در صورت وقوع آخرالزمان زامبی‌ها چگونه زنده بمانیم؟!
۶۱۱۸۰۵
۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۲
۱۲۱۵۹
آخرالزمان زامبی ها یکی از کابوس‌های وحشتناکی است که فردی می‌تواند ببیند. تصور کردن این موضوع که گروهی عظیم از جسدهای پوسیده شده به یک‌باره سر از خاک بیرون آورند و در محیط زندگی شما پرسه بزنند، هر کسی را وحشت‌زده می‌کند.
وبسایت گجت نیوز - مبین احمدی: بگذارید کمی فانتزی‌گرا باشیم! اگر زمانی آخرالزمان زامبی ها اتفاق بیافتد، چگونه و با استفاده از چه راه‌کارهایی می‌توانیم خود را زنده نگه داریم؟

آخرالزمان زامبی ها یکی از کابوس‌های وحشتناکی است که فردی می‌تواند ببیند. تصور کردن این موضوع که گروهی عظیم از جسدهای پوسیده شده به یک‌باره سر از خاک بیرون آورند و در محیط زندگی شما پرسه بزنند، هر کسی را وحشت‌زده می‌کند. آخرالزمان زامبی ها در فیلم‌های زیادی به تصویر کشیده شده و همین موضوع، تصور شرایط را اندکی آسان کرده است. بدیهی است که برای مقابله با آن‌ها باید ابتدا بدانیم که با چه نوع زامبی طرف هستیم و این‌که آن افراد چگونه آلوده شده‌اند.
 
در صورت وقوع آخرالزمان زامبی‌ها چگونه خود را زنده نگه داریم؟!

این‌که شما به وقوع آخرالزمان زامبی ها باور دارید یا خیر، دلیل نمی‌شود که این موضوع برای شما بی‌اهمیت باشد. شاید بهتر است که حتی اگر وقوع آخرالزمان زامبی ها را باور ندارید، برای یک لحظه آن را تصور کنید؛ فضای ترسناکی است، نه؟! خب نگران نباشید. ما اینجا هستیم تا با ارائه راه‌کارهایی جالب، شما را گزند زامبی‌ها در امان نگه داریم.

در صورت وقوع آخرالزمان زامبی ها این امکان وجود دارد که هیچ کس زنده باقی نماند و همه افراد آلوده شوند. اگر اهل سینما باشید، قطعا می‌دانید که تاکنون فیلم‌ها و سریال‌های بی‌شماری به بحث زامبی‌ها پرداخته‌اند و در آن‌ها دیده‌ایم که هیچ کس -نه من، نه شما و نه حتی دوستان و فامیل‌هایتان- در مقابل این فاجعه بزرگ در امان نیستند.

با این حال با بهره‌گیری از چندین راه‌کار، می‌توانید شانس زنده ماندن خود را در آخرالزمان زامبی ها افزایش دهید.

به سمت تپه‌ها فرار کنید
 
در صورت وقوع آخرالزمان زامبی‌ها چگونه خود را زنده نگه داریم؟!

برای زنده ماندن از دست زامبی‌ها، می‌توانید از همان روش‌هایی که پیش‌تر انسان‌ها برای بقا در هنگام جنگ با یکدیگر به کار برده‌اند، استفاده کنید. از جمله‌ی این روش‌ها می‌توان به فرار کردن به سمت مکان‌های مرتفع اشاره کرد. با توجه به شناختی که از زامبی‌ها داریم، می‌دانیم که جنگ با آن‌ها قرار نیست کوتاه‌مدت باشد. به همین دلیل، عاقلانه‌ترین کار، رفتن به خانه‌های موجود بر روی تپه‌های بلند است تا در آن‌جا بتوانید به خوبی بر شرایط تسلط داشته باشید.

اگر خوش‌شانس باشید می‌توانید خانه‌های متروکه را بر روی تپه‌ها پیدا کنید، در غیر این‌صورت باید خودتان دست به کار شوید و پناهگاهی امن بسازید. به هر حال داشتن یک قلمرو امن کاری بسیار ضروری است و نباید این موضوع را فراموش کنید. ساختن مکانی امن شما را نه‌تنها از دست زامبی‌ها، بلکه از دست دیگر بازماندگان -که در مواقعی ممکن است خطرناک‌تر از زامبی‌ها باشند- نیز در امان نگه می‌دارد.

به جنگل پناه ببرید
 
در صورت وقوع آخرالزمان زامبی‌ها چگونه خود را زنده نگه داریم؟!

برای دور ماندن از مشکلات و دردسرها، می‌توانید به درون جنگل فرار کنید. هرچه جنگل بزرگ‌تر و تاریک‌تر باشد، بهتر است؛ چرا که احتمال پیدا شدن شما توسط زامبی‌ها و حتی بازماندگان دیگر کاهش می‌یابد. اما پناه بردن به جنگل‌ها در آخرالزمان زامبی ها یک مشکل بزرگ برای‌تان ایجاد می‌کند و آن، هم‌خانه شدن با حیوانات وحشی گوشت‌خوار مثل خرس‌ها است.

بزرگ‌ترین مشکل در مورد پناه بردن به جنگل‌ها، سخت بودن حفاظت از منابع غذایی است. هر چقدر هم با خود غذا ببرید، سرانجام روزی تمام خواهند شد و شما برای زنده ماندن مجبور هستید دوباره به شهر بازگردید و ریسک دیده شدن توسط بقیه و لو رفتن مکان زندگی‌تان را به جان بخرید. بهترین راه این است که خودتان را با زندگی در جنگل تطبیق دهید و حضور در شهرها را فراموش کنید. در این زمینه حتما به تماشای مستندهایی که بیر گریلز ساخته است بنشینید.

به دوران قرون وسطی بازگردید!
 
در صورت وقوع آخرالزمان زامبی‌ها چگونه خود را زنده نگه داریم؟!

با پیدا کردن نوعی قلعه و ماندن در آن، می‌توانید طعم زندگی در قرون وسطی را بچشید. ساختن قلعه توسط افراد ثروتمند و قدرتمند در دوران قرون وسطی دلیل مهمی داشته است. ساختمان‌های بزرگ می‌توانند به خوبی افراد را از خطر حمله دشمنان در امان نگه دارند.

گرچه موضوع مورد بحث ما، ساختن یک قلعه نیست، اما شما می‌توانید با الهام‌گیری از قلعه‌های قرون وسطی، چیزی شبیه به آن‌ها را در ابعادی کوچک‌تر برای خود بسازید و از خطرات احتمالی در امان باشید. در ساختن چنین پناه‌گاهی، باید حتما از دیوارهای قطور و بلند استفاده کنید و پشت‌بام را طوری بسازید که به راحتی به آن دسترسی داشته و بتوانید در آن‌جا به پایین تیر اندازی کنید.

باید تونلی مخفی نیز بسازید تا بتوانید در مواقع بحرانی فرار کرده و جان خود را نجات دهید.

همیشه آماده‌ی جنگ باشید
 
در صورت وقوع آخرالزمان زامبی‌ها چگونه خود را زنده نگه داریم؟!

می‌توانید به جای فکر کردن به ساخت پناهگاه امن و آمادگی برای حمله دشمن، خودتان پیش‌قدم شوید و با تهیه کردن تجهیزات مناسب، به جنگ با دشمنان در آخزالزمان زامبی ها بروید. به یاد داشته باشید که زامبی‌ها فقط به دنبال کشتن هستند. یعنی با از بین بردن تعداد زیادی از آن‌ها، انتظار نداشته باشید که عقب‌نشینی کنند. در ضمن، کشتن آن‌ها نیز به هیچ وجه نمی‌تواند کار ساده‌ای باشد.

برای این‌که به طور مداوم در حرکت باشید، به یک وسیله نقلیه نیاز پیدا خواهید کرد؛ وسیله نقلیه‌ای که هم سریع باشد و هم بتواند در مقابل گروه‌های عظیم زامبی‌ها مقاومت کند. یک تانک بهترین گزینه ممکن است، اما مشکل این است که نمی‌توان آن را به سادگی پیدا کرد. ماشین‌هایی مثل Range Rover و هامر نیز می‌توانند گزینه‌های بسیار خوبی باشند. تا یادمان نرفته یک چیز دیگر را نیز بگوییم. شما علاوه بر ماشین، به اسلحه، آیتم‌های جنگی و صد البته مقدار زیادی شانس هم احتیاج پیدا خواهید کرد!

آخرالزمان زامبی ها را جدی بگیرید!

در صورت رخداد چنین واقعه‌ای باید حواس‌تان حسابی جمع باشد. این مقاله را چندین بار بخوانید، از آن پرینت بگیرید و برای دوستان و اقوام‌تان از طریق شبکه‌های اجتماعی ارسال کنید. این تنها راه برای حفاظت از خودتان و افرادی است که برای‌تان اهمیت دارند.

شما چه راه‌کارهایی برای زنده ماندن از دست زامبی‌ها می‌دانید؟ آن‌ها را با دیگر خوانندگان و ما در میان بگذارید.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 17
در انتظار بررسی:5
Iran, Islamic Republic of
16:04 - 1396/07/17
میتونیم با دیدن سریال واکینگ دِد اموزش های لازم رو ببینیم :)))
Iran, Islamic Republic of
18:26 - 1396/07/17
کاملا مشخصه ک نویسنده خیلی بیکار بوده و گفته بزار برای سرگرمی ی چیز مسخره ای بنویسم
Iran, Islamic Republic of
20:36 - 1396/07/17
خدا به تو عقل بده!هالیوود در ظاهر فیلمهای سرگرمی میسازه اما در پشت پرده داره کار فرهنگی میکنه!!نمیخوام روشو باز کنم اما به طور کلی زامبی ها یا مردگان متحرک اشاره داره به رجعت و بازگشت یاران امام زمان بعد از ظهور که دوباره زنده میشن برای کمک به حضرت!اونا هزار برابر ما ظهور رو جدی گرفتن و دارن سیاهنمایی میکنن...
Iran, Islamic Republic of
21:07 - 1396/07/17
سریال واکینگ دد رو نویسنده عجب تاثیری گذاشته،مواد مخدر به این شدت نمیتونه
Iran, Islamic Republic of
01:19 - 1396/07/18
اینا رو جدی گفتی؟!!!!! خوبی؟!!!!من دکتد خوب سراغ دارم اگه خواستید آدرسش رو بدم:))))
Iran, Islamic Republic of
17:17 - 1396/07/24
تیتر رو که خوندم فهمیدم چرت و پرته.؛
تو دین ما که زامبی وجود نداره ،زامبی تحریف رجعته که دسیسه ی هالیوود و غربه.
آخرالزمان زامبی چیه آخه اینا همش کشکه،من اصلا مقاله رو نخوندم.
Iran, Islamic Republic of
03:38 - 1397/05/12
ببینید اره درسته یه جورایی با عقل جور در نمیاد پلی اکه واقعا اینطور بشه فقط یه درصد بعدشم ظهور امام که اخر الزمان نیست امام چندین سال حکومت میکنه بعدش اخر الزمانه
والا من که دیوونه نیستم ولی باید احتمال هر اتفاقی رو داد خدارو شکر من تا اون موقع مردم
پاسخ ها
ریک گرایمز
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۰
شاید فردا اتفاق افتاد
اصن شاید همین الان که میخونی من و نویسنده و همه زامبی شدیم
Iran, Islamic Republic of
15:17 - 1397/08/11
زامبی ها در هر صورت نمیتونن وجود داشته باشن چون موقعی که میمیرن یک،میپوسن،دو،ماهیچه ای ندارن که بخوان باهاش راه برن :|
Iran, Islamic Republic of
22:58 - 1397/11/24
با سلام
من نظر های شما رو خوندم ما برای هر چیزی باید آماده باشیم حتی اگه احتمالش نیم درصد باشه حالا که مواد مخدر نمک همام اومده و میبینیم که با مردم چی کار کرده خبر نداری جستجو کن خواندن این مقاله زیاد طول نمیکشه ولی شاید همین مقاله کوچک در زمان وقوع چند ماه یا چند سال تو رو زنده نگه داره
از ما گفتن بود اعتقاد نداری تو نخون
Iran, Islamic Republic of
02:59 - 1397/12/01
2 سال دیگ میفهمین چرا ترامپ به هر قیمتی دیوار کشید بین آمریکا و مکزیک
Iran, Islamic Republic of
21:42 - 1398/10/13
من که کلا فکرشم می کنما بدنم مور مور میشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج