تاکنون شکایتی درباره «آمدنیوز» مطرح نشده است
۶۰۹۱۴۱
۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۸
۴۹۸۵ 
یک عضو ناظر مجلس در کمیته تعیین مصادیق مجرمانه گفت: با توجه به اینکه آخرین جلسه این کمیته دو هفته گذشته بوده تا آن زمان شکایتی از سایت ضدانقلابی آمدنیوز مطرح نشده بود. اگر تاکنون شکایتی رسیده باشد از آن اطلاعی ندارم.
خبرگزاری ایسنا: یک عضو ناظر مجلس در کمیته تعیین مصادیق مجرمانه گفت: با توجه به اینکه آخرین جلسه این کمیته دو هفته گذشته بوده تا آن زمان شکایتی از سایت ضدانقلابی آمدنیوز مطرح نشده بود. اگر تاکنون شکایتی رسیده باشد از آن اطلاعی ندارم.

رمضانعلی سبحانی‌فر درباره شکایت از سایت ضد انقلاب در کمیته تعیین مصادیق محتوای مجرمانه گفت: آخرین جلسه این کمیته حدود دو هفته پیش از ایام تعطیلات مجلس بود که تا آن زمان هنوز شکایتی از مدعی العموم یا اشخاص حقیقی و حقوقی از سایت ضد انقلاب آمدنیوز مطرح نشده بود تا در دستور کار قرار گیرد.

وی افزود: اگر تاکنون هم شکایتی شده باشد از آن اطلاعی ندارم چون هنوز جلسه کمیته تشکیل نشده است؛ طبیعتا باید دبیرخانه شکایات را به ما ارسال کرده تا آن را در دستور کار قرار دهیم.

سبحانی‌فر درباره روند بررسی شکایات در کمیته تعیین مصادیق محتوای مجرمانه گفت: این کمیته بر جرایم رایانه‌ای رسیدگی می‌کند؛ یعنی هر جرمی که در فضای مجازی از طرف اشخاص حقیقی و یا حقوقی اتفاق افتاده و مدعی و یا مدعیانی نسبت به آن شکایت داشته باشند و یا این که مدعی العموم درباره آن ورود پیدا کند این موارد به دبیرخانه کمیته ارائه می‌شود تا در جلسات مورد بررسی قرار گیرد.

وی در پایان گفت: طبیعتا کمیته براساس تخلف صورت گرفته آن سایت یا شبکه مجازی را حذف کرده یا تصمیمات دیگری می گیرد.
برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:51 - 1396/07/12
کاش مردم ما بفهمن که امثال آمدنیوز و بی بی سی دلسوز ایران و ایرانی نیستن. هیچ گربه ای واسه رضای خدا موش نمیگیره
United Kingdom
13:00 - 1396/07/12
این امد نیوز چی هست که جدیدا این همه سر و صدا کرده
Iran, Islamic Republic of
14:40 - 1396/07/12
همه دولتی ها خودشون عضو آمدنیوز هستن. منتظرن ببینن چه چیزهایی در موردشون فاش میشه
Iran, Islamic Republic of
16:46 - 1396/07/12
بذاريد مردم انتخاب كنند كه كجا باشن و كجا نباشن. به شعور و شخصيت مردم احترام بذاريد.
منم كشورم و سرزمينم و حكومتم رو دوست دارم و توي كانالش عضو هستم و مطالبش رو دنبال ميكنم. اما لزومي نمي بينم همه حرفهاشو قبول داشته باشم و باور كنم.
مسوولين اگه از گمراهي افرادي مثل من نگرانن، من بهشون قول ميدم گمراه نشم و دشمن شاد نشم اگه ميخوان به مردم اطمينان بدن كه اخبارش دروغه خب يه كانال مشابه طراحي كنند و مردم رو جذب كنن اما اگه از افشاي چيزي ديگه نگرانن كه ...... خب...... هيچ!
ولي لطفا بجاي من تصميم گيري نكنند و بگذارن من انتخاب كنم . لطفا. لطفا . لطفا
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج