عقب‌گرد شاخص کل بورس تهران
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
ادیب_1
لاله زار مال_3
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
ادیب_4
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۶۰۵۲۱۷
۰۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۷
۲۷۶۵
معامله‌گران بورس تهران امروز شاهد معاملاتی متعادل و به نسبت کم حجم در بیشتر نمادهای معاملاتی بودند بازاری که زیر سایه معاملات درون‌گروهی حقوقی‌ها در نمادهای شاخص‌ساز به تک‌سهم‌های کوچک دلخوش کرده است.
خبرگزاری فارس: شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران (تدپیکس) در پایان معاملات امروز با کاهش 71 واحدی روی رقم 85 هزار و 516 واحد ایستاد.

شاخص کل هم ‌وزن اما با کاهش یک واحدی عدد 17 هزار و 953 واحد را به نمایش گذاشت.

شاخص سهام آزاد شناور نیز با کاهش 127 واحدی به رقم  93 هزار و 88  واحد دست یافت.

شاخص بازار اول اما  در حالی با کاهش 133 واحدی به رقم  59 هزار و 442  واحد دست یافت که شاخص بازار دوم با افزایش 278 واحدی عدد  188 هزار و 985  واحد را به نمایش گذاشت.

امروز همچنین شاخص کل فرابورس (آیفکس) نیز با افزایش 3 واحدی به رقم 961 واحد رضایت داد.

براساس این گزارش، امروز معاملات سهام در نماد معاملاتی داده گستر عصر نوین با 18 واحد ، آسان پرداخت پرشین با 14 واحد و ارتباطات سیار ایران با 13 واحد افزایش  بیشترین تاثیرمثبت را بر محاسبه شاخص کل بورس به نام خود ثبت کردند.

در مقابل، معاملات سهام در نماد معاملاتی شرکت های فولاد خوزستان با 24 واحد ، هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس و فولاد مبارکه هریک تا 22 واحد و گروه مپنا و سرمایه گذاری غدیر هر یک تا 21 واحد کاهش بیشترین تاثیر منفی را در برآورد این نماگر به دوش کشیدند.

به گزارش فارس، ارزش کل معاملات امروز بورس تهران در حالی به بیش از 246 میلیارد تومان نمایش داده شد که ناشی از دست به دست شدن بیش از 781 میلیون سهم  و اوراق مالی قابل معامله طی 50 هزار و 550  نوبت داد و ستد بود.

طی معاملات امروز نماد معاملاتی شرکت‌های گروه مپنا، تولیدی و صنعتی درخشان تهران، قرارداد آتی سهام گروه مپنا و قراردادهای اختیار خرید و فروش سهام مپنا از سوی ناظر بازار سهام متوقف و در عین حال نماد معاملاتی حق تقدم خرید سهام بیمه اتکایی امین بازگشایی شد.

به گزارش فارس، امروز در بازار 2 بورس تهران که به معاملات درون‌گروهی و کد به کد سهامداران عمده اختصاص دارد 227 میلیون سهم پارس خودرو به ارزش 21.5 میلیارد تومان میان سهامداران عمده با معاملات انتقالی همراه شد. در نماد گروه صنعتی پاکشو نیز 19 میلیون سهم به ارزش بیش از 22.5 میلیارد تومان میان سهامداران  عمده این سهم با معاملات انتقالی مواجه شد. در عین حال 16 میلیون سهم نفت ایرانول به ارزش 7 میلیارد تومان کد به کد شد.

اندکی بیش از 12 میلیون سهم گروه صنعتی سپاهان به ارزش بیش از 3 میلیارد تومان از سوی سهامدار عمده با معاملات کد به کد مواجه بود و در ایران‌خودرو نیز 10 میلیون سهم به ارزش بیش از 2.5 میلیارد تومان به کدهای درون‌گروهی کد به کد شد. در عین حال امروز 2.5 میلیون سهم پتروشیمی فناوران به ارزش کمتر از 20 میلیارد تومان با معاملات کد به کد از سوی سهامدار عمده همراه شد. همچنین کمتر از 4 میلیون سهم فرآورده‌های نسوز آذر به ارزش کمتر از یک میلیارد تومان میان سهامداران عمده با معاملات انتقالی مواجه بود.  همچنین بیش از 2.5 میلیون سهم شیر پاستوریزه پگاه خراسان به ارزش کمتر از یک میلیارد تومان میان سهامداران عمده این سهم منتقل شد.

بر اساس این گزارش، امروز بورس تهران در حالی زیر سایه معاملات کد به کد و درون‌گروهی سهامداران حامی شاخص بورس در نمادهای معاملاتی پیشرو مواجه بود که بی‌حجمی و تداوم سردرگمی نسبت به دورنمای سودآوری‌ها در بازار سهام به ویژه وضعیت صندوق‌های سرمایه‌گذاری درآمد ثابت باعث شده تا تک‌سهم‌های برخوردار از سهام شناوری پایین و یا با سرمایه‌های کوچک همچنان مورد وثوق اغلب سرمایه‌گذاران باشد.

به گزارش فارس، در میانه بازار امروز خبر دستگیری مدیرعامل شرکت تجهیزاتی آذراب در حالی منتشر شد که این شرکت در حال حاضر با هزینه‌های مالی سنگینی از جمله پرداخت سود بیش از 27 درصدی به بانک‌های طلبکار علیرغم برخورداری از سودآوری چشمگیر مواجه است. در گروه پتروشیمی‌ها نیز سرمایه‌گذاران دانایان پارس در حالی وارد ترکیب سهامداران عمده شرکت پتروشیمی زنجان شده که این شرکت با پیشرفت 35 درصدی در طرح توسعه‌ای خود توانسته از وام قابل توجهی در صندوق توسعه ملی برخوردار شود.

در سرمایه‌گذاری غدیر اما تغییر مدیرعامل این شرکت همزمان با انتصاب رئیس جدید صندوق بازنشستگی نیروهای مسلح (ساتا) قوت گرفته که در زیرمجموعه ساختمانی این هلدینگ علیرغم اقدام برای افزایش سرمایه اما بانک انصار توانسته ضمن اعمال وکالت خود در تصاحب سهام وثیقه 23 درصدی شرکت شهرسازی و خانه‌سازی باغمیشه افزون بر مالکیت 20 درصدی خود عملاً مدیریت این شرکت مهم در مجموعه بین‌المللی توسعه‌ای ساختمان غدیر را به دست گیرد.

در گروه پتروشیمی‌ها هم اکنون معضل فروش ارز از سوی شرکت‌های اوره‌ساز به مشتریانی همچون هندوستان و یا سایر پتروشیمی‌ها در مواجهه با بازار چین باعث شده تا دورنمای درآمدی این گروه همچنان با ریسک‌های نامساعدی مواجه باشد.

به گزارش فارس، آنچه که این روزها در بازار سهام معامله‌گران را با ابهام و نگرانی مواجه کرده تسری بحران بانکی در روندی تدریجی به صنایع سودآوری است که به عنوان برند ملی در بورس و فرابورس ایران حضور دارند. روندی که در صورت عدم چاره برای آن می‌تواند به بحران‌های اجتماعی و معیشتی در آ‌ینده‌ای نزدیک منجر شود.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
شرکت هوش و دانش سپهر_1
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_3
شرکت هوش و دانش سپهر_3
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
شرکت هوش و دانش سپهر_4
شرکت هوش و دانش سپهر_2
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
تنورستان_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت _فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
ترجمه زندگی_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
اورانوس_فوتر2
تدبیرکالا_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
شفا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
تنورستان_فوتر