صدای خنده دار پسربچه پس از قورت دادن سوت!
۶۰۸۵۰۱
۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۳
۱۶۰۴۴
تا حالا فکر کردید اگر یک سوت اسباب بازی در نای گیر کند صدایتان چه تغییری می‌کند؟ خوشبختانه به لطف ویدئوی زیر که توسط یک پزشک آرژانتینی گرفته شده مجبور نیستید خودتان این کار را امتحان کنید.
برترین ها: تا حالا فکر کردید اگر یک سوت اسباب بازی در نای گیر کند صدایتان چه تغییری می‌کند؟ خوشبختانه به لطف ویدئوی زیر که توسط یک پزشک آرژانتینی گرفته شده مجبور نیستید خودتان این کار را امتحان کنید. دکتر زووریا اخیرا یک پسربچه ۸ ساله را جراحی کرده که به طور تصادفی یک سوت کوچک اسباب بازی را قورت داده بوده است. این سوت در نای پسر گیر کرده و عمل جراحی تن‌ها راه خارج کردن آن بود. اما دکتر زووریا قبل از این کار تصمیم گرفت از تنفس این پسر بیچاره فیلم بگیرد و آن را به عنوان هشداری برای والدین در صفحه فیسبوک خود منتشر کرد.
 
صدای خنده دار پسربچه پس از قورت دادن سوت!
 
زووریا، اما نمی‌دانست که این ویدئو به صورت ویروسی منتشر خواهد شد و بیش از ۹ میلیون نفر از آن بازدید خواهند کرد. هرچند زووریا به وضوح اعلام کرده بود قصدش از ارسال این ویدئو سرگرمی و خنداندن دیگران نیست، اما این ویدئو بسیار خنده دار بود. چهره دوست داشتنی پسربچه این ویدئو را جالب‌تر هم می‌کند، اما فراموش نکنید که او مجبور شده تحت عمل جراحی قرار بگیرد تا این اسباب بازی را خارج کند و این تجربه خطرناکی است که والدین باید مراقب باشند.

 
 در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید. 
صدای خنده دار پسربچه پس از قورت دادن سوت! 
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج