کنترل شوهرتان را در دست بگيريد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 3
سمپاشی امحا_3
لایکو_3
کتاب لند_3
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
سمپاشی امحا_2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۶۰۷۲۸
۳۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۲۴
۶۴۸۴۳
هر زنی دوست دارد به بهترین نحو زندگی زناشویی‌اش را مدیریت کند تا بتواند زندگی خوبی برای خود و همسرش مهیا کند؛زنی توانمند است که نه تنها خودش احساس خوشبختی کند بلکه همسرش هم از زندگی رضایت داشته ‌باشد.
برترین مجله اینترنتی ایران
مجله زندگی ایده آل: هر زنی دوست دارد به بهترین نحو زندگی زناشویی‌اش را مدیریت کند تا بتواند زندگی خوبی برای خود و همسرش مهیا کند؛ اما مدیریت یک زندگی به این راحتی‌ها نیست؛ به خصوص اینکه اول از همه باید مرد زندگي را  گونه‌ای  اداره کرد و به او جهت داد که هم در راه زندگی همراه باشد و هم احساس نکند در زندگی هیچ حقی ندارد و همسرش تمام امور را به دست گرفته ‌است ؛ همین‌ها هم هستند که اداره زندگی را سخت می‌کنند تا جایی که می‌توان گفت خیلی مشکل‌تر از اداره یک شرکت بزرگ است؛ زنی توانمند است که نه تنها خودش احساس خوشبختی کند بلکه همسرش هم از زندگی رضایت داشته ‌باشد.بهره​برداري از فاصله

دکتر جان گری، نویسنده کتاب مردان مریخی زنان ونوسی می‌گوید: مردها مانند کش هستند؛ زمانی که عقب‌نشینی می‌کنند قبل از اینکه مثل فنری برگردند تا اندازه‌ای می‌توانند کش بیایند؛ مثال کش، استعاره کاملی برای درک چرخه نزدیکی و صمیمیت مرد است که شامل نزدیک شدن، عقب‌‌نشینی و دوباره صمیمی‌شدن است. در واقع میل عقب‌نشینی در مردها غریزی است و نمی‌توان آن را یک تصمیم یا انتخاب دانست، حتی می‌توان گفت زمانی که مردی همسر زنی است هر از گاهی نیاز دارد که عقب‌نشینی کند تا بتواند دوباره صمیمی شود. وقتی شوهرتان مدتی خود را از شما دور می‌کند سعی نکنید خودتان را به او بچسبانید چرا که مرد شما برای به کمال رساندن استقلال یا خودمختاری خود عقب‌نشینی می‌کند ولی نگران نباشید وقتی کاملا به عقب کشیده شود بلافاصله مانند فنر نزد شما باز می‌گردد.یادتان نرود که اگر مردی فرصت عقب‌نشینی پیدا نکند فرصت نخواهد یافت که قویا آرزوی نزدیک شدن به شما در او تقویت شود.

حرف کشيدن از کسي که حرف نمي​زند

به نظر خیلی از زن‌ها، مردها درست زمانی خود را کنار می کشند که آنها می‌خواهند صحبت کنند و صمیمی شوند؛ اما اینطور نیست چرا که از روی بدشانسی زن درست همان موقعی می‌خواهد حرف بزند که مرد در دوران عقب‌نشینی خود است.یادتان باشد زمانی که مرد خود را عقب می‌کشد موقعیت خوبی برای هم‌صحبتی و صمیميت با او نیست.اگر بتوانید این روحیه عقب‌نشینی مردان را قبول کنید دیگر از همدردی نکردن مرد آزرده خاطر نخواهید شد؛ یادتان باشد اگر بخواهید او را به حرف بیاورید باید خودتان او را به سخن بیاورید چرا که مردها برای حرف زدن دلیل می‌خواهند؛ آنها صرفا برای همدردی صحبت نمی‌کننداما بعد از مدتی که زن شروع به صحبت می‌کند مرد انبساط خاطر پیدا کرده و خود را در گفته‌های همسرش شریک می‌کند.

خشم يعني شکست

اگرهمسرتان به راحتی عصبانی می‌شود چاره کار برای کنترل او، مقابله به مثل نیست بلکه باید سعی کنید عصبانیت او را درک کنید تا زنجیر طولانی درگیری‌ها پاره شود؛با بالا بردن صدای‌تان بلافاصله موجب برانگیخته شدن بیشتر او شده و در نتیجه نه‌تنها نخواهید توانست او را کنترل کنید بلکه ممکن است شرایط کاملا از دست‌تان خارج شود و باعث تصمیم‌گیری‌های غیر‌منطقی و غیر‌عاقلانه از سوی شما یا شوهرتان شود و اوضاع را وخیم‌تر کند. در مقابل، سکوت شما زمینه تداوم یا تکرار بد اخلاقی‌های شوهرتان را از بین می‌برد. شما باید با صداقت خود، اعتماد و صمیمیت طرف مقابل را جلب کنید. اگر یک نفر بتواند جوابگوی مشکل شود و مسئولیت رفتارهای مخرب یا نادرست خود را بپذیرد، موجب می شود که طرف مقابل نیز همین رفتار را داشته باشد. مواظب باشید هنگام عصبانیت و بد اخلاقی او، حرف ناپسندی بر زبان نرانید.با همسر ولخرج چه کنيم؟

اگر همسرتان مدام به دوستانش پول قرض می‌دهد یا بدون هیچ فکری بی‌محابا پول خرج می‌‌کند و چیزی برای پس‌انداز باقی نمی‌گذارد باید سعی کنید کمی مدیریت مالی خانه را در دست بگیرید تا شوهرتان را هم بهتر کنترل کنید؛ برای اصلاح همسرتان با انتقادهای پیاپی از او یا دست گذاشتن روی اشتباهات و قصورات او شروع نکنید. چه همسر شما مستحق این سرزنش باشد چه نباشد. این نحوه برخورد تنها اختلاف و فاصله بین شما را افزایش می‌دهد و راه گفت‌وگو را سخت‌تر می‌کند. به جای این کار، سعی کنید با شیوه دوستانه و عاشقانه با این موضوع مواجه شوید. مثلا به او توضیح دهید که می‌خواهید هزینه‌های خودتان و همسرتان را تحت‌کنترل قرار دهید و بحث را از آنجا شروع کنید. تاکتیک دیگر، حرف زدن در مورد راه‌های پس‌انداز پول برای چیزی مهم مانند یک سفر خوب، خرید خانه یا حتی دوران بازنشستگی است. طوری رفتار کنید که شما و همسرتان در راه اهداف اقتصادی خانواده یک تیم باشید. در غیر این صورت همسر شما ممکن است در مورد هزینه‌هایی که انجام می‌دهد به شما دروغ بگوید.

رگ خواب همسر!

اگر همسرتان به مادرش وابستگی زیادی دارد برای کنترل بیشتر او راهش این نیست که با مادر و خانواده‌ او دربیفتید؛بلکه بهتر است ارتباط خوب و نزدیکی با مادرشوهرتان برقرار کنید. ممکن است گاهی نیاز داشته باشید که از طریق او روی همسرتان تاثیر بگذارید. از طرف دیگر زمانی که همسرتان ببیند با گارد بسته با مادرش برخورد نمی‌کنید، با آرامش بیشتری به سمت شما کشیده می‌شود و از اینکه شما هم مادرش را دوست دارید، احساس رضایت می‌کند. یادتان باشد مادرشوهر و خواهرشوهر را اولویت تاثیرگذار در زندگی‌تان ندانید. آنها می‌توانند خوب یا بد باشند، ممکن است شما را ناراحت کنند، ممکن است احساس کنید آنها قصد دخالت در زندگی تان را دارند. صرف‌نظر از اینکه آنها چه می‌کنند، خوب هستند یا نه نباید همسرتان را به دليل رفتار خانواده‌اش تحت فشار قرار بدهید. او را مجبور نکنید پاسخگوی رفتار خانواده‌اش باشد. این کار غیرضروری است و تنها نتیجه‌اش این است که او سعی می‌کند در این تنش از شما فاصله بگیرد یا احساس حقارت کند.

چه کنيم که  دروغ نگويد؟

گاهی عده‌اي از مردها آنقدر دروغ می‌گویند و پنهان‌کاری‌‌ می‌کنند که نه تنها شناخت‌شان بلکه پیش‌بینی و کنترل آنها نیز بسیار مشکل می‌شود؛ برای مواجهه با این مورد، اول باید سعی کنید ریشه  دروغ‌ها و پنهان‌کاری‌های او را بشناسید. گاهی افراد برای اینکه خود را مطابق میل اطرافیان نشان دهند دروغ می‌گویند. دلیل ترس از تنبیه و اجتناب از آن است. البته دروغگویی می‌تواند از علائم بعضي اختلالات روانشناختی نیز باشد. بعد توجه کنید که آیا این رفتار در موقعیت‌های دیگر و در ارتباط با افراد دیگر هم اتفاق می افتد؟ آیا این رفتار از ابتدای آشنایی همسران بوده یا مدتی بعد شکل گرفته است؟

از آنجا که مهم‌ترین دلیل دروغگویی احساس ناامنی و پذیرفته نشدن از سوی اطرافیان است، با ایجاد یک فضای امن به دور از سرزنش و توبیخ در رابطه‌تان می‌توانید به تدریج این مشکل را برطرف کنید.

ضمن اینکه درباره پیامدهای پنهان‌کاری و دروغگویی مانند از بین رفتن اعتماد میان طرفین و به وجود آمدن فاصله عاطفی و کاهش علاقه با همسرتان نیز صحبت کنید. در مواردی هم که تلاش‌های‌تان نتیجه‌ای دربر نداشت استفاده از کمک‌های یک مشاور و یادگیری مهارت‌های ارتباطی گزینه مناسبی است.

معجزه هم رنگي!

شاید به نظرتان عجیب باشد که همسرتان به دليل اینکه او را در علائق شخصی‌اش همراهی نمی‌کنید از شما دلسرد و مایوس شود. چه فکر کرده‌اید؟ او به همین سادگی راهش را از شما جدا می‌کند. او فوتبال دوست دارد؟ عاشق بازی‌های رایانه‌ای است؟ عاشق روزنامه و وب‌گردی است؟ دوست دارد هرشب فیلم ببیند؟ چرا همراهی‌اش نمی‌کنید؟ کار بسیار ساده‌ای است اما برای همسرتان بسیار معنادار است. شماهم که بدتان نمی‌آید او همه چیز را باشما شریک شود در این صورت شما هم وارد تیم او می‌شوید و می‌توانید با هم تصمیم بگیرید چه زمان‌هایی را به این تفریحات اختصاص دهید تا هم لذت ببرید و هم بتوانید گاهی هم او را وارد تفریحات مورد علاقه خود کنید.با خرج خانه چه کنيم؟

ممکن است دوست داشته‌ باشید که خرج خانه را دردست بگیرید اما شوهرتان موافق این امر نباشد نباید به یکباره با او در بیفتید بلکه باید خیلی منطقی با او صحبت کنید.  با دقت زیاد به كارهای او و حرف‌هایش توجه كنید چون در این صورت متوجه می‌شوید دلایل مخالفت او کجاست . بهتر است با دقتی كه از خود نشان می‌دهید به او این اطمینان را بدهید كه همه چیز در زندگی روزانه شما حساب و كتاب دارد و بدون این حساب و كتاب‌ها خرج نمی‌كنید و خودتان مواظب همه چیز هستید. سعی کنید با او همراه شوید تا زندگی بهتری را برای خود  و همسرتان فراهم كنید. فراموش نكنید  به او یادآوری کنید که شما با كمی اقتصادی فكر كردن می‌توانید هم كمك خرج خانه باشید و هم پس‌انداز خوبی را برای زندگی مشترك‌تان فراهم كنید.

راهی برای کنترل نگاه شوهرتان

مرد چشم‌چران برای هر زنی آزاردهنده است اما توصیه می‌کنیم زود قضاوت نکنید اگر تنها يك‌بار احساس كرديد كه همسرتان با نگاهي كه از نظر شما ناپسند است به فرد ديگري چشم دوخته ناراحت نشوید. اگر دچار ترديد شدید هر نگاه و رفتار همسرتان را زير ذره‌بين قرار ندهید و نسبت به او حساس نشوید. بايد بدانيد اين حساسيت‌ها به رفع مشكل كمك نخواهد كرد بلكه باعث اضطراب بيشتر و گاهي بيماري وسواس و بدبيني مي‌شود.

اگر واقعا يقين پيدا كرديد كه همسرتان به شكلي متفاوت به زنان ديگر نگاه مي‌كند، زياده‌روي نكنيد و اين رفتار او را به ديگر جنبه‌هاي زندگي‌تان تعميم ندهيد و نگذاريد اين رفتار همسرتان ديگر حوزه‌هاي زندگي‌تان را هم به‌خود درگير كند.

اگر مي‌خواهيد همسرتان با شما همراه شود و بيشتر براي دوام زندگي مشترك‌تان تلاش كند، انتظارات‌تان را در محدوده شرع و عرف با او در ميان بگذاريد و اگر بعد از آن رفتارش را انكار كرد، ابتدا اين انكار را بپذيريد. حالا شما هم با او هم‌كلام شده‌ايد، وقت آن است كه مجددا با كمك او چارچوب جديدي را براي حدود روابط‌تان تعيين كنيد و در مورد‌شان با او به توافق برسيد. از او بخواهيد در آينده به اين تفاهمنامه پايبند باشد تا اگر اين اصول مشترك را بار ديگر ناديده گرفت، بتوانيد برخورد جدي‌تري را درنظر بگيريد.
انتشار یافته: 31
در انتظار بررسی:7
Germany
19:56 - 1392/05/30
عشقمون برترین ها برترینها/که به فکر همه اید/خدا کنه یه ادم ذاتش پاک باشه واخلاق داشته باشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۳۰ - ۱۳۹۲/۰۶/۰۱
چرا چرت پرت و پرت میگی این مثلن شعر بود چی بود
Iran (Islamic Republic of)
20:11 - 1392/05/30
مگه شوهر تلویزیون هست که کنترلش رو بگیرن تو دست
Iran (Islamic Republic of)
14:27 - 1392/05/31
مگه شوهر ماشین کنترلیه؟!
Iran (Islamic Republic of)
17:43 - 1392/05/31
چرت، الان این مطلب برعکس بود الان صد نفر میامدن اینجا و میگفتن حقوق زنان اجحاف میشه و اینا. تیترش مناسب متن نیست
پاسخ ها
سحر
Iran (Islamic Republic of)
۱۹:۵۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۱
همینطورههههههههه
Iran (Islamic Republic of)
09:38 - 1392/06/01
کتاب زنان ونوسی و مردان مریخی از جان گری رو خوندم
مرسی
Iran (Islamic Republic of)
14:52 - 1392/06/01
کنترل شوهرم دست دوستاشه حالا میشه بفرمایید چیکار کنم؟
واقعانکه.....
Iran (Islamic Republic of)
04:21 - 1392/06/02
چرت و پرت بود .
کی حاضره اینهمه فداکاری کنه که تازه شاید کنترل یه مرد چشم چرون رو بدست بگیره ؟
یا حتی در مقابل عصبانیت سکوت کنه؟
Canada
10:48 - 1392/06/03
من کنترل رو از دستش بگیرم کافیه نمیخوام کنترلش رو بدست بگیرم
Iran (Islamic Republic of)
13:40 - 1392/06/24
بعضی مردا غیر قابل کنترل ان
Iran (Islamic Republic of)
18:40 - 1393/10/09
اره واله اصلانمیشه مرداروکنترل کرداونام آدمن نظرات خودسونو دارن
Iran (Islamic Republic of)
19:02 - 1393/12/05
من الان خودم افسار شوهرمو طوري به دست گرفتم كه بدون اجازه من هيچ كاري نميكنه
پاسخ ها
سعید
United States of America
۰۰:۳۰ - ۱۳۹۶/۱۲/۱۲
افسارمنم بگیرین قول میدم خرخوبی باشم
سحر
Germany
۱۶:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۱
