود، موارد ایمنی را تذکر می‌دهند.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به اینکه پلیس راهور پیشگام استفاده از پتانسیل دانش‌آموزان در امر فرهنگ‌سازی ترافیک بوده است، افزود: به دنبال گسترش روابط خود با آموزش و پرورش و به ویژه دانش‌آموزان هستیم. بیشتر تعداد همیاران پلیس در شهر تهران هستند و این برای ما ارزشمند است که بتوانیم با دانش‌آموزان روابط گسترده‌تری داشته باشیم و دانش‌آموزان نقش سفیران پلیس راهور در خانه و محل تحصیل را بر عهده داشته باشند.

مهماندار همچنین با تشکر از مسئولان شهرداری و آموزش و پرورش به دلیل همکاری بجا با مأموران پلیس راهور تصریح کرد: از مدت‌ها قبل برای برخورد و جلوگیری از ایجاد گره‌های ترافیکی در روز اول مهر و آغاز سال تحصیلی جدید برنامه‌ریزی کردیم. خوشبختانه تمام دستگاه‌های مسئول در امر ترافیک از همان روز اول تا امروز پای کار بوده و تا جایی که امکان داشت به مسئولیت‌های خود عمل کردند. امروز همانطور که پیش‌بینی‌ کرده بودیم شاهد افزایش ۳۰ درصدی حجم ترافیک آن هم در مبادی بزرگراهی بودیم که با توجه به حضور صد درصدی مأموران پلیس راهور در معابر از ساعت‌های ابتدایی صبح امروز گره‌های ترافیکی برطرف شده و در حال حاضر ترافیک در وضعیت مطلوبی است.

وی با اشاره به اینکه برای بعدازظهر نیز همین برنامه‌های ترافیکی با همین کیفیت در اطراف مراکز آموزشی، مدارس و بزرگراه‌ها انجام می‌شود، گفت: امروز در مدرسه‌ای حضور دارم که به نام شهدا مزین شده و این برای من افتخار بزرگی است که همزمان با آغاز هفته دفاع‌مقدس در میان یادگاران شهدا و خانواده آنها حضور دارم.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی نوین_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کلینیک النا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کیان برنا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر