رایزنی برای اکران «اشنوگل» در هفته بسیج
۶۱۲۲۹۳
۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳
۳۴۶۰
اصغری تهیه‌کننده سینما گفت: در حال رایزنی برای اکران «اشنوگل» در اواخر آبان و همزمان با هفته بسیج هستیم.
باشگاه خبرنگاران: اصغری تهیه‌کننده سینما گفت: در حال رایزنی برای اکران «اشنوگل» در اواخر آبان و همزمان با هفته بسیج هستیم.
 
رایزنی برای اکران «اشنوگل» در هفته بسیج 

برای اکران «اشنوگل» همزمان با هفته بسیج رایزنی می‌کنیم ابراهیم اصغری تهیه‌کننده سینما در خصوص آخرین وضعیت اکران «اشنوگل» به خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: تمایل داشتیم همزمان با هفته دفاع مقدس فیلم را اکران کنیم که محقق نشد؛ اکنون در حال رایزنی برای اکران «اشنوگل» در اواخر آبان و همزمان با هفته بسیج هستیم.

این تهیه‌کننده درباره زمان اکران «قرارمون پارک شهر» بیان کرد: با توجه به ازدحام اکران‌ها تا به امروز موفق به اکران این اثر نشدیم؛ اما سعی می‌کنیم این فیلم نیمه دوم سال به سینماها بیاید.

گفتنی است؛ در قصه «اشنوگل» آمده است:

یونس به عنوان فرمانده گردان غواصان سه شب قبل از عملیات در منطقه عملیاتی مفقودالاثر شده است. حالا پس از سی سال اطلاعاتی به دست می‌آید که نشان می دهد احتمالا یونس زنده است و در آن زمان به واسطه منافقان با دشمن همکاری کرده است ...

در این فیلم بازیگرانی چون برزو ارجمند، ماه چهره خلیلی، کاوه سماک باشی، رحیم نوروزی، محمد عفراوی، محمد دلگشا، محمدرضا اربابی، مصطفی نصیری، علی عبادی، لویک زاکاریان، هاشم مسعودی و مرضیه شاملو نقش آفرینی می کنند.

همچنین؛ «قرارمون پارک شهر» مضمونی اجتماعی دارد و داستان زندگی نویسنده‌ای را روایت می‌کند که در حین نوشتن آخرین رمان خود پرده از حقایق زندگی‌اش برداشته می شود.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج