پلیوری که باتوجه به آب و هوا تغییر رنگ می‌دهد
۶۰۸۹۷۵
۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۷
۸۸۰۳
پاییز و فصل سوئیشرت و پلیور رسیده است. اما پاییز امسال برگ درختان تنها چیزی نیستند که هرچه سردتر شودت، تغییر رنگ می‌دهند، این محصول خلاقانه حساس به گرما نیز از نخ تغییر رنگ دهنده ساخته شده است.
برترین ها: پاییز و فصل سوئیشرت و پلیور رسیده است. اما پاییز امسال برگ درختان تنها چیزی نیستند که هرچه سردتر شودت، تغییر رنگ می‌دهند، این محصول خلاقانه حساس به گرما نیز از نخ تغییر رنگ دهنده ساخته شده است. برند پوشاک مردانه ایتالیایی «Stone Island» با تجربه پارچه‌ها و نخ‌های غیرمتعارف همراه با انواع نوآوری‌ها مشهور شده است. آن‌ها برای مجموعه پاییز ۲۰۱۷ خود پلیورهای حساس به گرما را معرفی کرده اند که با توجه به آب و هوا رنگش تغییر می‌کند.
 
این مجموعه یک طراحی دولایه دارد، قسمت بیرونی از یک نخ مخصوص حساس به حرارت ساخته شده که وقتی با هوای سرد مواجه می‌شود تغییر رنگ می‌دهد و لایه داخلی از پشم خالص تشکیل شده است. این نخ ترموکرومیک از ترکیب رنگدانه‌های معمولی و رنگدانه‌های تغییر رنگ دهنده تشکیل شده است، بنابراین وقتی دمای بیرون تغییر می‌کند، رنگدانه‌های ترموکرومیک شفاف می‌شوند درحالیکه رنگ‌های معمولی ثابت می‌مانند. این تغییر رنگ آنی نیست، بنابراین لباس دائما بین دو رنگ مختلف تغییر رنگ می‌دهد و یک تاثیر سه بعدی چشمگیر ایجاد می‌کند. در حال حاضر سه ترکیب مختلف زرد/نارنجی، سبز زمردی/سبز ارتشی، فیلی/خاکستری تیره وجود دارد. این لباس‌های هوشمند ارزان نیستند و ۱۷۲۶ دلار قیمت دارند.
 
پلیوری که باتوجه به آب و هوا تغییر رنگ می دهد 
 
پلیوری که باتوجه به آب و هوا تغییر رنگ می دهد 
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج