آغاز دور جديد توهم توطئه احمدي‌نژاد
قالیشویی بانو_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی بانو_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۶۰۵۵۰۴
۰۴ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۸
۷۰۹۰
رييس دولت نهم‌ودهم ،كانديداتوري علي لاريجاني در 1400 را فرصتي براي خود مي‌داند
محمود احمدي‌نژاد ديروز نامه‌اي به آيت ا... آملي‌لاريجاني نوشت و در آن ضمن گلايه و شكايت‌هايي در مورد نحوه برخورد با او و تيمش، دو نكته را بيان كرد. گفتني است احمدي‌نژاد بيشتر شكايتش از اين است كه چرا با او و تيمش كه به گفته وي از مسئولان نظام بوده‌اند اين گونه برخورد مي شود.
روزنامه قانون: محمود احمدي‌نژاد ديروز نامه‌اي به آيت ا... آملي‌لاريجاني نوشت و در آن ضمن گلايه و شكايت‌هايي در مورد نحوه برخورد با او و تيمش، دو نكته را بيان كرد. گفتني است احمدي‌نژاد بيشتر شكايتش از اين است كه چرا با او و تيمش كه به گفته وي از مسئولان نظام بوده‌اند اين گونه برخورد مي شود.
 
او در تمام اين سال‌ها كه مسئوليت پاسداري از قانون اساسي را داشت نسبت به رفتارهاي قوه قضاييه با ديگران هيچ انتقادي نداشت. حتي كار تا آنجا پيش رفت كه حاضر شد يك وزيرش را زيرپاي سعيد مرتضوي (قاضي پرونده كهريزك) قرباني كند.

خاطره‌گويي از يك ديدار

احمدي‌نژاد در اين نامه ضمن تعريف خاطره گفت‌وگو با رييس دستگاه قضا در مجمع تشخيص مصلحت نظام تعريف مي‌كند كه از او خواستار دلايل و مدارك براي بازداشت بقايي شده اما ايشان موافقت نمي‌كنند. در نهايت ادعا مي‌كند: «بقايي با دستور مستقيم رهبر معظم انقلاب از انفرادي آزاد شد». او با عمد به اين بخش اشاره مي‌كند تا در برابر انتقادهايي كه به بقايي و تيم او مي‌شود خود را بيمه كند.

توهم‌هاي يك مرد

نكته دوم اين نامه جايي است كه او به علي لاريجاني و احتمال كانديداتوري او در انتخابات اشاره كرده و مي‌نويسد: «شنیده می شود که اخوی حضرتعالی ، جناب آقای علی لاریجانی رییس محترم مجلس شورای اسلامی قصد کاندیداتوری برای انتخابات ریاست جمهوری آینده را دارند و مهم ترین مانع در این راه را بنده و همکاران بنده تلقی می‌كند. به نظر شما چرا ما باید قربانی اهداف سیاسی شویم. نقش جنابعالی و قوه تحت امر شما در این ماجرا چیست؟».

در پي دشمن فرضي

احمدي‌نژاد از اينكه علي لاريجاني كانديداي رياست‌جمهوري سال 1400 شود از صميم قلب خرسند است. اگر به دلايل راي آوردن احمدي‌نژاد در سال 84 رجوع كنيم مي بينيم كه او تلاش كرد تمام نظام را در آيت‌ا... هاشمي رفسنجاني خلاصه كرده و خود را برآمده از متن مردم معترض به سياست‌ها معرفي كند. با اين حساب هر نوع انتقادي به آيت‌ا... هاشمي با انتقاد به همه ضعف‌ها و كاستي‌هاي نظام مترادف بود. اين استراتژي را در سال 88 نيز دنبال كرد و همه دولت‌هاي انقلاب را مدافع و همراه با هاشمي رفسنجاني معرفي كرد و خودش را در طرف ديگر قرار داد.

احمدي‌نژاد با درگذشت آيت ا... هاشمي رفسنجاني با مشكل بزرگي روبه رو شد. هر انتقادي كه مي‌كرد (مانند حرف‌هايش در اهواز پيش از ثبت نام)، مخاطبش به اصل نظام باز مي‌گشت. او ديگر نمي‌توانست مانند گذشته بگويد:« منظورش از «بت بزرگ»، هاشمي رفسنجاني است».

مخترع دوقطبي كاذب

حال اما تلاش مي‌كند تا بار ديگر اين دوگانه را به نمايش بگذارد. او خاندان لاريجاني را جايگزين هاشمي كرده است و از همين زاويه نيز انتقاداتش را اين‌گونه مطرح مي‌كند. تا زماني كه هاشمي رفسنجاني زنده بود همه اتفاقات و مشكلات را به هاشمي رفسنجاني و حال نيز همه مشكلات اين سال‌ها را به هر طريقي به خانواده لاريجاني منتسب مي‌كند تا بتواند اعتراضات مردم را رهبري كند. از همين روست كه بلافاصله بعد از انتشار تصاوير علي لاريجاني در كنار رييس‌دولت اصلاحات، دست به كار شده و به طور رسمي شايعه كانديداتوري او را بر سر زبان‌ها مي‌اندازد.

اهداف و برنامه‌هاي او براي اين كار چيست؟ بي شك پاسخ به اين سوال، بحثي طولاني است. اما اگر اجمالي در اين‌باره سخن بگوييم بايد اشاره كنيم كه او به دنبال ساخت يك دوقطبي انتخاباتي است كه بتواند كانديداي جريانش را به قدرت برساند. دوقطبي‌اي كه يك طرف آن اركان‌هاي مختلف نظام قرار دارند و طرف ديگرش محمود احمدي‌نژاد يا يكي از ياران اوست كه به نيابت از آن‌ها وارد گود انتخابات شود. كسي كه امكان عبورش از فيلتر شوراي نگهبان نيز وجود داشته باشد و نيروهاي مختلف طرفدار وي به آن شخص، نگاه مثبت داشته باشند. حال بايد منتظر ماند و ديد كه احمدي‌نژاد در آينده چه سناريوهاي ديگري را در دستور كار قرار مي‌دهد تا به اهداف مد نظر خود برسد.
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:28 - 1396/07/04
درود بر مرد خدا، دکتر احمدی نژاد
پاسخ ها
شهروند
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۷/۰۴
ان همه پولهایی که برا کشورهای افریقای .حیاط خلوت امریکا رفت .خرج خوزستان وجنوب کشور می شد الان اینهمه گردو غبار ریز گرد نداشت جنوب کشور الودگی هوا نداشت که هم وطنانمان سرطان ریه وغیره بگیرند .باز هم بگو درود بر احمدی نژاد
Iran, Islamic Republic of
10:19 - 1396/07/04
کاش همه مثل احمدی نژاد به مردم وقشرمحروم میرسیدند
Iran, Islamic Republic of
12:01 - 1396/07/04
درود بر یار امام زمان محبوب مردمی نژاد
Iran, Islamic Republic of
13:52 - 1396/07/04
بنده خدا یادش رفته سال 82 برای شهردار شدن هم رد صلاحیت شده بود ...
Iran, Islamic Republic of
13:54 - 1396/07/04
درود بر مرد توهم زا . مردی که با هاله نور همه را سر کار گذاشت . کاری که چرچیل هم فکرش را نمی کرد .
Iran, Islamic Republic of
18:47 - 1396/07/04
گروه انحرافی باید هرچه زودتر محاکمه ومجازات شوند تا معلوم شود عدالت در کشور برقراراست
Iran, Islamic Republic of
20:30 - 1396/07/04
اتفاقا احمدی نژاد در دوره خودش با خیلی از آقازادها جنگید که اونا هم بیکار نموندن کلی بهش تهمت زدن ولی همیشه و همیشه ایشون پیروز میدان بودن نه اینکه مثل الان که با برجام ملت سر کارن و آقازادهها که دوباره سر وکله اشون پیدا شده دارن با برجام پابرجا میشن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
فرش تارنگ_2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
شفا_فوترموبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
چوب و هنر _فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
دیاکو_فوتر داخلی
استیل رگال_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
چوب و هنر _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کالابرد_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
دکتر عارفی - فوتر
شفا_فوتر