مگه چیکار کردی میشه بگی
مهسا
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
میشه بگی چیکار کردی که افسار شوهر تو تو دستت گرفتی خواهش میکنم
Iran (Islamic Republic of)
18:11 - 1394/07/12
سلام با عرض پوزش که این حرف و می گم اما شما در برابر یک نوشته اینطوری واکنش نشون می دید معلومه نمی توانید همسرتون و کنترل کنید
Iran (Islamic Republic of)
18:11 - 1394/07/12
سلام با عرض پوزش که این حرف و می گم اما شما در برابر یک نوشته اینطوری واکنش نشون می دید معلومه نمی توانید همسرتون و کنترل کنید
Iran (Islamic Republic of)
10:02 - 1394/09/14
من کاملا موافقم چون من اول پرخاشگری و لجباز میکردم به هیچ نتیجه ای نمیرسیدم.الان که رفتارم رو درست کردم(طبق متن های بالا)خیلیییییییییییییی نتیجه عالی گرفتم.شماهم امتحان کنید
Iran (Islamic Republic of)
13:42 - 1396/12/25
بنظر من نمیشه کنترل یه مردو در دست گرفت.مردا همه مثل هم نیستن هرچی بهشون خوبی کنی خوبن ولی فقط کوچیک ترین بی احترامی ب مادر وپدرشون کنید روشون برمیگرده..
کنترل مردی رونمیشه گرفت دست مگه اینکه خیلی خاص باشه... معجزه باشه
Iran (Islamic Republic of)
13:42 - 1396/12/25
بنظر من نمیشه کنترل یه مردو در دست گرفت.مردا همه مثل هم نیستن هرچی بهشون خوبی کنی خوبن ولی فقط کوچیک ترین بی احترامی ب مادر وپدرشون کنید روشون برمیگرده..
کنترل مردی رونمیشه گرفت دست مگه اینکه خیلی خاص باشه... معجزه باشه
Iran (Islamic Republic of)
21:38 - 1397/10/18
فکر کنم خانمهای بیچاره فقطططط باید با همه چیز کنار بیان..کنترل کنن..صبوری کنن..مگه چه گناهی کردن.پس اقایون چی؟همششش بتازونن و خانمها تحمل کنن..پس خانمها کی زندگی کنن..اینجوری که فقط دارن مدارا میکنن..انصاف هم خوب چیزیه..تورو خدا یه دف به اقایون فشار نیاد اینقد بهشون خوش میگذره..یکی هم پیدا نمیشه بگه اقایون هم درد دل خانمهارو بفهمه و درکشون کنه
Iran (Islamic Republic of)
17:50 - 1398/01/16
مردا رو فقط تو دوران نامزدی میشه افسارسونو داشا بعد عروسی پدرتونو در میارن
Iran (Islamic Republic of)
02:33 - 1398/03/21
شوهرابی ذات ترین افرادروی کره ی زمین میباشندنقطه سرخط
Iran (Islamic Republic of)
02:39 - 1398/03/21
مردهانیازب درک بالایی ازهمسرشان دارند
Iran (Islamic Republic of)
08:49 - 1398/05/04
مردها یکی از بهترین و دلسوز ترن موجودات روی زمین هستن، اونها رو با این کاراتون از خود نرنجانید و دور نکنید
Iran (Islamic Republic of)
04:29 - 1398/05/24
مردا بی وفاترین وبی رحمترینن دلتون واسشون نسوزه از قدیم گفتن مرد وفا نداره هر چی خوبی کنی به چشمشون نمیاد مثل برده میبینن زنو
Iran (Islamic Republic of)
14:53 - 1398/11/24
میشه ی کمکی هم ب من بکنید ک چیکار کنم شوهرم ب حرفم گوش بده
Iran (Islamic Republic of)
15:49 - 1399/01/18
کاش واضح تر میگفتید
Iran (Islamic Republic of)
11:04 - 1400/02/04
مرد اگر از پایه ادب نداشته باشه هیچ وقت کنترل نمیشه همش تقصیر مادر ها و پدرهاست
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_1
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
ایرانیان-فوتراصلی222
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
موسسه خیریه زهرا_فوتر