در این سوپر مارکت با اثر انگشت خرید کنید
۶۰۳۷۶۰
۰۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۸
۳۶۶۴
با یک اسکنر عجیب؛
دانشجویان دانشگاه برونل لندن اکنون می توانند در سوپرمارکت Costcutter با اسکن اثر انگشت خود خرید کنند. این شیوه پرداخت برای نخستین بار در جهان است که در یک سوپرمارکت به کار گرفته می شود.
خبرگزاری مهر - شیوا سعیدی قوی اندام: سوپرمارکتی در انگلیس به مشتریان خود اجازه می دهد بهای کالاها را با اسکن اثر انگشت بپردازند.
 
 با یک اسکنر عجیب؛در این سوپر مارکت با اثر انگشت خرید کنید

به نقل از ورج،  دانشجویان دانشگاه برونل لندن اکنون می توانند در سوپرمارکت Costcutter با اسکن اثر انگشت خود خرید کنند. این شیوه پرداخت برای نخستین بار در جهان است که در یک سوپرمارکت به کار گرفته می شود.

خدمت پرداخت جدید که آخرین نمونه از روند «پرداخت های بیومتریک» است با تکیه بر وجوه خاص بافت های بدن انسان، تراکنش الکترونیکی انجام می دهد. سیستم مذکور Fingopay نام گرفته و شرکت Sthalerآن را ساخته است. این شرکت اکنون مشغول مذاکره با سوپرمارکت های بزرگ دیگر است تا  اسکنرهای مذکور را به کار گیرند.

این فناوری با کمک اسکنرهای مادون قرمز الگوی رگ های موجود در انگشت کاربر که به کارت بانکی او نیز مرتبط است، را ردیابی می کند.

طرح رگ های انگشت هر فرد فقط به او اختصاص دارد. این سیستم حتی در سطوح خیس یا کثیف نیز قابلیت عملکرد دارد زیرا اسکنر می تواند داخل پوست کاربر را ببیند.
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج