پيشنهادی نو برای اتاق نشيمن
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_3
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۶۰۵۶۷۷
۰۷ مهر ۱۳۹۶ - ۰۷:۰۳
۲۲۶۳۵
اتاق نشیمن، بخشی از خانه است كه هم می‌تواند دكوراسیون تشریفاتی داشته و هم دكوراسیون خصوصی و نحوه چیدمان آن ارتباط كاملی با نحوه استفاده از آن دارد. به عبارت دیگر اتاق نشیمن باید راحت باشد و در عین حال برای برخی مواقع رسمی نیز مناسب باشد.
وبسایت زندگی انلاین: اتاق نشیمن، بخشی از خانه است كه هم می‌تواند دكوراسیون تشریفاتی داشته و هم دكوراسیون خصوصی و نحوه چیدمان آن ارتباط كاملی با نحوه استفاده از آن دارد. به عبارت دیگر اتاق نشیمن باید راحت باشد و در عین حال برای برخی مواقع رسمی نیز مناسب باشد.

نكات فنگ‌شوئی به شما كمك می‌‌كند تا تعادل درستی را در فضای اتاق نشیمن ایجاد كنید. اتاق نشیمن شما باید همیشه مرتب و پاكیزه باشد، تا هر كس كه وارد خانه‌تان می‌شود در آنجا احساس خوشایند و صمیمانه‌ای داشته باشد.  

اتاق نشیمن با طراحی رسمی
 
 پيشنهادی نو برای اتاق نشيمن

برای ایجاد فضای رسمی در اتاق نشیمن بیشتر به عوامل یانگ «Yang» بپردازید. یانگ، شفافیت، تمركز، تشریفات، صراحت و ظرافت را نشان می‌دهد. با قرار دادن نیمكت چهارگوشه‌ در قسمت مركز اتاق برای نوشیدن قهوه، حالتی رسمی‌تر به اتاق‌ نشیمن دهید.

در گوشه‌های اتاق از آباژور، میزهای كوچك، گلدان سفالی برای گذاشتن گیاهی سبز در آن و زیرپایی استفاده كنید. برای ایجاد فضایی راحت در دل اتاق نشیمن رسمی می‌توانید از مبل‌های راحتی ولی كمی رسمی استفاده كنید. مبل‌ها را طوری بچینید كه مهمانان‌ بیشتر از آنكه حواسشان به پنجره و تلویزیون پرت شود، به هم توجه كنند.  

اتاق نشیمن با طراحی غیررسمی و صمیمانه
 
 پيشنهادی نو برای اتاق نشيمن

اتاق نشیمن با طراحی رسمی باید وجود سبك «ین» Yin را انعكاس دهد. ین، نرمی، راحتی و وسعت را نشان می‌دهد. برای آنكه تأكید بیشتری روی «ین» داشته باشید، از پرده‌‌های ضخیم و سنگین، یك عدد قالیچه رنگی، كوسن‌های راحت و مبل های پشت بلند استفاده كنید. در صورت امكان از سیستم صوتی- تصویری و پیانو نیز استفاده كنید.

كفپوش اتاق نشیمن

با در نظر گرفتن این نكته كه اتاق نشیمن در خانه یك فضای عمومی به شمار می‌رود باید گزینه‌‌ای را در نظر بگیرید كه هم راحت باشد و هم با فضا تناسب داشته باشد. اگر می‌خواهید بیشتر وسایل شما جلب توجه كنند مثل مبل‌ها و كمدها، از كفپوش‌هایی با طرح‌های ساده و كمرنگ استفاده كنید، مثل كفپوش‌هایی كه رنگ خاكی و خنثی دارند.

كفپوش‌های چوبی همراه با یك قالیچه كوچك در وسط اتاق انتخاب خوبی است. برای ایجاد رنگ و لعاب بیشتر در فضای اتاق نشیمن می‌توانید از قالیچه رنگی استفاده كنید. كفپوش سرامیك سیاه در كنار مبلمان سفید جلوه‌‌ای بسیار لوكس و شیك به اتاق می‌هد. استفاده از رنگ‌های آبی روشن و سفید باعث بزرگ‌تر به نظر رسیدن اتاق نشیمن می‌شود. این رنگ‌ها را می‌توانید با یك قالیچه قهوه‌ای رنگ كف زمین خنثی كنید و  فضا را دو چندان آرام‌بخش كنید.

ایده‌آل ترین فضا در خانه  

اتاق نشیمن ایده‌آل‌ترین فضا در خانه برای شما و سایر افراد خانواده است تا از بودن در كنار هم لذت ببرید. اتاق نشیمن همانند قابی است كه بلافاصله یك عكس از خانواده گرفته و درون آن جا داده‌اید. برای دكوراسیون اتاق نشیمن بیش از هر چیزی باید به «راحتی» آن اهمیت دهید و از چیزهای شلوغ استفاده نكنید.

تا می‌توانید از رنگ‌هایی با تُن‌های ساده استفاده كنید تا القا‌كننده حس آرامش بیشتری باشند. بهترین رنگ برای اتاق نشیمن‌ سفید، هلویی، كرم بژ، یاس، بنفش و نارنجی بسیار ملایم است. برای زنده‌تر شدن اتاق نشیمن بهتر است كه دیوارها را با تابلوها و مجموعه‌های هنری مورد علاقه خود بپوشانید. تابلوها را به هیچ‌وجه در ارتفاع بلند آویزان نكنید و ارتفاع مناسب این كار را رعایت كنید. استفاده از یك قفسه كتاب كوچك اتاق نشیمن را واقعی‌تر جلوه می‌دهد.  

نور و روشنایی اتاق نشیمن
 
 پيشنهادی نو برای اتاق نشيمن

چراغ اتاق نشیمن هم به عنوان یك منبع روشن‌كننده استفاده می‌شود و هم بیشتر از سایر چراغ‌ها جنبه دكوری دارد. روشنایی‌ها می‌توانند به طرز قابل توجهی رنگ و ظاهر اتاق را تغییر دهند. لامپی كه در سقف اتاق نصب شده است، افراد بیشتری را به اتاق نشیمن دعوت می‌كند. چراغ‌های آویزان از سقف تقریباً بهترین انتخاب برای روشنایی اتاق نشیمن محسوب می‌شوند.

بسته به استفاده‌ای كه از اتاق نشیمن می‌شود، می‌‌توانید از لامپ‌های پایه‌دار زمینی نیز استفاده كنید. اگر عادت به كتاب خواندن، مجله و روزنامه خواندن در اتاق نشیمن دارید می‌توانید در گوشه چپ و راست اتاق دو عدد چراغ پایه بلند زمینی بگذارید. چراغ‌های رومیزی مثل آباژورها نیز برای ایجاد نور ملایم و كم در اتاق به كار گرفته می‌شوند.

چراغ‌های مونوریل این روزها در طرح‌ها و مدل های متفاوت ساخته می‌شوند. اتاق نشیمن باید روشن باشد ولی نباید از نور آزاردهنده استفاده كنید. چراغ‌هایی كه نورهای رو به پایین دارند برای اتاق نشیمن مناسب‌تر هستند. بسیاری از متخصصان دكوراسیون، رنگ آبی، سفید و خاكی را در كنار هم بهترین رنگ برای اتاق نشیمن می‌دانند.

البته این مسأله كاملاً سلیقه‌ای است. همه مردم رنگ‌های خاكی و قهوه ای را دوست ندارند. از طرفی رنگ سفید و سیاه برای اتاق نشیمن یك تركیب مدرن و شیك را ایجاد می‌كند.  

پنجره‌ها و پرده  

پنجره ها محل خوبی برای انعكاس نور به داخل اتاق نشیمن هستند ولی در عین حال سخت نگه داشتن پنجره‌ها برای رسیدن نور بیشتر، مناسب نیست، زیرا با نبودن پرده نور زننده ای وارد اتاق می‌شود و ممكن است هم چشم‌های شما را اذیت كند و هم به هنگام تماشای تلویزیون، نور بیرون در فضای داخل اتاق مشكل ایجاد كند.

استفاده از پرده‌های بسیار سنگین و لوكس نیز برای اتاق نشیمن توصیه نمی‌شود چرا كه این پرده‌ها مناسب اتاق پذیرایی هستند و قرار است در اتاق نشیمن احساس امنیت و راحتی و صمیمت داشته باشید به همین دلیل یك ردیف پرده معمولی كه بتوان آن را به راحتی این طرف و آن طرف كشید و نور اتاق را تنظیم كرد، بهتر است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
دکتر نائبی_3
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_4
دکتر نائبی_2
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
روشا فارمسی_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
تنورستان_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
کلینیک النا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_تزریق چربی
روشا فارمسی_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
پارسیان طب - فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
اورانوس_فوتر2