تمام موجودی Pixel 2 و Pixel 2 XL به پایان رسید
۶۱۰۶۷۲
۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۲
۵۲۸۸
تنها چند ساعت پس از معرفی دو گوشی Pixel 2 و Pixel 2 XL تمام موجودی پیش خرید این دو تلفن همراه هوشمند به پایان رسید. در حال حاضر اگر می‌خواهید این دو گوشی را پیش خرید باید چند هفته‌ای منتظر بمانید.
مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: تنها چند ساعت پس از معرفی دو گوشی Pixel 2 و Pixel 2 XL تمام موجودی پیش خرید این دو تلفن همراه هوشمند به پایان رسید. در حال حاضر اگر می‌خواهید این دو گوشی را پیش خرید باید چند هفته‌ای منتظر بمانید.
 
 تمام موجودی Pixel 2 و Pixel 2 XL به پایان رسید

گوشی پیکسل ۲ قرار است در تاریخ ۲۵ مهر ماه در سه رنگ راهی بازار شود؛ اما میزان استقبال از این گوشی‌ها به اندازه‌ای بود که تحویل آن‌ها بین ۵ تا ۶ هفته عقب افتاده است. حتی احتمال دارد که این زمان باز هم دیرتر شود.

در بهترین حالت ممکن افرادی که گوشی پیکسل ۲ اکس‌ال را پیش خرید کرده‌اند ۲ تا ۳ هفته باید منتظر گوشی‌هایشان باشند. ارسال گوشی‌ها نسبت به میزان حافظه داخلی و رنگ‌ها متفاوت است. ارسال این گوشی‌ها برای کشورهای اروپایی هم با تاخیر ۵ یا ۶ هفته‌ای روبه‌رو شده است.
 
اینکه گوگل نمی‌تواند به درخواست روز اول کاربران برای خرید محصولاتش پاسخ بدهند چیز جدیدی نیست. این شرکت هنوز هم نمی‌تواند موجودی دو گوشی پیکسل و پیکسل اکس‌ال که سال گذشته معرفی کرده بود که درست و حسابی تامین کند. حالا پیکسل ۲ و پیکسل ۲ اکس‌ال هم با همان مشکل مواجه شده‌اند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج